|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Strije
8.8.2008 11:12:21   
MERYEN
Postoji li nesto za strije,ja sam pocela da "pucam"cela,po guzi,zatim napred po nogama,mazem se uljima melemom za strije,mlekom za telo,pavlovicevom,mogu da zamislim kako cu tek sad od 31 nedelje kad budem deblja da dobijem strije,dojke su mi abnormalno velike a ispucale da ne mogu da ih gledam,meni od ovoga nije pomoglo nista,i STA DA RADIM ZNALI NEKO NESTO ?user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 18.2.2009 9:34:45 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: STRIJE
8.8.2008 14:18:19   
Anoniman
Ja sam koristila STRIJET (sa ili bez J, ne znam dal je STRIJET ili STRIET), mazala sam stomak, grudi (sve sem bradavica), zadnjicu i butine, i jedino na jednoj dojci se pojavila 1 strija i na levom kuku jedna, ostalo je sve super.


< Poruku je uredio Tasha -- 8.8.2008 14:19:03 >

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: STRIJE
8.8.2008 17:36:59   
MERYEN
Pa ti zeno imas elasticnu kozu i nije ti suva,ja mazem i melem striament se zove,ali nista,blago tebi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: STRIJE
8.8.2008 21:33:16   
andrijana
I meni je uzasno ispucala koza po stomaku! Napravile su mi se brazde iako sam mazala svim i svacim,a tek sto svrbi... Ne daj,Boze! Sto se vise cesam,sve je gore! Mazala sam Pavlovicevom mascu,raznim kremama i losionima i nista. Najvise je ispucala sredinom 8. meseca. Pitala sam doktorku a ona mi je rekla da mi vise nema spasa,sad kad je pocelo,vise ne moze nista da pomogne. user posted image Srecom,po grudima nemam nijednu,na butinama se jedva vide i to tri-cetiri i to je sve. Inace se izgleda sve odrazilo na stomak koji je ogroman.user posted image user posted image  

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: STRIJE
9.8.2008 10:18:47   
MERYEN
Meni koza po stomaku jos nije ispucala,mada cu sad testo da smanjim na najmanje moguce i slatkise da se ne bih bas ugojila jer je ovo period kad rastem kao kvasac,a predpostavljam da cu tako i strije da smanjim,mada nema pravila stomak raste i koza puca.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: STRIJE
9.8.2008 10:51:33   
una77
Ja sam u trudnoci koristila Retistriol od Derma medike i pred kraj striet original Saljicev melem nije se pojavila ni jedna strija.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: STRIJE
9.8.2008 12:30:30   
Jellena20
ja koristim striet, po stomaku nemam strija,ali na kukovima se vidi, jer sam inace imala malo sire kukove, a sad su se jos malo prosirili, a stomak mazem cim me zasvrbi,jer svaki dan raste sve vise i vise. a i grudi mazem od nedavno, mozda sam trebala od pocetka jer sam primetila da su mi se pojavile strije onako malo tamnije,valjda ce se vremenom ukloniti,ili bar smanjiti (mada ne vidi se nesto jako).

(odgovor članu una77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: STRIJE
9.8.2008 12:41:43   
Anoniman
Originalni striet-ono belo socijalno pakovanje! I nemojte se češati...kad svrbi punim dlanom mazite stomak. Između ostalog puca i zbog češanja...

< Poruku je uredio Tasha -- 9.8.2008 12:42:08 >

(odgovor članu Jellena20)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: STRIJE
9.8.2008 12:43:15   
Jellena20
pa da,ja cim sam osetila da me svrbi nisam se cesala,vec uzela kremu i mazala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: STRIJE
9.8.2008 16:46:04   
andrijana
Verujte da sam mazala kao nenormalna od pocetka trudnoce ali sta cu kad imam takvu kozu. Kazem vam da je pocela da puca po stomaku sredinom 8. meseca i vise nista nije pomagalo. Stavise,nemamo iste tipove koze. Nekom je mazanje pomoglo ali meni,nazalost,nije iako sam se mackala kao luda i sve sam pokusala.user posted image user posted image user posted image Sada mi je stomak saren a kad se porodim bicu kao zebra...user posted image

(odgovor članu Jellena20)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: STRIJE
9.8.2008 17:50:56   
Jellena20
Znam, nije to do kvaliteta kreme a ni do hrane (slobodno jedi sve sto ti se jede), to je do tipa koze, svako ima drugaciju kozu, pa ne vredi nekad mazati i pre nego sto strije nastanu-opet se vide. A nekima i kad se prikazu, krema moze da smanji strije ili da ih ukloni, ...znaci sve zavisi samo od tipa koze.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: STRIJE
9.8.2008 20:50:08   
Bebanica
I ja mislim da je sve do koze,koliko je elasticna. Koristim chicco-vu kremu i zadovoljna sam,mada i nemam velik stomak user posted image

(odgovor članu Jellena20)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: STRIJE
10.8.2008 10:21:05   
guppy RR
Ja sam se mazala ko blesava par puta na dan, pa ništa nije pomoglo. I ja ličim na zebru. Nosila sam dvojke i to obe bebe napred u stomaku, koji je bio sve veći i veći i veći!!! Koža mi je popucala ispod i iznad pupka, sve onako u krug. Šmrc!!! user posted image

(odgovor članu Bebanica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: STRIJE
11.8.2008 10:00:34   
Suncica
Ja bi svakome preporucila Striet. Mazala sam se redovno dva puta dnevno i sada nemam ni jednu striju..

