|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 22:42:08   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Rina

Uh ne znam ja se sa vrucim ne bih zezala sama...razmisljala sam o laserskom skidanju...trajno :))) ...Jednog dana kad ne budem znala sta cu sa parama user posted image


pa nisam ni ja sama nikada, tetka mi je kozmeticarka, pa me ona depilira evo 14 godina svakog meseca...

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 22:45:04   
Rina
Eeee to je druga stvar,ja sam samouka i sama na sebi eksperimentisem user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 23:44:02   
Didy
Ja probala ove trakice na svim djelovima tijela, ma nisu mi skinule ni jednu jedinu dlakicu,sasvim se jednostavno odlijepile sa ruke i noge kao da sam namazala kremom,jel to znači da meni treba vrući vosakuser posted image

Isto.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 23:46:52   
Didy
IZVORNA PORUKA: Rina

...razmisljala sam o laserskom skidanju...trajno :))) ...Jednog dana kad ne budem znala sta cu sa parama user posted image


Kaze moja sestra da je to šarena laža, da i tad izrastu za par godina. Mislila ja o svemu... Ali, eto, nema trajnog rešenja.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
29.7.2009 0:33:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Rina

...razmisljala sam o laserskom skidanju...trajno :))) ...Jednog dana kad ne budem znala sta cu sa parama user posted image


Kaze moja sestra da je to šarena laža, da i tad izrastu za par godina. Mislila ja o svemu... Ali, eto, nema trajnog rešenja.user posted image


lasersko uklanjanje mora se ponoviti nekoliko puta, moja prijateljica uradila i prezadovoljna je.........

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.11.2009 14:15:36   
buhla
IZVORNA PORUKA: Rina



Noge i ostali delovi tela :



user posted image
user posted image





ovo ja koristim, a moram priznam ja brijem noge svake prestupne godine. Imam dlake samo na prednjem delu potkolenica (cevanici) i to u tragovima. nekad cak iscupam dlake pincetom. user posted image sace mloge da me mrze. na preponama nemam ni jednu jedinu.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.11.2009 14:26:41   
Dudu25
Ja sam svasta radila na nogama od svoje 16-17godine, brijanje,cupanje hladnim, pa toplim,pa trakam, pa depilatorom, da bih na kraju sve dlake poremetila i rast i imala podkozne i upale neke i sve cackala pincetom i pukli kapilari i posle fleke ... bila na lasersko jedan put da skidam na stomak sto mi smetaju strasno te glupe dlake oko pupka i nisam bila vise ne zbog para jer za to bih imala bar za taj dio oko pupka i nadolje ali jednostavno sam se bojala i nisam vise posla... i na kraju nisam vise bila na depilaciji jer posle svake depilacije sve gore i gore
sad brijem, i fino mi je, cisto mi je i drago mi je sto sam sve te cude i probala na kraju krajeva jer nista nisam dobila sem fleke po nogama,koje neznam ni kako da skidam ...

pozdrav

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.11.2009 14:30:56   
gina
Godinama unazad koristim depilator, a za prepone kupim one trake sa voskom i stisnem zube user posted image user posted image .
Bas kad treba da odem na more onda odem kod kozmeticarke da ona uradi prepone.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.11.2009 14:34:50   
Maza82
Dudu user posted image
Ja koristim brijač i ne pada mi na pamet ništa drugo... Probala sam i depilatorom, pa su mi oči ispadale i išla na depilaciju i samo mi se pojave bubuljice. Fino se obrijam, namažem mlijekom i noge kao bebina guza user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.11.2009 14:35:18   
jacagoga
Kozmeticarka-zakon, sve fino pocupa, boli pa ja psujem a na kraju prezadovoljnauser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.11.2009 14:38:02   
oliveradj
Ja sam se kao klinka brijala jer nisam podnosila bol. Kasnije sam počela da se depiliram toplim pa hladnim voskom kako je došao hladni u modu. Imala sam jako puno problema sa uraslim dlačicama na preponama da su me bolele i bubuljice koje sam cedila dugo vremena samo posle tuširanja kad koža omekša. Sad koristim kremu za depilaciju AFRODITA NA BAZI KAMILICE DA, WET NIKAKO NAPRAVILA MI JE RANU NA RUCI TO JE KISELINA PO MOM MIŠLJENJU,  i depiliram se povremeno jer su mi se na nekim mestima iskorenile dlake ako se često depiliram onda počinje urastanje. Moram probati piling pre depilacije, morska ili obična so i med pomešan i utrljan na noge kad se to dobro ispere depilacija i manje dlake urastaju. U kozmetičkim salonima nekim imaju neke ampule protiv urastanja treba pitati ako idete u salon. Meni je takođe često čupanje donese fleke pa ga izbegavam u zimskim mesecima lakše je obrijati noge, a i ne moram baš često user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.11.2009 14:40:17   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Ja sam se kao klinka brijala jer nisam podnosila bol. Kasnije sam počela da se depiliram toplim pa hladnim voskom kako je došao hladni u modu. Imala sam jako puno problema sa uraslim dlačicama na preponama da su me bolele i bubuljice koje sam cedila dugo vremena samo posle tuširanja kad koža omekša. Sad koristim kremu za depilaciju AFRODITA NA BAZI KAMILICE DA, WET NIKAKO NAPRAVILA MI JE RANU NA RUCI TO JE KISELINA PO MOM MIŠLJENJU,  i depiliram se povremeno jer su mi se na nekim mestima iskorenile dlake ako se često depiliram onda počinje urastanje. Moram probati piling pre depilacije, morska ili obična so i med pomešan i utrljan na noge kad se to dobro ispere depilacija i manje dlake urastaju. U kozmetičkim salonima nekim imaju neke ampule protiv urastanja treba pitati ako idete u salon. Meni je takođe često čupanje donese fleke pa ga izbegavam u zimskim mesecima lakše je obrijati noge, a i ne moram baš često user posted image .


