|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
22.8.2019 22:25:19   
pari
Dobro je da si bila Ana...

Trebala bih i ja.  Već dugo imam problem sa očima tj.kapcima...često mi se perutaju, svrbe...Bila sam kod očnog, nije mi pomogla terapija, doduše treba opet i kod očnog (nekog drugog) i kod dermatologa...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 10:10:55   
Maraj
Ana sta si do sad stavljala na vrat?
Ja dnevnu kremu uvek namazem i na vrat

Inace poceh sinoc sa retinolom, jutros matrix.ok je za sad.ne osecam neku promenu na licu , u vidu peckanja ili tome slicno...
Ja inace skidam maskaru uvece sa micelarnom vodom vichy ili eucerin. Al sad bi i to da promenim. Sta mislite? Cim uvece tretirate lice, cime sminku skidate,?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 10:20:50   
MimaKos
Maraj, super sto nema reakcije, ali u pocetku retinol svaku drugu noc, barem dve nedelje. Ja sminku skidam uljem, imam weleda badem ulje koje je bas za to, utrljam i isperem bioderma uljem za tusiranje ;) pa tek onda preko gel za pranje lica, balea med je odlican! (Providna tuba, kao bela) mene sve micelarne iritiraju i isusuju, i zato sam prestala da ih koristim.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 10:24:15   
Ana RR
Maraj, mazala sam dnevnu a uveče pantenol. Koristila sam jedno vreme vichy liftactiv supreme i ona mi je bila baš dobra.

Za skidanje šminke koristim avene micelarnu vodu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.8.2019 10:25:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 11:12:15   
Ana RR
Inače, napisala je u izveštaju da mi mi na licu izražena seborea. Zar to nije ono ljuštenje i ljuspice po licu? Ja to nemam. Možda još nešto spada u seboreu?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 11:37:35   
Maraj
Padaana. Koliko ja znam to je to...mozda je onavidela nesto mikroskopski, sto mi golim okom ne vidimo...
Verovatno je blaze izrazeno nego na vratu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 11:43:47   
Ana RR
Nemam ja to ni na vratu. Mislim, nemam nigde nikakve ljuspice niti mi se koža ljušti. Na vratu se pojavi samo kao lišaj koji prođe od pantenola. Trenutno je sve ok. Pojma nemam, ona valjda zna. Htedoh sada da poručim sve iz srbotrade ali nemaju taj biodermin serum. To ću morati negde drugde.

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.8.2019 11:44:22 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 13:35:48   
Duškić
Ja sam imala neki lisaj na licu, koji mi se pojavljivao kad teba da dobinem. Mazala sam neku neostrata kremu ako se dobro secam i povuklo se.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Kreme za lice
23.8.2019 13:50:37   
Ana RR
Duškić, nisam ja više mlada koka user posted image vreme je za ozbiljnu negu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Kreme za lice
24.8.2019 22:24:41   
nata11
MamaKos ajd molim te predlozi mi konkretnu kremu. (pokusah da pratim sve sto si pisala ali ne stizem) 


Oduvek mesovita koza bez akni i bubuljica ali nakon trudnoce ekstremno suvi obrazi. Pritom da je nesto +35. Odvojila bih do 40-50 E. 
P. S. I sta je po tebi najbolje za mitisere na nosu. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Kreme za lice
24.8.2019 22:29:15   
Filadendronka

Za mitisere nema bolje stvari od Nivea trakica za mitisere. 
IZVORNA PORUKA: nata11

MamaKos ajd molim te predlozi mi konkretnu kremu. (pokusah da pratim sve sto si pisala ali ne stizem) 


Oduvek mesovita koza bez akni i bubuljica ali nakon trudnoce ekstremno suvi obrazi. Pritom da je nesto +35. Odvojila bih do 40-50 E. 
P. S. I sta je po tebi najbolje za mitisere na nosu. 



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Kreme za lice
25.8.2019 14:50:38   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: nata11

MamaKos ajd molim te predlozi mi konkretnu kremu. (pokusah da pratim sve sto si pisala ali ne stizem) 


Oduvek mesovita koza bez akni i bubuljica ali nakon trudnoce ekstremno suvi obrazi. Pritom da je nesto +35. Odvojila bih do 40-50 E. 
P. S. I sta je po tebi najbolje za mitisere na nosu. 
   Nato, ja konkretno za ekstremno suvu kozu uvek preporucujem Dr. Hauschka kremu od ruze koja je nenadmasna! (Oko 3000) ili weleda skin food kremu (oko 1000)  ako hoces samo kremu da koristis. ili ovu Aeri korejsku emulziju koja je odlicna za hidrataciju, ima je u DMu, oko 700 din , dole je link . 
Ali mislim da bi ti sto se hidratacije vise znacio dobar peptidni serum (konkretno The Ordinary ovaj evo linka  ) 

Matrixil   koji je tu da ti nahrani kozu i da je hidrira dubinski. Preko mozes bukvalno bilo koju kremu jer je tu samo da "zakljuca " serum koji radi sav posao. Imas i balea aqua ili ziaja acai berry ili sa krastavcem, sve su tu oko 400, 500 dinara.
Aeri -link za Aeri emulziju

Za bore retinol, nocu samo , 0,2 % u skvalanu the orinary, preko njega ne moras nista.