_____________________________

Lorena, 26.07.2006.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: STRIJE
13.8.2008 13:23:37   
Mama37
Mislim da nije kod svih isti slucaj tako da ni rezultat bilo koje kreme nemoze isto pokazati,meni su se pojavile i dan danas ih imam..

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: STRIJE
14.8.2008 12:05:12   
dodak
i ja mažem STRIET i ništa ne pomaže... na stomaku nemam strije, ali grudi i butine - to je strašno... a nisam se mnogo ugojila... mislim da sve definitivno zavisi od kože, da ti preparati nemaju neki poseban efekat...

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: STRIJE
18.12.2008 10:03:41   
sonja999s
i ja mislim da nemaju. nije bitno da li se koristi krema od 300din ili od 1300. ja sam ih dobila po grudima, ali, za divno cudo se uopste ne opterecujem. samo da ne dobijem po stomaku..

(odgovor članu dodak)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: STRIJE
18.12.2008 11:43:34   
gina
Ja jos uvek nemam strije iz ove trudnoce. Doktorica mi je dala da pijem vitamin E jos negde tamo u 3. mesecu. Mazem se obicnim Nivea mlekom. U prvoj trudnoci se nesto nisam ni mackala, samo kad se setim i dobila sam nekoliko strija na bokovima. Onda su mi stradale grudi.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: STRIJE
18.12.2008 12:36:11   
sonja999s
ja sam se mazala do nekog 5meseca Aloa Vera kremom sa kolagenom i elastinom i bas sam bila besna kada sam videla strije na grudima. od onda koristim Saljic. bar je jeftinije, a vise ima pozitinih iskustava sa tim nego sa A.V.user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: STRIJE
18.12.2008 15:41:38   
AleksandraDj
Ja sam se mazala sa Saljicevom kremom protiv strija, Niveinim mlekom za telo za suvu kozu i pavlovicevom kremom. Mama je znala da me iznenadi sa VISHY i Deborinom kremom za strije. Koje su inace dosta skupe ali ja sam inace zaljubljenik u VISHY pa je eto ona htela da me iznenadi ali mogu vam reci da ama bas nikakave razlike nema. Cak kada sam mazala sa vishy kremom dobila sam strije na bokovima, nisu strasne ali sam ih dobila. user posted image
Mada necu da kukam nosim blizance i kakva sam mislila da cu da budem, odlicna sam. user posted image
Mislim da nema pravila, moja se sestra mazala sa kremama iz Svajcarske (otprilike 5-9 puta dnevno LUDACA) ali je vec u 5 mesecu je bila sva prosarana. ja se mazem posle tusiranja, sto znaci 2x dnevno i sasvim sam zadovoljna sa obicnom Saljicevom kremom i Pavlovicevom kremom jer nisu skupe a rade ama bas isto sto i kreme od 3.000-4.000 din.


(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: STRIJE
18.12.2008 16:01:30   
CAMM
Ja sam se mazala sa maslinovim uljem
i bosanskim mehlemom.
i onda sam odustala zadnji mjesec dana jer sam mislila
da ih nece biti ipak sam dobila par strijica u donjem djelu pupe
srecom i nevide se.

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: STRIJE
18.12.2008 19:07:54   
guppy RR
blago tebi camm!!!
i dobro nam došla!!! user posted image

(odgovor članu CAMM)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: STRIJE
21.12.2008 16:56:01   
saka
Ja sam u 7.mesecu,da kucnem u drvo nisam dobila ni jednu striju na telu,a stomak mi je veliki,10kg sam se ugojila do sada...Mazem se Pavlovicevom kremom i Saljicevim uljem za strije...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: STRIJE
21.12.2008 20:03:28   
guppy RR
saka, što nisi kod nas na spisku user posted image
(Trudnice, gde ste? - KLIK OVDE)

(odgovor članu saka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: STRIJE
3.1.2009 19:58:44   
AleksandraDj
Drage moje treba mi pomoc od vas..
Da li je neka od vas imala osip po stomaku? Ja sam sve vreme jaukala kako me svrbe strije (intezivno su pocele da se pojavljuju pre 10-tak dana) i mazala sam po 10x dnevno, sa svim i svacim i danas sam napipala da tu ima i malih kao bubuljicica. Onda sam maltretirala muza da proveri (posto donji deo stomaka ne vidim user posted image ) i stvarno je neki osip. Svrbi divljacki i ne znam sta da radim, sutra ni jedan doktor ne radi pa moram da cekam ponedeljak..

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here