RE: Dušeci, deke, jastuci (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Ana RR -> RE: Dušeci, deke, jastuci (2.5.2018 13:25:32)

Kupili smo pre neki dan jastuke u Jysk-u (https://jysk.rs/spavaca-soba/jastuci/specijalni-jastuci/gold/jastuk-wellpur-dale-40_x_60_x_12) i ne vredi, mnogo mi je visok. Boli me vrat, kičma, jutros sam jedva ustala. Idem danas da vratim. A baš sam se ponadala da će mi biti ok.

P.S. Nemam opciju za link u Mozilli glupavoj.




MimaKos -> RE: Dušeci, deke, jastuci (2.5.2018 13:59:50)

Ja gledala u emezzeti, joj kakvi su. Ali 45 000 dusek 🤔




dunja RR -> RE: Dušeci, deke, jastuci (25.9.2018 12:40:33)

Da li su ok jastuci sa memorijskom penom? Naručila sam juče jedan Dormeo, koji nije sa memorijskom penom, bio je na sniženju do noćas, snižen sa 5.000 na 3.000. E sada se dvoumim da li da ipak uzmem komplet 2 sa memorijskom penom, oni su 5.000rsd, komplet 2 komada (nisu na popustu), ispod je razlika koju su mi poslali, ja sam naručila Dream, a dvoumim se da li da ipak uzmem Sienu?

Siena jastuk je punjen komadićima memorijske pene, ima letnju i zimsku stranu, a Dream jastuk je punjen komadićima mikrofiber wellsleep vlaknima. I jedan i drugi jastuk mogu se podešavati po visini. Razlika je u sastavu i u tome što Dream jastuk mogu da perem u mašini a siena jastuke ne.




vonavoj -> RE: Dušeci, deke, jastuci (25.9.2018 12:58:40)

Za koga uzimas?Mm se jako.znoji, imamo dormeo,memorijska pena i ne mogu da ga perem,samo luftiram. Mislim da je bolje ako mogu da se peru.




dunja RR -> RE: Dušeci, deke, jastuci (25.9.2018 13:03:30)

Zvala sam ih, i dogovorismo se da ipak uzmem te sa memorijskom, ta devojka mi reče da su ipak bolji, iako ispada niža cena po komadu. Najviše mi odgovara jer mogu da ih podešavam po visini, a pošto dobijam 2 u paketu, koristićemo verovatno Savke i ja. Imaju navlaku koja se pere na 40. Nadam se da nisam pogrešila..




dejana007 -> RE: Dušeci, deke, jastuci (6.9.2019 16:50:10)

Ljudi pomagajte. Ovih dana je akcija za duseke a ja ne mogu da presecem... dsl vitapur - turski, dal wellpur - jysk ili dormeo. .  Molim vas za savet... iskustvsa... preporuke




Ana RR -> RE: Dušeci, deke, jastuci (6.9.2019 21:23:35)

Dejana, mi imamo wellpur jastuke, gold kolekcija ali ne mogu da se set_im naziva. To su oni na kojima može da se reguliše visina tj da se izvadi punjenje. Ja sam posle godina traženja konačno našla jastuk koji mi odgovara. Imamo i njihov naddušek, jako je udoban. Moja mama ima dormeo ali isto naddušek i isto je jako udoban. Mislim da su nećeš pogrešiti koji god da odabereš.




dejana007 -> RE: Dušeci, deke, jastuci (11.9.2019 9:09:02)

vitapur ima akciju do kraja meseca pa imam jos vremena da razmislim. Hvala svakako na odgovoru. Krevet naručen da se radi dušek - nekako ću prelomiti koji Problem mi je tezina. muz mi ima 120kg pa se bojim koji dšek će to izdržati [sm=smiley36.gif]




jane1 -> RE: Dušeci, deke, jastuci (13.9.2019 19:58:15)

Te navlake se pocepaju lako pri navlacenju nakon pranja, konkretno dormeo prostirka.




Maraj -> RE: Dušeci, deke, jastuci (14.9.2019 16:10:27)

Dejana mi smo kupili simpo dusek. Oooodlican!!! Isto i mm ima 120kg plus ja 60kg. Pogledaj na njihovom sajtu. Mi smo kupili za bracni krevet. Ma trenuo nije. Bas je dobar i udoban




flamingos -> RE: Dušeci, deke, jastuci (16.9.2019 9:56:26)

Simpo dušek je odličan.Što se tiče navlaka,moja baš dugo traje,doduše,u inostranstvu je kupljena,tako da sam zadovoljna.





Mirko Svirko -> RE: Dušeci, deke, jastuci (2.11.2019 12:10:58)

Mi imamo kuci onaj dormeo jastuk.. Ovde neki obicni. Ja se pokoci ziva.. Ali nema veze bitno da sve bude ok. 





flamingos -> RE: Dušeci, deke, jastuci (2.11.2019 12:53:01)

Na dormeo jastucima i mi spavamo,odlični su.





Mirko Svirko -> RE: Dušeci, deke, jastuci (2.11.2019 13:11:37)

Mi imamo dormeo silver i dormeo eucaliptus i oba su super. 




Ana RR -> RE: Dušeci, deke, jastuci (3.6.2021 17:31:00)

Da li neko ima box krevet, nešto ovog tipa klik

Mi moramo da menjamo dušek, imamo neki nemački od memo pene ali mm ne odgovara a bogami sve više ni meni, treba nam nešto tvrđe. A pošto menjamo dušek, promenili bi ceo krevet i uzeli malo manji (160x200). Dopadaju mi se ove box varijante pa me zanima da li neko ima iskustva sa njima.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]