Europe IVF International ,PRAG (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


17 joka -> Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 16:09:06)

Ovo je klinika kojoj smo mi poverili našu najveću bitku da postanemo roditelji.


Naša borba traje dugih 4 godine,puno terapije,raznih pregleda i svega i priče kako ce sve biti ok i tako smo se jednostavno predali,Mislim odustali od naših doktora i naše zemlje Srbije.

Ja imam PCOS,IR,uzasno stanje sa hormonima...
MM,Loš spermogram i alergiju na svoje spermatozoide,pa je tu situacija uzasna.

Ne zelimo više da gubimo vreme ,sve smo probali neide.
Odlucili smo se za Donaciju kod nas ona nepostoji i bolje,tragali smo i nasli Kliniku Europe IVF International Prag.
isti taj dan sam poslala mejl i samo za sat vremena sam dobila odgovor.
sve ono sto nam je bilo potrebno,prvi put da je nekome stalo da nam pomogne,odmah smo poslali sve nalaze,Poslali su nam sve sto su imali na raspolaganju od opcija mi smo odlucili za jednu koju smo smatrali za najsigurniju.
Sutradan su nas pozvali sa klinike dugo smo pričali i dogovorili se da krenemo u postupak,kupili lekove i krenuli.

Zavisi vecina pre pocetka ide na konsultacije tamo,konsultacije se mogu obaviti preko SKYPA ili telefona,
na svako vase pitanje odgovaraju u najkracem roku.

Cene nisu velike i njihova klinika je nesto sto nam je konačno dalo snagu da verujemo u uspeh.
naš postupak je krajem meseca nadam se da cemo se vratiti sa pozitivnim ishodom!

BITNA JE VERA,A JA VERUJEM POSLE DUGIH GODINA,NEUSPEHA I TUGE
ŽELIM SREĆU SVIMA!




Anoniman -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 16:12:21)

Srecno [sm=smiley20.gif]




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 16:19:54)

Sad da vam pojasnim sve ono sto smo mi odlučili da uradimo.

Zbog stanja kod mm odlučili smo se za donaciju sperme,zbog mog stanja jajnika i toga da u porodiici imam brata sa Dawn-sindromom i mog problema sa vidom koji je nasledan odlučili smo se i za donaciju jajnih celija.

Oni imaju povoljnost da prate embrione Embrioskopom to se placa ako zelite jer je mikroskop smesten u inkubator i nevade embrione da vide njihov rast i tek kad budu razvijeni najbolje odmah rade ET,platicemo i vertifikaciju za koju se odlučimo postoje brzo i sporo zamrzavanje,nas to baš košta ali zelimo da imamo veci procenat uspesnosti a sve to nam pomaze.

mi zbog naseg stanja radimo stimulaciju ali ne toliko jaku koliko ostali.
inace smo skoro svaki dan sa njima u kontaktu i divni su zaista.




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 16:30:05)

Hvala Mali mišu![sm=smiley31.gif]




Štetica -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 16:35:45)

Joko zelim ti da se iz Praga vratis sa [sm=duda.gif][sm=duda.gif].
A posto ti neces smeti da nosis nista tesko,nek muzic ponese bure Staropramena da lepo se sve ponapijamo i proslavimo.




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 16:40:29)

Štetice hvala punooo ,a to je već dogovoreno i obezbeđeno ima da swe pijeeee.




