|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
28.3.2019 14:05:17   
eca89
Ja nemam ni jednu, nadam se da necu ni dobiti do kraja.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Strije
29.3.2019 10:54:06   
mirana1
Salicev melem je zakon. A mazala sam strije i jos necim iz Avona

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Strije
29.3.2019 11:56:57   
AnaTamara
U prvoj trudnoci nisam dobila ni jednu jedinu, mazala sam pavlovicevu sa ad kapima, sada mazem neku mesavinu vazelin, pantenol, ad kapi i mislim lanolin, u apoteci su mi napravili.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Strije
30.3.2019 19:12:56   
vocicana
Meni sve bude bzv da Kazem da sam kupila jedno Mixa mleko za delo sa extra glicerino u sebi, istrajalo je celu trudnocu a I posle toga jos 6 meseci, jer sam toliko bila leeeeenjaaaaa u trudnoci da je to bila katastrofa za mazanje, a posle naravno nisam postizvalauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Strije
31.3.2019 10:32:58   
Sanidej
Diskretne na butinama, dobro sam prosla

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Strije
16.7.2019 14:01:09   
MimaKos
Samo eucerin ulje za trudnice ni jednu striju nemam, a imam one od variranja u tezini po nogama jos iz mladjih dana, sklona sam strijama, a u trudnoci ni jedna jedina zahvaljujuci ulju


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Strije
16.7.2019 15:25:49   
doramar11
Moj utisak je da kreme ili ulja imaju minimalan ucinak. Neko je sklon vise, neko manje i to je poenta.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Strije
16.7.2019 17:53:03   
MimaKos
Kod menw jw stvarno delovalo, noge su mi prepune strija od pre a sad na domaku ni jedna


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Strije
31.7.2020 0:37:15   
Mirko Svirko
Mazala sam pavlovicevu onu 3+.. nije bila ona zuta klasicna. I stvarno nemam nijednu striju na stomaku.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Strije
31.7.2020 8:40:22   
branki*
Ja nemam ni jednu na stomaku,ni na grudima.

Imam sa unutraanje strane butina,od pre,ali mi one ne smetaju,ni ne vide se.vise me nervira celulit.Inace sam mazala sve zivo.samo da se maze.nivea mleko i oavloviceva zuta redovno,a kad je bio vec stomacic saljicev melem protiv strija i na rr je bilo super jwdno ulje se delilo.mnogo je dobro.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Strije
31.7.2020 9:10:27   
nata11
Jel deluje striet na stare strije?



_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Strije
31.7.2020 9:21:30   
flamingos
I ja ih imam sa unutrašnjih strana butina.Što kaže Branki-ne smetaju mi.Ne nosim kratke suknje itd.Mazala sam razne kreme,nema tu pomoći.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Strije
31.7.2020 10:20:22   
physio70
Za stare strije stvarno nema pomoci.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Strije
31.7.2020 10:37:43   
Mirko Svirko
To da. Za strije koje su vec postajane nema pomoci. 

Ali da ne bi izasle mackanje. Mada nismo mi svi ljudi isti tako ni koza nije svima istog elastina itd itd itd...
Ja nemam na stonmaku i grudima i generalno nemam.Ali imam celulit 😥😥😥

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Strije
31.7.2020 10:39:43   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel deluje striet na stare strije?




Nato, meni su tvrdili da deluje. Ali mora se, navodno, biti bas uporan. Ja ne znam, nisam probala na stare... Tj nisam bila istrajna.
Verovatno zavisi i od same koze.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Strije
31.7.2020 13:15:32   
lesli


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

To da. Za strije koje su vec postajane nema pomoci. 

Ali da ne bi izasle mackanje. Mada nismo mi svi ljudi isti tako ni koza nije svima istog elastina itd itd itd...
Ja nemam na stonmaku i grudima i generalno nemam.Ali imam celulit 😥😥😥



Ja mislim da je i do genetike.Ja nijednu striju nemam, a stomak uopste nisam mazala. Pocela sam nekih 20tak dana pred porodjaj, pre toga mi nikakvo mazanje nije prijalo jer su me ubijale kontrakcije (a i u slucaju kontrakcija je apsolutno zabranjeno maziti stomak npr, pa cenim da bi trebalo izvegavati i utrljavanje kremica, ulja i sl). Pocela sam da se mazem polovinom 8. meseca jer je tada pocela koza nesnosno da me svrbi, ali strije nemam.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Strije
1.8.2020 8:51:22   
branki*
Ne deluje na stare strije.ne bacaj pare.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Strije
1.8.2020 9:03:43   
Mirko Svirko
 Da li pomaze Thiomucase anticelulit gel?
Da li je neko probao?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Strije
1.8.2020 9:07:20   
mama Jo
Ja nisam nikada ni cula za taj gel iskreno Mirko.
Ja nemam neki problem sa strijama. Imam mozda nekoliko na butinama, to mi je jos iz tinejdzerskih dana, od rasta. Jednu ili dve male na stomaku iz trudnoce. Sve su skoro neprimetne.

I ja mislim da tesko sta od krema moze na stare strije da deluje. Mozda jedino neki laserski tretman uklanjanja.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Strije
1.8.2020 16:51:43   
nata11


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel deluje striet na stare strije?




Nato, meni su tvrdili da deluje. Ali mora se, navodno, biti bas uporan. Ja ne znam, nisam probala na stare... Tj nisam bila istrajna.
Verovatno zavisi i od same koze.



Pa i meni su to rekli zato pitam. Ja nemam iz trudnoće, tada se mackala imam od ranije promene kilaza na ledjima i bas me nerviraju.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Strije
1.8.2020 16:52:32   
nata11


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

 Da li pomaze Thiomucase anticelulit gel?
Da li je neko probao?




Kazu da je odlican ali ako se ne varam i cena je veca od drugih preparata.

_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Strije
1.8.2020 17:56:13   
mama Jo
I ja imam neke stare, doduse ne vide se jako, ali mene nerviraju. Mazala sam ih jedno vreme ali sam brzo odustala. Imam ga i dalje, mogla bih poceti opet ali da budem istrajna.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Strije
12.8.2020 17:34:33   
Mikrokosmos
Prvi put nista, striet sam koristila. A drugi put realno sam se vise ugojila, striet mazala ali ne toliko redovno i dobila ih. Videle su se tek nakom nesec dana po porodjaju 😢


(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Strije
19.8.2020 15:00:54   
Vichyblend
Za starije strije moze nesto za oziljke. S tim sto su im pakovanja mala (15g) a cene velike oko 2500 dinara. Preparati se zovu DERMATIX, KELO-KOTE, CONTRACTUBEX. 


(odgovor članu Mikrokosmos)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Strije
6.10.2020 20:30:04   
mikica88
Za sad sam dobra. Mazem se i nema ih.

(odgovor članu Vichyblend)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here