RE: The Walking Dead (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Peace* -> RE: The Walking Dead (3.3.2015 8:17:26)

Pracenje serije na tv-u zahteva memorisanje tajminga ehhehe i prosto uvek u isto vreme da budem ispred malog ekrana sto je kod mene prakticno nemoguce,


Mi imamo ono premotavanje, pa svaki put gledamo sa zakašnjenjem od koji sat, kad deca poležu.


Žene moje, 5ta sezona je prekinuta jer su se bunili... mmm... ne sećam se, tipa neki deo sveta je slučajno video neku epizodu pre ne-znam-koga, pa je prekinuto, i sad nastavljeno. Bar sam ja tako razumela.


Gledala sam sinoć, malko sam spavala, malko gledala, pokupila sam stomačni virus od klinca, pa "malko" povraćala...

Deril je kralj i dalje (po meni). Naravno da se ne kupa, šta će se kupati kad zna da ta zajednica ne može biti održiva. [sm=smiley29.gif]


Inače sam se navukla na domaće serije, one idu svaki dan [sm=smiley36.gif], pa tako premostim od ponedeljka do ponedeljka.
Gledam Kud puklo da puklo i Sinđeliće. Kad počinje Igra prestola? U aprilu?

Jess, dušice, kako si? [sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: The Walking Dead (3.3.2015 11:18:13)

Pecae, darling[sm=smiley31.gif] Bas sam se pitala gde si.
Sad sam dobro, zakacio me neki grip prosle nedelje, uzas. Danas idem na uz, mozes misliti kako sam se uspanicila[sm=smiley13.gif]
Onda ce biti da je ovo na Foxu nastavak pete sezone jel`? Ja, otkad sam na bolovanju gledam sve zivo, sva sreca pa se Lost napokon zavrsio, vec su mi isli na zivce.
Gde nam je Mati?




Peace* -> RE: The Walking Dead (3.3.2015 12:16:58)

Bila na skijanju prošle nedelje. Bilo je extra, samo što je stariji sin popasao stomačni virus pa je propustio trku. :( Bio je mnogo tužan, prethodne godine je osvojio zlato, a sudeći po vremenu koje su imali takmičari pobednici ove godine, osvojio bi ga opet, jer je već prošle godine vozio brže od ovih koji sad pobedili. Ali šta ćeš, takav je život.




Peace* -> RE: The Walking Dead (10.3.2015 9:53:18)

Ne razumem, zašto ovi kradu pištolje? Nešto planiraju ili ih je prosto strah da budu bez oružja?




jess021 -> RE: The Walking Dead (10.3.2015 11:47:12)

Kod mene sinoc bila komsinica, pa sam gledala drugu polovinu, koja je bila katastrofa.
Ne znam da li sam nesto propustila u prvom delu?[sm=zmeden.gif]
I ja kontam da im je frka. Ne znam ko bese uzeo onaj pistolj sto ga je Rik sakrio kod one kuce?! I gde je ona mala sto je isla napolje?!




Peace* -> RE: The Walking Dead (11.3.2015 8:33:49)

Ma opet će biti 300 epizoda davljenje, i onda će se sve saznati u jednoj epizodi. [sm=smiley29.gif]




mati -> RE: The Walking Dead (11.3.2015 11:12:47)

Jess , tu sam. Razocarana sam ovom sezonom. Nista mi se ne uklapa.
Jedino sam se odusevila gledajuci Kerol kako obbjasnjava onom klincu sta ce da ga snadje ako progovori.




jess021 -> RE: The Walking Dead (11.3.2015 14:32:07)

E pa lepo mi kad te vidim u ovoj temi[sm=smiley1.gif]
Da, da. Bas se dala da mu opise sta bi ga moglo snaci.




mati -> RE: The Walking Dead (11.3.2015 18:32:24)

Pocrvenela sam. :)
Nema me da vam postavljam “gledacete“. Deca mi zaplenila racunare pa im i ne prilazim vise. A sa tel samo citam mrzi me da nabadam.
Koliko sam videla ova sezona nema puno epizoda. Jos malo kraj. Opet...