Zell -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 16:40:49)

Joko, sve najbolje vam zelim i da se vratis kuci [sm=nosecka.gif] [sm=smiley31.gif]




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 17:02:46)

Hvala svima puno[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]


evo ga sajt klinike pa pogledajte
e-pošta info@fertility-ivf.eu
veb sajt http://www.fertility-ivf.eu




Maraj -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 18:24:16)

joko, da nam se vratis iz Praga sa [sm=rozacrtici.gif]




degu -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 18:30:04)

Joko tek sad sam pročitala vašu priču i mogu da vam kažem samo svaka čast!!!
takve odluke se ne donose lako, ali vas mogu samo još više povezati [sm=smiley27.gif]
Želim vas svu sreću i da se vratite sa punom tibicom beba [sm=bravo.gif]




mica slavljenica -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 18:48:10)

Joko, svaka cast za otvaranje teme[sm=bravo.gif]
Drzim fige i znam da ce biti bar[sm=duda.gif][sm=duda.gif], mislim da ste, obzirom na okolnosti, doneli pravu odluku.
Nisam cula za ovu kliniku, mi se spremamo polako za PFC (Prague ferility center), pa me interesuje kako ste se vi odlucili bas za ovu kliniku, da li se komunikacija odvija iskljucivo na engleskom jeziku i jos neke prednosti koje su vas opredelile.




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 19:27:23)

Mico,komunikacija je na srpskom,glavni kordinator programa je zena sad neznam da li je bas srpkinja zove se Marija.

puno smo citali trazili i ovo mi je delovalo super,svako pitanje ,malu nedoumicu,rezervisanje hotela,oko dolaska,lekova sve pomazu stalno smo u kontaktu,iskreno o engleskom jeziku znam malo i ovo nam je mnogo dobro.

Mico,Degu,Maraj,divne ste ja vama zelim isto i više da sve budemo srecne mamike.

ja cu pisati o svemu,trenutno sam na stimulaciji za desetak dana UZ, ako sve bude ok idemo.




mica slavljenica -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 19:36:09)

Joko, sad citam, pa mi nije jasno. Zasto primas stimulaciju ako ces ici na donaciju? U tom slucaju ti ne trebaju tvoje jc, pa nema razloga da budes stimulisana. Sta primas od terapije?




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 19:43:33)

Daju mi stimulaciju za matericu tj. debljinu endometrijuma i stabilnost hormona ESTROFEM,UTROGESTAN ITD.




Meisje -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 21:38:12)

Srecno Joko[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Da bude iz prve i to[sm=duda.gif][sm=duda.gif]




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:22:13)

[sm=bravo.gif] joj Mei ,ako Bog da nek bude i jedna,a blizancici su mi zelja oduvek!




Anoniman -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:25:01)

Nisam znala da ima vise klinika u Pragu. Kod mene je kao opcija bila neka koja se zove Sanatorijum, ili je tako zovu jer je u zgradi bivseg Sanatorijuma.




Sesilija 83 -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:32:00)

Joko puno puno strpljenja,srece a uspeh ce biti sigurno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:33:20)

ima Mali Misu dosta,ali nama je bila ova skroz ok i zato smo se za nju i odlucili.




Jole84 -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:34:18)

Kumo želim ti toliko mnogo sreće da mora da budu dve bebe [sm=jezicek.gif] [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Svaka vam čast,samo hrabro!




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:37:17)

Sesilija,hvala puno[sm=smiley31.gif]


Kumo,hvala nadam se ako bude tako imaces dva kumceta[sm=smiley1.gif][sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:39:01)

Jako je vazno da ides tamo gde ces se dobro osecati [sm=smiley1.gif] Ja sam radila u Segedinu i mogu ti reci da sam se super i provela usput. Ne zaboravi da malo i uzivas u Pragu!
IZVORNA PORUKA: 17 joka

ima Mali Misu dosta,ali nama je bila ova skroz ok i zato smo se za nju i odlucili.





17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 22:46:46)

Koliko budemo u mogucnosti jer su nam troskovi bas veliki,a nikog nemamo da nam malo pomogne.
ali znajuci nas znam da cemo se ludo provesti.

jeste najbitnije otici gde se lepo osecas zato sam i mirna po tom pitanju.




tina37 -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 23:14:20)

Joko,sretno.A dal mozes da mi kazes cenu doniranih j.celija?




17 joka -> RE: Europe IVF International ,PRAG (13.7.2012 23:24:32)

cini mi se da je 2100E




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>