|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.6.2019 21:25:36   
Ivanka 75
Jednom sam otisla na depilaciju i posle prve trake pobegla glavom bez obzira! Noga me danima bolela a na tom mestu trava vise ne raste i koza mi mnogo tanja, tacno se vidi trag sirine voska 😔

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.6.2019 21:47:35   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jednom sam otisla na depilaciju i posle prve trake pobegla glavom bez obzira! Noga me danima bolela a na tom mestu trava vise ne raste i koza mi mnogo tanja, tacno se vidi trag sirine voska 😔



Losa majstorica... I ja sam samo jednom bila, izasla sa plihovima na preponama , nekoliko dana sam ležala golisava kod kuce

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.6.2019 21:50:45   
Ivanka 75
Moja sestra isla kod te zene u salon godinama, nikad nista lose joj se nije desilo, zato sam i prelomila da odem prvi put. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
19.6.2019 23:27:16   
Ana RR
Vi ste šou user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 8:47:04   
vonavoj
Crkao mi depilator,ima tek 3god,philips..a taman sam usla u stos i prepone sa njim.sto da placam,kad ovo bude jos bolje,odrzavam na 7 dana...Imala sam braun 15god..jest da se nisam toliko sa njim depilirala,ali opet..I koji sad da uzmem..slab izbor ovih do 5000.Ovaj philips sam platila oko 5500,ima dodatak za brijanje..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 9:12:00   
MimaKos
Joj svaka cas_t sto i prepone mozes ,mene booolii 😰 ja noge i ruke sredjujem depilatorom, ali prepone samo brijac, i imam neki od pre 7 godina philips, radi kao prvog dana


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 9:22:42   
vonavoj
Mislim da sam ga zeznula jer sam stavljala na prepone talk,da mi ne hvata kozu,i usao talk,pa i u tockic i zato se ogulio...uzecu opet taj,bez dodatak,3600..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 10:11:40   
MimaKos
E to 100 %, ja talk stavljam nakon, i stvarno ga mazim i pazim jer je super vec godinama


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 10:30:16   
Ana RR
Von, ja imam braun, može pod vodu i to mi je super.

Inače, ja sinoć napravila sra** depilirajući se. Skinem skoro sve depilatorom ali jedan deo uvek moram tračicama. I nekako mi je bilo nezgodno pa sam par puta prešla preko istog mesta i napravi mi se takav podliv da sam se prepala. I sad sam modra dole i tako ću na more user posted image plus me boli, jedva sedim. Pa jbt!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 11:25:53   
doramar11
Trake oko prepona su cesto pogubne, jer prave podlive :(

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 11:31:28   
Ana RR
Nikad mi se nije desilo a depiliram se od svoje 14. godine, što kod kozmetičarke što sama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 11:36:20   
vonavoj
Ana,sestra je imala takav,nike na kabl,i evo posle 3 godine joj baterija oslabila,i ne moze nijednu nogu da izdepilira...Nasla sam koji cu uzeti,isto philips,ali ima odvojen za prepone..jeste 7000,ali cu uzeti na 10 rata😂😂😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 11:41:50   
Ana RR
Von, ovaj može i sa kablom da radi a može i na bateriju, kako hoćeš. Koji je taj philips?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 11:49:40   
vonavoj
To je onda prava stvar. Ovaj sam mislila da uzmemuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 11:52:43   
vonavoj
Ovaj sam imalauser posted image Tacno sam ga zeznula sa talkom i preponama..debil.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 11:56:57   
Ana RR
Super izgleda Von, nisam ga videla kada sam ja tražila. Moj je ovaj

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 12:04:58   
vonavoj
Sad si me bacila u dilemu,oticicu do tehnomanije..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 12:44:11   
Duškić
Ima seka moja neki braun slican ovome.
Super je.
Mada ih ja mrzimuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 15:27:46   
MimaKos
Ma za noge spas,ko ce da se brije svaki cas


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 15:59:59   
vonavoj
Proradio mi depilator! Ja ga oprala,i vrtela,i negde je zaglavio i sad vrti i radi!jeeee!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 16:01:31   
Ana RR
hahaha super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 16:14:45   
vonavoj
Moracu cesce da ga cistim,perem,glavi,nadam se da ce izdrzati jos ovu sezonu,pa da ganjam neku vecu akciju.u Hr kod sestre je 40e.a kod nas 60e.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
17.7.2019 16:35:51   
MimaKos
Bilo je snizenje u rodi do 80 % i bas je biko jeftino


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
23.4.2020 13:50:24   
Minna2907
Pozdrav. ☺️ I prije trudnoce vodim bitku sa dlacicama.Probala sam razne metode ali tad najbolja mi je bila secerna pasta. E sad posle trudnoce one su postale jace izrazajnije 😭😭nema gdje ih nema cak su se pojavile i na licu bradi😭 Razmisljam o kupoviniPhilips Lumea IPL aparata user posted image  Ako je neko koristio interesuju me vasa iskustva,rezultati sta ocekivati ? 😘😘

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
23.4.2020 14:00:01   
vonavoj
Ne znam,ali me interesuje.


(odgovor članu Minna2907)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here