|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 10:54:55   
Maraj
Mene stomak od juce ne prestaje da boli. Boli me tacno negde ispod pupka. 33.nedelja sam sada.
Da l sam se istripovala sli kada pritisnem stomak ispod pupka bas osetim da me zaboli user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 10:56:32   
IvanaSK RR
Maraj, mozda se beba nezgodno namestila. Mada, trebala bi i vise da odmaras... user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 11:00:17   
MimaKos
Tad se namestaju oko 33 34 nedelje pa su malo nemirniji, a nisu bas ni lagani.. ali vise odmora svakako, hoce to od jaceg napora..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 11:03:32   
Maraj
Beba mi se zadnjih par dana u stomsku ne smiruje. Ne znam ksd spsva kad mi se stalno tumba u stomaku.
Mozda me zato i boli. Naravno nabacila sam neki strsh od ovih bolova pa sam sva nikakva

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 11:05:52   
IvanaSK RR
Nemoj biti u strahu ❤️ pokušaj da odmoris malo vise, mozda si se i ti preforsirala.. Jos i vrućina, malo dete...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 11:13:58   
Maraj
Hvala ti ivana
Sve me strah tog prevremenog. Tj nisam o tome ni razmisljala dok stomak nije poceo da me boli....
Daj Boze da je od vrucine i premora....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 11:23:19   
lesli
Maraj probaj da odmoris.
Ako ne prodje do veceras ili sutra, mozda da se za svaki slucaj javis lekaru, kad te vec toliko brine taj bol.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 11:30:24   
IvanaSK RR
Ma kakav prevremeni, videces ti kad budes kukala tamo negde u 38-oj nedelji da ti je vruce i da hoces da se poradjasuser posted image
Da, kao sto rece lesli, ako ne prodje za dan, dva konsultuj se sa lekarom, cisto da budes mirna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 11:42:14   
emicaa
Ivana isto mislim kao Lesli i Ivana,ali javi se jos i danas doktorici ako ces tako biti sigurnija.Ako imas nekoga da ti pomogne oko L a ti sto vise odmaraj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 12:29:40   
milicicak
Maraj, kako te boli? Onako kao ostro probadajuce ili tupo kao menstrualni ili imas utisak da ti se nesto razvlaci po stomaku? Zabrinjavajuce je jedino ako su jaki menstrualni bolovi, ovo ostalo spada u normalne tegobe za 8-i mesec, narocito ako je beba aktivna. Odmori i popij Mg i izbaci prevremeni porodjaj iz glave user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 12:59:23   
Maraj
Mili jel verujes da ne mogu da ocenim kako me boli. Mozda vise ostriji bol. Popih jutros mg. Kao da me manje boli. Otkud znam.
Samo covek da se nervira i razmislja....
Valjda ce prestati. Danas nisam otisla ni do dz po injekciju. Sama sam sebi dala. Mirujem

< Poruku je uredio Maraj -- 6.6.2018 13:00:00 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 13:04:23   
milicicak
Ti ostri bolovi nisu strasni samo bole user posted image meni je jedan anesteziolog objasnio da su to mikropovrede materice iz prve trudnoce i da u drugoj trudnoci bole kad se materica siri, narocito kad beba lupa. I nisu strasni, samo neprijatni. Mene to tako boli celu trudnocu. Ja se jedino istripujem kad me bole krsta i donji deo stomaka kao da cu da dobijem, to ne bi trebalo da se desava