Mitiseri na nosu, ili bilo gde, samo kozmeticar, ili hemijski pilinzi kod kuce, tipa noreva facial srub koji je odlican. Ali moraju da se istisnu , pa tek onda da se pilinzima spreci dalje nastajanje.

< Poruku je uredio MimaKos -- 25.8.2019 15:00:28 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Kreme za lice
25.8.2019 16:13:00   
Maraj
A koja je razlika zimskih i letnjih krema? Pravite li tu razliku ili ne? Jel moze jedna krema i leti i zimi? Osim spf leti, razlikuju li se jos u cemu?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Kreme za lice
25.8.2019 16:37:12   
MimaKos
Ja koristim iste, ali moja koza tobro podnosi masnije i teze teksture, a nekome smetaju. Zato leti koriste gelaste i lakse kreme bez ulja, a zimi malo bogatije uljima i teze, kao Hauschkine kreme i skin food, koje spadaju u zimsle i masnije, a meni savrseno i sada odgovaraju. Kazem, ovo ne vazi za masnu kozu sklonu aknama jer tu nemam iskustva, tu je posebna i drugacija nega skroz.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 9:03:14   
nata11
Hvala puno 😘



_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 11:49:10   
isidora88
Mimakos posto vidim da se bas razumes u negu lica, ja pojma nemam, zamolila bih te da mi preporucis nesto za oset_ljivu kozu lica (spolja dehidrirana, iznutra masna, sklona aknama kao posledica hormonskih promena). Mislim da je vreme da pocnem nesto antiage da koristim, a ne znam sta. Takodje mi treba i nesto sto ce biti podloga za puder, tj.da kozu hidrira i da se ne vidi isusenost kad se nanese puder.Sta je dobro za ciscenje lica tj.za skidanje sminke i prosto da lice bude cisto? Uvek imam osecaj da je nedovoljno cisto ako ga cistim micelarnom vodom, nekako mi ruzan osecaj bude. Neki losioni mi isuse kozu i smrde na alkohol pa ih ne koristim vise. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 11:59:37   
dunja RR
Isi meni je Biodermin crveni gel savršen za čišćenje, prilagođen je i oset_ljivoj koži. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 12:00:58   
dunja RR
Ovaj



user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 12:45:37   
pari
Ja koristim neko mleko za čišćenje jer sam dobila na poklon ali bih možda uzela i neki tonik...imate preporuku neku?


Počela sam da koristim The ordinary kreme i Vichy mineral 89... Ujutru stavim Matrixyl serum i posle Vichy, a uveče vitamin C stavim u kremu hidrantnu od The ordinary. Za sad mi prija

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 14:32:26   
Maraj
Pari jesi li uzela vitC onaj vodeni?

Da se ispravim , mislila sam u tecnom stanju?

< Poruku je uredio Maraj -- 29.8.2019 14:33:04 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 16:37:35   
MimaKos
Isisdora, ako imas preko 25, ja se u retinol kunem pa i tebi preporucujem.isto, ako ne dojis, nocu, Ordinary od 0,2 %, samo nocu na cisto suvo lice. Moja koza nije masna i tu nemam mnogo iskustva ali znam da je za takav tip koze salicilna kiselina zakon (isto je imas u Ordinary kao serum) ili Niacinamide10 % + zinc 1% serum isto Ordinary(bori se protiv akni a odlican hidrator, bori se protiv fleka, oblik vitamina B koji je savrsen za masnokozce plus je i antiage jer stimulise kolagen, a nema iritacija, njega ujutru) kao aktivnu negu i serume koji imaju odlican ucinak. Sto se tice cistaca, moja topla preporuka za balea med (medicinska linija bez alkohola) providno bela bocica, odlica (postavicu sliku cistac 200 i nesto dinara i za logona aloe vera, to su jedina dva koja nisu isusivala moje lice. Ja nesto ne vidim poentu tonika sem ako nisu kiselinski ili sa fermentima nekim, ili sluzevom puzi (sve korejsko) ali su meni.licno glupost i bacanje para. Sto se tice kreme, za tebe bi savrsena bila bilo.koja gel krema, moja preporuka bi bila hada labo skin.plumping gel. To samo ujutru preko seruma.  Micelarne ne volim i ne koristim, i kad bas mora obavezno se umiva lice posle njih jer nikakvu svrhu u nezi koze nemaju. Moguce je i da ti je koza od njih dehidrirana. 

user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 16:57:00   
isidora88
Hvala puno na savetima. Idem da guglam sta je sta😁

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 20:28:27   
nata11
MimaKos da te nema trebalo bi te izmisliti. 



_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 21:10:35   
Maraj

IZVORNA PORUKA: nata11

MimaKos da te nema trebalo bi te izmisliti. 



user posted image slazem seuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Kreme za lice
29.8.2019 21:13:50   
Maraj
Mima ja jedino od sminke sto koristim je maskara. Uvece je skidam micelarnom vodom. Sta bih mogla umesto micelarne , na oci da stavljam?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.
KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here