Da li ima neko provereno sredstvo protiv urastanja dlacica??? Moja sestra se godinama pati s time

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.11.2009 9:33:15   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: jacagoga

IZVORNA PORUKA: oliveradj

Ja sam se kao klinka brijala jer nisam podnosila bol. Kasnije sam počela da se depiliram toplim pa hladnim voskom kako je došao hladni u modu. Imala sam jako puno problema sa uraslim dlačicama na preponama da su me bolele i bubuljice koje sam cedila dugo vremena samo posle tuširanja kad koža omekša. Sad koristim kremu za depilaciju AFRODITA NA BAZI KAMILICE DA, WET NIKAKO NAPRAVILA MI JE RANU NA RUCI TO JE KISELINA PO MOM MIŠLJENJU,  i depiliram se povremeno jer su mi se na nekim mestima iskorenile dlake ako se često depiliram onda počinje urastanje. Moram probati piling pre depilacije, morska ili obična so i med pomešan i utrljan na noge kad se to dobro ispere depilacija i manje dlake urastaju. U kozmetičkim salonima nekim imaju neke ampule protiv urastanja treba pitati ako idete u salon. Meni je takođe često čupanje donese fleke pa ga izbegavam u zimskim mesecima lakše je obrijati noge, a i ne moram baš često user posted image .


Da li ima neko provereno sredstvo protiv urastanja dlacica??? Moja sestra se godinama pati s time




ja sam kupila dosta onih stvarcica svasta sto mi je neko rekao ili preporucio ali nista od toga nema,posla u apoteku i uzela kremu fligocid sto mi je ova u apoteki rekla da je za urasle dlacice i upale posle njih i to koristim, a inace na nogama imam nekoliko uzasnih fleka od uraslih dlaka kao da sam bila na ratiste user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
29.11.2009 16:08:16   
saaja
Ja koristim depilator vec nekoliko godina i dlacice su mi se bas proredile...

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
1.12.2009 1:10:15   
vaca
Mislim da ne postoji preparat, a ni metoda koju nisam probala da skinem te uzasne dlacice. Donosili su mi iz Svajcarske kreme i raznorazne pene za uklanjanje i nikad nisam bila zadovoljna. Posle depilacije toplim voskom bilo je sve super par dana, a onda opet nerviranje jer pocinju da rastu one dlacice koju su bile premalene za vosak.

Medjutim.... ovog leta bum! Dobijem Rowenta depilator, onaj najprostiji, i krenem sa njim da se depiliram i to cele noge i prepone. Caka je u tome da dlacice budu sto krace, najvise 4-5mm i uopste ne boli. Za depilaciju ruku i nogu ,celih, potrebno mi je pola sata i to jednom nedeljno.
Za kupanje koristim rukavicu iz Oriflejma i posle istrljam noge peskirom i nema urastanja. Sad mi ostaje da otkrijem kako da ne urastaju na donjem delu stomaka user posted image

