|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
19.6.2013 10:38:59   
pandina
Zar ne prolaze koferi kroz skener gde se sve vidi st imas u koferu user posted image
Ja ne smem da se zezam, pravo da vam kazem, mm ne podnosi cigare, ako bi nam pravili problem zbog mojih kutija, mislim da ne bi progovorio sa mnom celo letovanje.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
19.6.2013 11:15:09   
dunja RR
Koliko znam, prolaze. Mada, ja sam recimo u Dubai nosila 10 kg mesa - čajnih, pečenica, ajvara, tomi majoneza (drugarica se poželela svega toga), i niko mi nije pravio problem user posted image Tolika je gužva na letovima, da taj check samo prozuji meni se čini, mada ne bi trebalo, ipak ko zna šta može da se unese. U svakom slučaju moje čajne im nisu smetale user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.6.2013 11:16:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
19.6.2013 18:55:24   
pandina
Eh, sad kad bih znala, ipak mi je prvi put, pa me nesto strah user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
20.6.2013 10:41:19   
nata11
Pandina ponesi cigarete, ako nemoze uzece ti ga na pregledu nista strasno. A ja mislim da ces proci jer ipak ides kada je velika guzva.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
20.6.2013 11:44:30   
pandina
A je l se placa kazna ako mi oduzmu? Muz ce da me obesi user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
20.6.2013 18:39:46   
nata11
Ne samo ti uzmu.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
20.6.2013 21:45:09   
dunja RR
I ja mislim, pa ja prošla sa 10 kila svinjetine u Dubai user posted image
IZVORNA PORUKA: nata11

Pandina ponesi cigarete, ako nemoze uzece ti ga na pregledu nista strasno. A ja mislim da ces proci jer ipak ides kada je velika guzva.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
20.6.2013 21:48:58   
Ana RR
user posted image Dunja legendo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
20.6.2013 21:54:32   
nina26

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I ja mislim, pa ja prošla sa 10 kila svinjetine u Dubai user posted image



Dunjci, dobro te nisu uhapsili user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 7:55:15   
hanka
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam bila pre 10 godina. Mm tada uzeo jednu dobru kožnu jaknu, i u Kairu još u nekoj njihovoj baš brendiranoj radnji, pamučne majice i jedne farmerke (pamuk im je fantazija). ja srebrne minđuše. Srebro im je kvalitetno i lepo, zlato kažu da nije. Uzeli smo prelepe peškire, i ja bade mantil koji i dan danas koristim. Uzela sam i šareni pesak u boci, a i začine :)

Ih ja nisam racunala te sitnice a nakupovali smo se raznoraznih,naravno magnetice smo uzeli,vazu od alabastera i figure njihovih najvaznijih bozanstva,uljani osvezivac vazduha,plocice sa imenima na papirusu dobili na poklon i naravno njihove parfeme koje koristim i danas,bozanstveni su,od zacina ja ne znam da li postoji neki da nisam uzela a od srebra kupila privezak u obliku delfina,moze se naci prelepo belo zlato ali je preskupo,preskupo user posted image
Upozorenje za papirus,uglavnom je to list banane,vodici objasne a i odvedu u sklopu obilaska Luksora u fabriku papirusa u kojoj se objasnjava kako su pravili listove tako da vrlo lako mozete provaliti laznjak

< Poruku je uredio hanka -- 21.6.2013 7:57:33 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 8:49:07   
pandina
Svce zvuci vrlo egzoticno user posted image

Za cigare cu jos da vidim sta cu, da li poneti dve kutije ili po neku vise ili ceo boks, nisam pametna, podseca me to na onu pricu "Tamni vilajet" user posted image (Ko ne uzme kajace se, a ko uzme opet kajace se :))


< Poruku je uredio pandina -- 21.6.2013 8:51:33 >

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 9:04:25   
Štetica
Pandina koliko ja znam cigarete mozes da poneses,za 1 box koliko ti treba niko ti nece praviti problem,moj brat je stalno na putu(vozi kamion u medjunarodnom transportu) i kaze da se do 4 box-a racuna kao za licne potrebe. A nadji na netu broj aerodroma,njihov info pult,i pitaj lepo,da nebi sebi bespotrebno pravila problem.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 10:05:22   
nata11

IZVORNA PORUKA: Štetica

Pandina koliko ja znam cigarete mozes da poneses,za 1 box koliko ti treba niko ti nece praviti problem,moj brat je stalno na putu(vozi kamion u medjunarodnom transportu) i kaze da se do 4 box-a racuna kao za licne potrebe. A nadji na netu broj aerodroma,njihov info pult,i pitaj lepo,da nebi sebi bespotrebno pravila problem.


