|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 73 [74] 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Facebook
5.9.2017 15:42:18   
krin 40
Ja ga slabo koristim.Dosadio mi je.Udjem na par minuta.prelistam,čestitam rodjendane.Čak sam i Ducijeve sličice objavila pre neki dan a rodio se 31.5.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Facebook
5.9.2017 20:28:52   
mama Jo
Meni fb sluzi samo da pregledam stvarcice po buticima 😊
Pratim atotinu butika, i onda mi to kao super, jer nemam vremena da idem da gledam 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Facebook
5.9.2017 20:31:19   
krin 40
I to..baš sam kačila slike šta sam kupovala

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Facebook
5.9.2017 22:25:15   
mama Jo
A od nedavno sam pocela da igram i gomilu nekih nagradnih igara...
Fb je bas smor postao 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Facebook
6.9.2017 7:42:26   
krin 40
Igrice više ne pipam.Zaraza.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Facebook
6.9.2017 14:54:03   
mama Jo
Hahahah, da i ja isto, jedno vreme sam tacno mogla na odvikavanje od igrica

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Facebook
6.9.2017 14:55:01   
krin 40
Hvala Bogu više ne.A ni decu mi ne zanimaju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Facebook
6.9.2017 14:57:36   
mama Jo
Da, znam da neki roditelji imaju ozbiljan problem sa decom koja non stop igraju igrice...
Ima onih nekih strategija koje su stvarno mnogo dobro odradjene - ali umereno naravno je ok... samo sto je tesko naci meru, jer bas sto kazes zaraza je...
Deca sto kasnije da otkriju igrice...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Facebook
6.9.2017 14:59:25   
krin 40
Mojacse ne zanimaju ni za društvene mreže

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Facebook
13.9.2017 15:59:59   
Tatjana.87
Facebook imam ali poslednjih četiri godine ga slabo koristim,razlog prosto mi je dosadilo da svaka šuša zna svaki moj korak,gde sam i šta radim. Čak sam uspela i svoju svadbu tj sve pozvane goste da zamolim da ne stavljaju moje slike i za pravo čudo su me ispoštovali...tako isto i sada sa bebom,ne pada mi na pamet da stavljam njegove slike bar dok ne bude sam svestan šta se dešava u tom sajber svetu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Facebook
16.1.2018 16:58:53   
emicaa
zna li iko kako da uklonim onu opciju da me ne moze svak pratiti?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Facebook
16.1.2018 17:40:46   
Sanjica26 RR
Pa, imas onu opciju privatnost i onda samo tu podesis

KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Facebook
28.2.2018 14:10:06   
Anck Su Nmaun
Koliko god se trudila ne mogu da namestim da ljudi koji mi nisu prijatelji ne vide nista sem profilne. Tako sam vidjala neke profila. ja to nema sasne da mogu da namestim user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Facebook
28.2.2018 14:29:06   
mama Jo
Ima ta opcija da namestis cak i ti sama samo da vidis 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Facebook
2.3.2018 18:54:28   
Dragce86
Ja sam prilicno navucena na njega, volim da se dopisujem, gledam slike, igram igrice :D

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Facebook
2.3.2018 19:05:58   
mama Jo
I ja sam jedno vreme bila, sad sam malo ,,oladila"

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Facebook
5.6.2018 23:55:56   
Dora89

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Koliko god se trudila ne mogu da namestim da ljudi koji mi nisu prijatelji ne vide nista sem profilne. Tako sam vidjala neke profila. ja to nema sasne da mogu da namestim user posted image


Mislim da možeš da odeš na "Podešavanja privatnosti", i da sve što ti je bilo obeleženo sa "javno" izmeniš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Facebook
6.6.2018 0:08:22   
Dora89
IZVORNA PORUKA: Maraj
Sliku L jos nisam stavila. Ne kažem da me ne vuce da objavim , al za sad se uzdrzavam bas zbog kojekakvih bolesnika
Naravno , verujem ja mojim prijateljima na fb , al kad oni lajkuju moju sliku il objavu , to vide i njihovi prijatelji
E , a ja njih ne znam...


Ne. Ako je tvoja objava podešena da je vide samo prijatelji, onda će tako i biti, plus prijatelji ostalih osoba koje su označene na slici. A ako je tvoja objava podešena na "javno", onda je mogu videti i drugi ljudi kad je neko od tvojih prijatelja lajkuje. Jedini izuzetak od ovog pravila je ako su te osobe na slici odobrile da se javno vide sve objave u kojima je neko drugi njih označio. Ali dokle god ti postavljaš sliku, a na slici ste ti i dete, ili samo dete, tu problema nema.

Volim društvene mreže, iskreno volim da se eksponiram, ali takođe volim da vidim da se nekom nešto lepo dešava, da uzmem fazon za kuvanje ili dekorisanje, da se nagledam lepih pejzaža sa tuđih putovanja... Smatram da to sve može biti dobro i može biti inspiracija ako se pravilno koristi. A što se tiče toga da svi vide gde sam bila i šta sam radila, pa, ja biram šta ću ljudima prikazati. Ako ne želim da se neka moja slika objavi, neću je objaviti, i reći ću drugima da ne objavljuju. Ako neka grupa ljudi želi da se slika i da objavi sliku, a vi ne želite, možete da se uopšte ne slikate, ili da stanete skroz u kraj, tako da mogu da vas iseku iz slike i da tako objave, a vama da pošalju original za uspomenu. Prva slika mog deteta na Fejsbuku objavljena je kad je dete imalo više od godinu dana, pre toga mm nije dozvoljavao, i svi su to poštovali. A i kultura mi je da pre objavljivanja neke slike pitam ostale ljude koji su na njoj ili roditelje dece da li se slažu sa objavljivanjem.

< Poruku je uredio Dora89 -- 6.6.2018 0:13:08 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Facebook
6.6.2018 3:40:28   
MimaKos
Nisam neki fan objavljivanja slika na kojima su mi deca ali mi ne smeta. Retko kada postavljam njihove slike

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Facebook
6.6.2018 7:56:38   
mama Jo
U poslednje vreme fb bas slabo koristim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Facebook
6.6.2018 8:12:36   
Maraj
Dora da li si sigurna.
Jer ja vidim slike koje moji prijatelji lajkuju a nisam prijatelj sa tim ljudima koji su na slici

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Facebook
6.6.2018 8:15:19   
IvanaSK RR
Maraj, namestena im je opcija da mogu videti prijatelji njihovih prijatelja...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Facebook
6.6.2018 8:15:20   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: mama Jo

U poslednje vreme fb bas slabo koristim.

Isto. Vise sam na instagramu i onda podelim neku objavu i na fb a da ne udjem.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Facebook
6.6.2018 8:15:39   
mama Jo
To verovatno onda zavisi i od podesavalja profila tih drugih ljudi... pa ih zato i ti vidis iako nisi prijatelj sa njima

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Facebook
6.6.2018 9:05:02   
nata11
Ozbiljno razmisljam da ga ugasim. Ne secam se kada sam nesto objavila, sve sto mi izbacuje su stranice i vesti a jos sto su uveli ovo novo da svako koga imas u telefonu ( upisan broj) automatski moze da ti pise na FB... e tu sam bas poludela.user posted image

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 73 [74] 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 73 [74] 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here