|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 19:53:35   
Anoniman
Eeeej , pozdrav , ženo . Od svega što si napisala registrovala sam samo "CT uredan , nije epilepsija" . Ostalo me ne zanima , vaške ćeš istebiti , snagu povratiti . Samo da je malecki ok . Da ne davim - drž'te se . Biće to sve dobro .

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 19:55:42   
moja ciklama
odmori se naspavaj..pa se javljajuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 19:56:23   
Lu
Diabla superuser posted image user posted image user posted image
Joj nek je sve u redu, sad ste kod svoje kuće, oporavit ćete se, sad je sve ostalo lakšeuser posted image
Veeeelika pusa za Davidauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 19:58:10   
zoća
tek sam sada pročitala ma biće to sve ok.Samo kada je EEG uredan

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 20:01:53   
Podrum Š.
Diabla user posted image
Drži se, poljubi Davida. user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 20:11:08   
Ivanka 75
Diabla, snagu imas, mozes ti to prebroditi!
sutra je novi dan!
stigli ste kuci, to je najbitnije!!!!user posted image user posted image user posted image
ljubim vasuser posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 20:37:05   
JMPM
Dusice draga Diabla,saljem ti snege da ti nadoknadi tih 20 godina sto si sebi skratila user posted image !Ljubim vas puno,cuvajte se i zelim da se nikada vise to ne ponovi! user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 20:53:51   
magnetic
Drzala sam vam fige da bude sve u reduuser posted image
a sada cu vam drzati da se NIKAD ne ponovi.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 21:16:09   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 21:33:55   
choopa choops
user posted image Ma bice to sve u redu :) Bitno da je sa njim sve OK. Ide ljepse vrijeme, pa cete malo na svjez vazduh da nadoknadite vrijeme provedeno gore, i bices kao nova user posted image Ljubi junaka user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 21:35:48   
sneza24
Diabla bas mi je drago da je sve u redu.Mislila sam na vas.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
17.3.2011 21:45:25   
New Mom
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Od svega što si napisala registrovala sam samo "CT uredan , nije epilepsija" . Ostalo me ne zanima , vaške ćeš istebiti , snagu povratiti . Samo da je malecki ok . Da ne davim - drž'te se . Biće to sve dobro .

Potpisujem Bubino!user posted image   user posted image  za Davida!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 8:17:42   
Tea2
Sjajne vesti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 10:10:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Drzala sam vam fige da bude sve u reduuser posted image
a sada cu vam drzati da se NIKAD ne ponovi.


Isto mislim user posted image


(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 10:19:25   
Mishica 77
Joj, dobro da je sve OK! user posted image user posted image user posted image Kako je bilo dramatično te večeri.... kad se setim. user posted image
Duša mala, biće sve ok.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 13:52:42   
Diabla
Kao prvo da se svima zahvalim na podrzsci, molitvama, i figama. Veliko H V A L A!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim da sam se pogresno izrazila sinoc. EEG nije bio ok, dakle pokazao je da je imao krizu svijesti iliti napad. Medjutim, CT je u redu. Napad se moze ponoviti, a i ne mora. Zasto je doslo do napada ne znaju. Sve smo kontrolisali i sve je ok. Ali meni ce zauvijek ostati slika njega koji je ukocen i koji se trese.