Stetice a jel on to vozi cigarete? user posted image Mislim da to vise nevazi i da sada moze po 2 paklice kada prelazis granicu onu klasicnu.
Pa ako moze 4 boxa sto ja onda platih kaznu madjarima za 1 box.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 10:12:28   
serpica
Ja sam prosle godine bila u Tunis i ponela dva box oba sam umotala u garderobu i ubacila u kofer,nista nisu primetili.
Mislim da je njima na aerodromu bitna tecnost,voda,parfemi,sminka i takve stvari na to vise obracaju paznju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 10:27:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: hanka

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam bila pre 10 godina. Mm tada uzeo jednu dobru kožnu jaknu, i u Kairu još u nekoj njihovoj baš brendiranoj radnji, pamučne majice i jedne farmerke (pamuk im je fantazija). ja srebrne minđuše. Srebro im je kvalitetno i lepo, zlato kažu da nije. Uzeli smo prelepe peškire, i ja bade mantil koji i dan danas koristim. Uzela sam i šareni pesak u boci, a i začine :)

Ih ja nisam racunala te sitnice a nakupovali smo se raznoraznih,naravno magnetice smo uzeli,vazu od alabastera i figure njihovih najvaznijih bozanstva,uljani osvezivac vazduha,plocice sa imenima na papirusu dobili na poklon i naravno njihove parfeme koje koristim i danas,bozanstveni su,od zacina ja ne znam da li postoji neki da nisam uzela a od srebra kupila privezak u obliku delfina,moze se naci prelepo belo zlato ali je preskupo,preskupo user posted image
Upozorenje za papirus,uglavnom je to list banane,vodici objasne a i odvedu u sklopu obilaska Luksora u fabriku papirusa u kojoj se objasnjava kako su pravili listove tako da vrlo lako mozete provaliti laznjak


Pa to, dok sve nabrojimo eto gde nam odoše plateuser posted image

I ja sam parfeme, u onoj fabrici u Kairu, ali nismo išli sa grupom nego solo, i dobili mnogo povoljnij od ostalih. Odlični su!


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 10:49:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: serpica

Ja sam prosle godine bila u Tunis i ponela dva box oba sam umotala u garderobu i ubacila u kofer,nista nisu primetili.
Mislim da je njima na aerodromu bitna tecnost,voda,parfemi,sminka i takve stvari na to vise obracaju paznju.


Serpi, kolika su ti dečica bila kada si bila u Tunisu i gde ste bili? Moja drugarica ide sada u Tunis sa sinčićem (godinu i po), pa mi molim te napiši na šta da obrati pažnju. Napiši ako imaš neki savet, da li da ponese nešto od hrane, da li ima još nešto bitno ..?

Ili ako ima još neko da je bio sa malim detetom u Egiptu, ili baš Tunisu - kako ide oko hrane, da li je bilo problema sa dijarejom i ako ima još nešto bitno, molim vas napišite.