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 13:13:13   
Maraj
Mili moja beba se ne smiruje zadnjih par dana
Samo se prebacuje sa leve na desnu stranu
Proteze se. Udara me stalno u levi jajnik. Bas je zivahna
Krsta me ne bole. Al me nikad nije bole stomak bas ispod pupka i to me boli i na dodir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 13:18:05   
Ana RR
Maraj, da li možeš da nazoveš lekara? Objasni šta osećaš pa vidi šta će ti reći. Čisto da budeš mirnija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 13:33:50   
Duškić
Pa nemirno detence. Mene je bolelo bas kod pupka, da li sto se koźa rasteze ne znam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 14:05:02   
MimaKos
Slazem se sa Anom, cisto da budes mirna.. sigurno je i aktivnost maleckog ali nije lose proveriti ako se i dalje nastavi cak i uz mirovanje.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
6.6.2018 15:07:28   
mama Jo
Mene je to jako zabrinjavalo u 6.mesecu, narocito jer se javljalo pred put na more. Isla sam kod dva dr, jer me je bas uznemiravalo... ispostavilo se da je sve u redu, ali bas sam imala bolove, isto kao sto ti kazes, kao u levi jajnik da mi udara... meni se bol spustao i na preponu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
7.6.2018 10:40:36   
IvanaSK RR
Maraj, kako si?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
7.6.2018 12:23:18   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj, kako si?

Hvala draga user posted image bolje sam. Juce prwlezah skoro ceo dan. Popila sam mg i umirila se. Nemam osecaj u stomaku kao juce i prekjuce. Jutros sam opet popila mg.
Moguce da je zato sto je ona bas aktivna. Evo ni od jutros mi se ne smiruje.
Kada sam bila trudna sa L on se umiri na ovim vrucinama. A ova mala pravi zurku u stomaku

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
7.6.2018 12:31:04   
IvanaSK RR
Eto, verovatno je i od umora.. Bitno je da je bolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
7.6.2018 13:33:50   
mama Jo
Ako mozes od svog malise odmaraj sto vise... joj ja se secam da sam u 8.i 9.mesecu svaki moguci momenat koristila da lezim. Ali bila je zima, pa svakako nismo bili dugo napolju... sad je to malo teze. Ali probaj.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
7.6.2018 15:30:11   
lesli
Maraj, super sto si bolje!

Nego imam ja pitanje, ostar kratkotrajni bol koji podseca na upalu misica, bolela me cela desna strana stomaka tako jedno 2-3 minuta i prosla. Jesu li to ligamenti? Neposredno pre toga sam imala neko kontrakcija i probala polako da promenim polozaj ne bi li stale i tada me je zabolelo...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
2.7.2018 20:25:03   
mikica99032
Mene boli od pre tri dana skoro svake sekunde. Ne boli me jedino kad spavam. Sve razmišljam da je nešto strašno, bolelo bi me i tada.
Probada me i s leve i s desne strane, nekad i po sredini, kao da me neko nožem poseče, kao da mi se nešto cepa po toj liniji gde me boli. Jutros me je i prepona bolela. Baš se bojim. Preseca me stalno, probada, žiga, koji god položaj da zauzmem, a zanimljivo je da me manje boli kad ustanem. S obzirom na to da moram da mirujem zbog skraćenog grlića, osetim svaki bol. Imam zakazano tek za 10 dana, ako ne prestane do sutra, razmišljam da odem u Front na pregled. Mogu da izdržim, ali se bojim što ovoliko traje. Da li je neka imala slično iskustvo. Prva mi je trudnoća, i baš se plašim.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
2.7.2018 20:26:45   
mikica99032
Inače sam 15 nedelja i 1 dan trudna.

(odgovor članu mikica99032)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Bolovi u donjem delu stomaka
2.7.2018 22:14:09   
lesli
Ja sam do sada u trudnoci imala raznoraznih bolova. Nekada je to bilo do kontrakcija, a nekada su to samo obicni bolovi od rastezanja i sirenja. Ono sto mozes da uradis je da pipnes lagano svoj stomak, ako je mekan bolovi su verovatno posledica rastezanja, ali ako je tvrd (kao kamen) onda su verovatno u pitanju kontrakcije. To je jedan od nacina i kako lekari utvrdjuju, osim koriscenja uz, da li su bolovi bezazleni ili ne.

Naravno ako te mnogo boli ili si mnogo zabrinuta, moj savet je da onda svakako odes kod lekara.

(odgovor članu mikica99032)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here