(odgovor članu saaja)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
3.12.2009 21:02:21   
LillyT
Ja sam dokaz da je covek postao od majmuna, mene mozes umociti i cupati celu user posted image user posted image user posted image Vec godinama, da ne kazem vise od deceniju, idem na depilaciju i stvarno mi prija, primetno je drasticno smanjenje u predelu cevanice i tog dela noge ispod kolena.
Odvojicu neki novac i verujem da cu uraditi epilaciju, a citala sam o nekom proizvodu, nesto na h pa ima free, da je jako delotvoran, malo cu proguglati, pa kada zavrsim sa detetom, mozda i isprobam neku dodatnu varijantu. Ovako, depilacija (hladnim voskom)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu vaca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
3.12.2009 21:18:22   
Ana RR
Pre par godina mi je tata doneo iz Berlina Braunov depilator, fenomenalan je.. ali sam lenja za to, pa odem kod moje kozmetičarke na depilaciju hladnim voskom.. Kaže ona Kad ti dođeš ja se odmorim user posted image toliko o mojim dlakama user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 3.12.2009 21:19:14 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
6.12.2009 0:06:56   
TinaMartina
Ja sam se skoro 3 godine samo depilirala toplim voskom u salonu i užasno su mi urastale dlake na nogama. A meni naravno đavo nije dao mira, pa sam morala malo da čeprkam ne bi li ih izvukla napolje. E sa tim čeprkanjem bih samo napravila kratere i posle bi mi ostajale fleke. A te fleke nisu htele nikako da prođu. Mazala sam ih sa svim i svačim i ništa nije vredelo. Redovno sam se i pilingovala i ništa. Kasnije sam prestala da se depiliram, i uzela brijač i balein gel za brijanje. Urastanje je prestalo (hvala Bogu), ali fleke od pre su ostale i dalje. Noge su mi bile flekave kao kod dalmatinca user posted image . Užas jedan. A onda sam kupila Aloe Lips (labelo od Forever Living Products koje se koristi za sve i svašta)  i probala sa tim da mažem te flekice. I gle čuda, meni je pomoglo. Za nekih mesec dana fleke skoro da nisam ni imala. Toplo preporučujem taj Aloe Lips. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.12.2009 16:40:14   
bonita
Ja sam nedavno pronasla laser za kucnu upoterbu,kosta imedju 350 i 450 e.
E sad razmisljam se da ga kupim,i najverovatnije da hocu,jer je princip isti kao u salonima,a krajna racunica je da se daleko isplati.

Malo sam se i raspitala,uopste nije stetan i prosao je sve testove i dobio razne sertifikete.

Izgleda ovako

KLIK


E sad,volela bih i vase misljenje pre nego sto ga kupimuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu TinaMartina)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.12.2009 16:57:08   
Verus
bonita, ja sa sa jos nekoliko drugarica htela to da uzmem, da podelimo trosak i da ga onda svi mozemo koristiti. Jedna od drugarica ima sestru koja je dermatolog, i koja je rekla da se ti aparati koji se prodaju siroj javnosti, razlikuju od onih salonskih, a najbolji su oni kod dermatologa, i da je najsigurnije ici do dermatologa da radi takve stvari jer moze doci do ostecenja koze ako se ne zna koristiti pravilno....tako da smo odustale.....po njenom savetu.
Tako da i dalje brijemuser posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.12.2009 17:02:41   
bonita
IZVORNA PORUKA: Verus RR

bonita, ja sa sa jos nekoliko drugarica htela to da uzmem, da podelimo trosak i da ga onda svi mozemo koristiti. Jedna od drugarica ima sestru koja je dermatolog, i koja je rekla da se ti aparati koji se prodaju siroj javnosti, razlikuju od onih salonskih, a najbolji su oni kod dermatologa, i da je najsigurnije ici do dermatologa da radi takve stvari jer moze doci do ostecenja koze ako se ne zna koristiti pravilno....tako da smo odustale.....po njenom savetu.
Tako da i dalje brijemuser posted image



to jeste tacno,i ja sam cula.
Imaju slabiju jacinu od ovih iz salona.
Ali,uz koriscenje po uputstvu tj uz pravilnu upotrebu,ne bi trebalo biti problema.
Ja ne znam zasto,ali sam ZA,i uzecu ga uskoro sigurno.
Ma smucilo mi se brijanje,a od depilacije voskom mi strasno urastaju dlake.

A tek s oni elektricnim aparaticem,em sto boli ko sam djavo,a dlake i fleke po nogama,ma strasnouser posted image



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.12.2009 17:38:23   
Rina
Ajde probaj pa mi javi user posted image

Jao zamislite samo zivot bez nezeljenih dlaka ...boze user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
26.12.2009 17:43:55   
Verus
user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 9:40:50   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: TinaMartina

Ja sam se skoro 3 godine samo depilirala toplim voskom u salonu i užasno su mi urastale dlake na nogama. A meni naravno đavo nije dao mira, pa sam morala malo da čeprkam ne bi li ih izvukla napolje. E sa tim čeprkanjem bih samo napravila kratere i posle bi mi ostajale fleke. A te fleke nisu htele nikako da prođu. Mazala sam ih sa svim i svačim i ništa nije vredelo. Redovno sam se i pilingovala i ništa. Kasnije sam prestala da se depiliram, i uzela brijač i balein gel za brijanje. Urastanje je prestalo (hvala Bogu), ali fleke od pre su ostale i dalje. Noge su mi bile flekave kao kod dalmatinca user posted image . Užas jedan. A onda sam kupila Aloe Lips (labelo od Forever Living Products koje se koristi za sve i svašta)  i probala sa tim da mažem te flekice. I gle čuda, meni je pomoglo. Za nekih mesec dana fleke skoro da nisam ni imala. Toplo preporučujem taj Aloe Lips. 




Ja idem danas da kupim ovo aloe lips, pa cu javiti kako ce biti inace noge su mi puno fleka, daj Boze da uspijem da rijesim ovo vise user posted image

(odgovor članu TinaMartina)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.1.2010 12:11:02   
Anitaaa
Ja sam na poklon dobila Braunov epilator pa planiram da ga uskoro isprobam.Čim skupim hrabrost he he

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here