Fizicki sam slaba i iscrpljena, vrti mi se u glavi, ne mogu na nogama da stojim. Pored sve svoje muke i sta mi se kroz glavu motalo sta ce biti i kakva ce biti dijagnoza, morala sam se boriti sa okolinom, ljudima i nehigijenom. Nedja vam je dobro prenijela, djecija klinika, tj taj odjel za djecu do 2 godine je kao koncentracioni logor. Prvo smo bili u sobi metar i trideset sa 2 metra. Stane samo mali bebi krevetac i krevetac za djecu do 4 godine, u kojem sam ja trebala da spavam. I to je sve. Kada su me tu smjestili, ja sam se samo oslonila na ogradicu i pocela da jecam. D. place, vristi, hoce van iz te celije. Zove me mamin brat od ujaka i kaze mi da je uhvatio vezu da predjemo u "bolju" sobu. Djelili smo sobu sa djevojcicom romkinjom od 15 godina. Ona je bila jako dobra i fina, i pomagala mi oko njega. WC nam je bio samo jedan na sve nas- ne smijem da opisujem sta sam tamo vidjela. Samo cu reci da sam se 6 dana stiskala da ne idem na WC. Uf! Sobe su stakleni boksovi, dakle sve se vidi i cuje. Oko mene sve nekakve budale i ludakinje, puno krcato Roma koji ne vode racuna o licnoj higijeni, a motaju se po hodnicima i sire zarazu. NAma je bilo dozvoljeno da izlazimo ali na sopstvenu ruku- tako da sad cekam koju cemo bolest pokupiti- sarlah, upalu pluca, proliv ili vashke. Kada je moramo na EEG, budili smo se u 3 ujutro i morao je biti aktivan, da se dobro izmori i da zaspi oko 9 ujutru, da bi snimanje uspelo. Srecom pustili su mm da mi pomogne, ali su nas istjerali na hodnik. Kao za inat, David nije htjeo da zaspi, i onda sam ga morala 15 minuta ninati na ruke, a on ima 15 kg. Uf, i sad me sve boli. Kada su mu sirili zjenice, dobio je reakciju na kai, sav je bio osu i zacrvenjeo, pekle su ga okice 2 dana, bio je nervozan i nista nije vidio. Ta zadnja 2 dana su mi najteze pala, jer je vristao od jutra do mraka, i samo se nosao. Par puta sam zamalo izgubila svijest. I za CT je morao mirovati, ali su nam ovaj put izasli u susret i budili nas u 5 i dali mu Diazepam da ga omami. E to je bila komicna scena, bio je kao krpena lutka, pricao je nebuloze i smijao se kao da se naduvao. Nego, hvala Bogu da je to sada sve iza mene, nadam se da je tako, i da se NIKADA TAMO necemo vratiti.

Dr je bila jako fina, ljubazna i osjecajna. Dala nam je cepice Diazepama za ne daj boze! Nadam se da ih necemo upotrebiti. Ali postoji ta doza straha, uvece me je strah zaspati, nemam apetita, samo mi se vrte kojekakve slike po glavi, ukljucujuci i one kojih sam se nagledala po bolnici. I onda mi utjeha budu ta djecica, koja su tamo sa pravim razlogom, koju salju za Bg jer im nalazi nisu dobri.  Koliko sam se samo isplakala i isjekirala zbog drugih, jer mi ih je bilo zao. A da vidite tek odnose roditelja prema njima- pola majki nije ni briga, jedne suze u njihovim ocima, samo im je bitno bilo da su nasminkane i isfenirane- ostavljaju djecu mamama za vrijeme vizite da one odu kod frizera...

Ovako bih mogla u nedogled, bitno je da smo mi izasli, i da se nikada ne ponovi. Jos jednom hvala puno! Ljubi vam i voli vasa Diabla.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 13:59:26   
JMPM
Diabla duso,bas ste svasta prosli...probaj (znam da je lako reci a tesko uraditi) da ne razmisljas o tome i da su ti misli pozitivne.Ja se i dalje molim da se nikada vise ne ponovi to sto je bilo!Skupljaj snage da se lepo igras sa Davidom i da uzivate zajedno.Dolazi lepo vreme sada cete samo oko lopte da trcite user posted image !Ljubim vas puno i mislim na vas dvoje lepota user posted image  user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 14:01:21   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 14:02:21   
Jele
Diabla user posted image user posted image Da se više nikad ne ponovi...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 14:05:19   
Ana RR
Diabla, ne znam šta bih rekla.. hvala bogu da je sve u redu. Još si u šoku i strahu ali proći će to.

Grlim vas i ljubim user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 14:08:01   
Rivana
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 15:28:51   
mihi
user posted image  Diabla ljubi Davida.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 15:33:51   
jovicaa
diablauser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 15:40:38   
Anoniman
Ženo , sve nepotrebne teške slike iz glave - šift dilit .

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Epilepsija kod bebe/deteta
18.3.2011 15:57:37   
Verus
Draga D, mislim puno na vas, bas bih volela da se ispricamo telefonom...uf, uvek neke muke sa decom, a najgore kad su bolesniuser posted image   Znam kroz koju muku si prosla, osobito zbog strahova o kojima smo ranije pricale.  Budi jaka, odmori sada um i dusu, bice sve ok. Ljubim vas puno!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here