|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
19.7.2020 19:36:28   
physio70
Sada koristim Nivea q10.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Kreme za lice
21.7.2020 7:21:15   
Duškić
Jutros sam namazala neku sa nevenom, nije masna, lagana. A na ovo toplo vreme neku sa faktorom namazem.

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 8:54:12   
Maraj
Zene, koristite li antirid kremu?
Meni se izmenio tip koze. Imala sam mesovitu kozu od kad znam za sebe. Stalno minse celo sijalo. Sad po svemu sudeci imam neki normalni tip koze... ne sijam se vise user posted image sad mi treba nesto za "sijanje"user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 9:05:55   
Ivanka 75
Maraj, ja trenutno koristim antirid koju pravi jedna apoteka ovde. Naizmenicno nju i eucerin hijaluron filler za oko ociju.Kad je pocelo vanredno stanje nisam imala nijednu i skroz zaboravim. I u maju opet kupim tu antirid i bas se videlo da mi se koza osvezila. Ne mazem svaki dan, kad se set_im. A filler mazem na predeo oko ociju, na celo i oko usana, to mi je bolna tacka. Na obraze ne mazem. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 9:24:59   
mati
Ivanka, gde uzimaš tu kremu, u apoteci "Cele kula"?
Ja koristim razne neke. Mešam, suva mi je koža zimi, a leti mašna. Uglavnom Niveu onu plavu klasičnu. Noćnu Q10 kako kad i onaj sprej sa ruzinom vodicom, i kremu iz te kolekcije.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 9:28:46   
Maraj
Ivanka ta krema ti pomaze ili eucerin? Nisam nista koristila do sad... al vidim sve mi se vise susi koza ispod ociju. Moram nesto uzeti. Koje su cene?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 9:53:56   
Ana RR
Ja koristim The Ordinary i čekam da mi stigne RoC ali nešto predugo traje, možda neće ni stići.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 10:07:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Maraj
Ivanka ta krema ti pomaze ili eucerin? Nisam nista koristila do sad... al vidim sve mi se vise susi koza ispod ociju. Moram nesto uzeti. Koje su cene?
Kombinacija obe mi prija. Verovatno odgovara mojoj kozi. Zato ih i koristim naizmenicno. Moras da eksperimentises da vidis sta ti prija.
Naoruzaj se vremenom i novcima 😊 Kuois kremu, vidis dal ti odgovara ili ne. Ako da, nastavis da koristis, ako ne, poklonis 😊

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 10:19:00   
Maraj
Ana, the ordinary antirid? Daj mi link..
Ja sam koristila njihov retinol i matrixil.
RoC isto antirid si porucila?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 10:45:52   
Ana RR
Maraj, koristim ovaj set https://theordinary.deciem.com/product/rdn-the-no-brainer-set?redir=1 plus ovo ulje https://theordinary.deciem.com/product/rdn-100pct-organic-cold-pressed-rose-hip-seed-oil-30ml?redir=1

Od RoC-a sam poručila ovo ali još nema nikakvih naznaka da će stići https://www.cocooncenter.co.uk/roc-pro-correct-anti-wrinkles-rejuvenating-concentrate-intensive-30ml/20108.html a kod nas je nestašica.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 10:47:08   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja sam koristila njihov retinol i matrixil.


Imam i matrixil, počela da koristim ali mi ne odgovara, kao da mi se suši lice od njega. Buffet mi je super.

Imam i Vitamin C Suspension 30% in Silicone i Squalane Cleanser ali nešto zabušavam sa korišćenjem.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.1.2021 10:49:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 11:24:21   
nata11
Ana ovo ulje obozavala - proslo vreme posto ga nemam vise user posted image Ma za cas potrosila. Meni je idelano za kombinovanu kozu. Moje lice je haos- nos sija od masnoce, obrazi suvi, na vratu akne.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 11:36:32   
Ana RR
Jeste, Nato, baš je dobro.Odgovara i suvoj i masnoj koži.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 11:45:07   
Didy
Meni Eucerin prija i koristim ga godinama. Zimi uzmem malko masniju, a leti laganiju kremu. Antirid isto njihov uzimam. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 13:07:42   
emicaa
Moja mama nikad nije kotistula nista drugo osim one plave nivee i bekutana.A uvjek imala cistu kozu o kakvoj ja samo sanjati mogu 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 14:01:59   
Maraj
Ana jesi sa ovog sajta porucivala? Gledam dal da porucim i ja

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 15:03:51   
Ana RR
Maraj, da, odatle poručujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Kreme za lice
27.1.2021 15:17:18   
branki*
maraj,ja antirid oko ociju i to uzmem iz avona ii oriflejma.ne mazem redovno.inace i ne verujem u te kreme.mazem niveu uvece neku night mala tamno plava kutijica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Kreme za lice
28.1.2021 11:39:06   
Ana RR
Maraj, zaboravila sam da ti napišem - gledaj da ti je porudžbina do 50 evra (za preko naši naplaćuju carinu) a svakako će ti ovde naplatiti pdv. Takođe, parfimerija Metropoliten prodaje The Ordinary pa možeš videti šta imaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Kreme za lice
28.1.2021 19:04:26   
Maraj
Ana narucivala sam ranije od metropoliten parfimerije. Mislila sam buffet da probam. Al preko metropolitena bi me izasao oko 2000 din. A ovo tvoje je 30e, a komplet je....
Mislis da ce mi na ovih 30e naplatiti pdv?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Kreme za lice
28.1.2021 20:24:45   
gagana83
Ja antirid samo oko očiju. Koristim La roche posay Redermic R , na lice stavljam hidratantnu, najčešće LRP hydraphase, ponekad uzmem i LRP  hydreane.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Kreme za lice
28.1.2021 22:18:33   
Ana RR
Hoće, Maraj, meni svaki put naplate.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Kreme za lice
29.1.2021 7:51:15   
Maraj
Pih...onda mi se toliko i ne isplati da porucim, jel da?
Ja sam porucivala ranije korejsku kozmetiku. Nisam nista placala. Al sad uveli shiping abnormalan pa ne porucujem

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Kreme za lice
30.1.2021 13:08:14   
vocicana
Odusevljena sam LRP kremicama, imali smo neki problem sa kozom, ljudi moji, za tri dana savrsenstvo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Kreme za lice
30.1.2021 15:57:42   
emicaa
Ja sam danas vidjela neku kremicu za zatvaranje pora.Jel iko kotistio neko slicno?

Uskoro ce ni trebati k neka fina za dan,da umiruje kozu.Ali ne bih niveu ili tako neku drogerijsko.Vjerovatno cu nesto u apoteci potraziti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here