|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uzimanje otisaka
1.11.2011 16:28:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kupili smo u Letu Baby Memory Prints, dupli ram, u jednu stranu ide slika a u drugu otisak. Međutim, meni je taj gips nešto tvrd, koliko god ga mesila. Ne znam kako da Marku utisnem šaku u to user posted image



Javi šta si uradila, jer sam ja sa Nevenom imala muku kad sam joj uzimaal otiske za radosnicu, stopalo ide bez problema ali kad sam pokušala šaku... jaoooo meni, čitav sat smo se borile i opet nije bilo kako treba jer čim joj nešto dodirne šaku ona automatski zatvara... Tako da smo otiske u gipsu ostavili za kasnije, kad bude malo veća i lakša za saradnju...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Uzimanje otisaka
1.11.2011 16:30:47   
Ana RR
E pa to je i kod Mareta problem user posted image valjda će uspeti. Probaću da ga stavim na stomak pa kad se osloni rukicama da mu podvalim ispod šake gips user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Uzimanje otisaka
1.11.2011 16:44:09   
Vika
Probajte dok spavaju, nama je uspelo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Uzimanje otisaka
24.11.2011 23:10:45   
Ana RR
Mi još uvek nismo uzeli otisak, ni ovaj u gipsu ni za radosnicu. Sa Maretom je teško izaći na kraj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Uzimanje otisaka
24.11.2011 23:21:37   
madre
mi smo odradili samo otisak stopala u decembru prosle godine. mm napravio smesu gipsa u nekoj malo vecoj pixli, stavili mu nogicu i fino je ispao. trebalo je da to bude samo proba, da drugi put uradimo bolje i lepse, ali svaki sledeci je bio los.
jednom smo pokusali da uzmemo otisak sake, ali je on sav gips izgnjaviouser posted image



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Uzimanje otisaka
17.11.2013 0:02:18   
Noelia
Mi smo koristili temperu za uzimanje otiska stoplceta za radosnicu user posted image Za ovaj poduhvat rasirili smo veliki najlon preko kauca da ga zastitimo u slucaju prskanja i mackanja ali se ispostavilo da beban nije uopste bio jako nemiran, izgleda da mu je bilo zanimljivo to suskanje kada se mrdne malo user posted image
Posto ima nesto manje od 2 meseca nisam htela ni da pokusavam da mu otisnem sacicu, verujem da bi to bila nemoguca misija zbog skupljanja prstica user posted image

Evo deo procedure i u slici
user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Uzimanje otisaka
10.1.2019 23:55:21   
MadaMimi
Ne znam hoce li se neko javiti,davno je postavljena ova tema 🍀Mene zanima uzima li neko po porodilistima u Beogradu otisak stopala i rucica? Ili barem jedno od ta dva👶

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Uzimanje otisaka
21.7.2019 13:18:46   
MimaKos
Mnogo je divno to, sada imaju i one gotove kao kutije da sami roditelji uzmu otisak ne sa god dana vec kad su bas maleni :) ili bojom pa na papiru , zao mi je sto to nisam uradila


(odgovor članu MadaMimi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Uzimanje otisaka
13.1.2020 11:20:54   
sarah92
Ja sam kupila Bebememoria otisak za bebe ovdje. user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here