Plavusa34 -> RE: The Walking Dead (12.3.2015 10:56:47)

nisam pratila samo bacila pogled moja drugarica je pratila i odusevjena je[sm=smiley13.gif]




Misha i Ljisha -> RE: The Walking Dead (12.3.2015 12:26:48)

Upravo odgledala epizodu. Stvarno ako budu ovako davili sto godina smoricu se. ali iskreno treca sezona im je do sada neprevazidjena.

Kerol mi sad deluje kao psiho neki u celoj toj prici[sm=jezicek.gif]. Glena jedva i da prikazuju tako da stvarno slutim da je njegova prica u seriji gotova i da je stavljena tacka na njegovu ulogu. Mozda su toliko smanjili njegov udeo u seriji da publici ne bude zao kad ga ubiju[sm=jezicek.gif] (ja i moje pretpostavke)




jess021 -> RE: The Walking Dead (12.3.2015 12:56:07)

Ma idu mi na zivce. Ja svaki ponedeljak sa odusevljenjem kazem veceras Walking dead, ju hu, kad ono zali Boze izgubljenih sat vremena.
Mozda cu malo off, ali zna li neko kad pocinje nova sezona Game of thrones? Za vikend na hrt je isao maraton te serije, pogledala prve dve epizode, sad vise i ne znam sta sam poslednje gledala.




Misha i Ljisha -> RE: The Walking Dead (12.3.2015 13:05:40)

zar ne pocinje u aprilu ? i ja jedva cekam a valjalo bi da se podsetim svih epizoda[sm=jezicek.gif] (obozavam to da radim da odgledam sve prethodne serijale i onda da nastavim sa novim ehehehe)

a ovi ne smisle li neku akciju uskoro odustacu isto od gledanja.




Misha i Ljisha -> RE: The Walking Dead (16.3.2015 22:53:57)

Konacno su malo zakuvali. [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 10:33:02)

Da, da. Svega mega. Al` je bilo krvavo[sm=smiley29.gif]
Koji je onaj pop seljak.




Misha i Ljisha -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 10:44:56)

da puko covek totalno idiot. al ova ga nije ozbiljno shvatila mada sad kad dodju samo ovi "nasi" zivi popizdece pa ce svasta pomisliti jer joj sin mrtav a onaj gari Nikolas ce garant sve da nabedi na Glena[sm=smiley13.gif]




Ivanka 75 -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 16:18:58)

Nije mi se svidela epizoda, koliko zombija poubijase cudo da je ijedan ostao na zemlji.




jess021 -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 19:12:28)

MiLj, nasmeja me sa ovi nasi[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 20:24:50)

Ja se kanim da pocnem da gledam ovaj poslednji serijal i juce naletim na neku epizodu na tv-u. da li mi se cini ili su malo preterali sa krvavim detaljima?




Ivanka 75 -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 20:34:29)

Wiv, sinoc pobise sve zombije [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 20:47:29)

Od svega toga ja videh samo kako zombiji pojedose onog crnca :)




jess021 -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 20:55:29)

Wiv, ne cini ti se. Nije u svakoj epizodi tako, nekad bas preteraju.




Ivanka 75 -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 21:57:23)


IZVORNA PORUKA: wivern

Od svega toga ja videh samo kako zombiji pojedose onog crnca :)


Žao mi ga [sm=smiley13.gif]




wivern -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 22:29:19)

Meni jedino nije bilo zao kad su ubili Lori, nervirala me katastrofa [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: The Walking Dead (17.3.2015 23:15:43)

e vala jes i mene nervirala Lori ahahah...uzasne smo. Pa jesu ovi nasi heheh nego ciji su?[sm=jezicek.gif] Meni je konacno bilo malko akcije u serij dosadili su sa paranojom oko ljudi. Ova epizoda je bas bila ok.I Kerol nastavlja svoju psiho fazu, pripremili nas verovatno za narednu epizodu kad Deril ide da regrutuje (mislim to ja pretpostavljam posto je na pocetku epizode prikazan on kako ide motorom) zakuvali su pricu, nije sve idealno u tom gradicu, krece sa smrti Ejdena verovatno i tenzija prema "nasima"[sm=jezicek.gif], popa ih je usosio. Bice svasta verujem. Jos Kerol hoce da ubije onog garija. Jedino je Rik dosadan a Mišon i Karla nisu u ovoj epizodi ni prikazali.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>