Hvala user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.6.2013 10:50:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 15:19:01   
serpica
Dunja starija imala 7 mladja 3 godine i super smo prosli,ma fenomenalno je sve. Imali smo sper organizaciju sem sto smo isli u prvoj turi pa smo iz bg leteli do tunisa a ne do enfide pa je put busom do hotela trajao malo duze,ali posto je sad sezona onda lete svi do enfide a to je 15 min busom do hotela.Mi smo bili u Port el Kantuiu,hotel El Mouradi Palce 5 zvezdica ultaolinkluziv,vodu svigde dobijas flasiranu u sobi samo peres zube sa vodom iz slavine. Sobe su im ogromne prelepe i velike terase sa pogledom na more,imaju bazene i za decu i za odrasle i spoljne i zatvorene i djzakuzi i masazu i hamam i sve to ide u cenu ali zakazes odmah po prijemu u hotel jer je guzva. temperatura u Tunisu je preko celog leta oko 31 stepen sto je fenomenalno,duva blag vetric,plaze su ciste,pesak je kao prah secer,imas i kanu i pedolinu uracunatu u cenu. U centru grada je mirno iako smo vidjali policajce sa puskama to je normalno,u centru je prelepa marina a taksi do tamo je vrlo jeftin,ustvari sve je jeftino ako umes da se cenkas,ja sam ih ubila u pojam i donela dosta stvarcica maltene za dz. Recimo ako nesto kosta 50 tunizanskih dinara odmah mu ponudis 10 da bi ste se nasli na 20 jer to je realna cena. Inace sva roba im je francuska i kvalitetna,postojie centri gde nema cenkanja ali tu ti pise cena i to je to. Bili su ljudi i sa malim bebama i svi su zadovoljni.Hrana izvrsna ima cak i svinjetine i pomfrita svakog dana,sokova,sladoleda,slatkisa,kolaca,torti,ma svega sto pozelis,svi su ljubazni i nasmejani ali malo i napadni kad prodaju.Ostavis im baksis od 1,2 dinara i gledaju te ko boga.Posteljinu menjaju svaki dan kao i peskire. I spremacicama baksis naravnouser posted image Ja nemam nikakvih zamerki,opet cu dogodine ako bog da. I najbitnije prosli smo jako jeftino jer smo uplatili u febrauaru.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
21.6.2013 15:25:22   
serpica
I da, evro menjas iskljucivo u hotelu i cuvas one priznanice da bi ako ti ostane njihov novac mogla na aerodromu da vratis u evro ali samo sa tim priznanicama,ako ih nemas onda nista. ako idu sa agencijom Sunline iz bg sve ce im objasniti stvarno su profesionalni u svako pogledu.
nisam cak ni iskoristila probiotik koji sam ponela jer su deca stvarno bila ok,a od hrane nistaaaa ima svega i za odrasle i za decu.

< Poruku je uredio serpica -- 21.6.2013 15:27:57 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
22.6.2013 16:37:43   
pandina
Serpice, vi ste bas uzivali user posted image !

Inace, bila danas u agenciji i pitah za cigarete, oni pozvase aerodrom da provere i rekose mi box po osobi user posted image S obzirom da mm ne pusi, mogu da ponesem i dva, ali za 14 dana dovoljan ce biti box. Ima da se napusim za sve pare user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
26.6.2013 0:20:36   
pandina
Je li bio neko na ronjenju? Mene strah malo, a volela bih user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
26.6.2013 12:05:45   
Torbica
Mm je bio na ronjenju, ja nisam jer sam bila user posted image sa drugim detetom, a i cerkica je bila samnom. Ronio je bas u Hurghadi, na 30m dubine. To je varijanta tipa ekskurzije, ode se oko 10 a vraca poslepodne, ima i rucak. Jedino sto ti toplo savetujem da se cenkas do besvesti, mm i jos jedan momak su cekali poslednji dan i skoro prepolovili cenu. I to sa Egipcanima su isli. Super im je bilo, bas lepo iskustvo. Ja cu probati u nekoj narednoj varijanti. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
26.6.2013 13:25:54   
pandina
Torbice, ja se malo plasim bas da ronim. Da li ce mi biti jednako bezbedno da se mi organizujemo samiuser posted image ?
Ovde su mi savetovali da se u Egiptu ne organizujemo sami, da nije bas preporucljivo?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
26.6.2013 20:24:59   
Torbica
Pandina, ne mozete sami, ovo je Egipatska agencija. Ta dvojica sto su nudili ronjenje su svakodnevno setali plazom i nudili, i onda smo culi od nekih gostiju da su zadovoljni pa su mm i jedan decko iz Bjeljine otisli. Ti tamo mozes ili preko nase ili preko njihove agencije. A da ti kazem, ja sam bila na nekom kongresu u Kairu 2002 god 5 dana, i moj najbolji prijatelj i ja smo sami seli na bus i otisli do Luxora na dva dana, vozili se celu noc. Tamo na licu mesta nasli smestaj. Odatle opet sami otisli do Dahaba, dole na more, isto se vozili busom i dva dana proveli na moru. A odatle nazad za Kairo celu noc busom, pa kuci. Mislim, nije nemoguce organizovati se sam samo je pitanje da li smes. Hvala Bogu nista nam se nije desilo. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
26.6.2013 22:16:45   
pandina
Da, naravno, smela bih se usuditi. Uglavnom kad negde putujemo, tako i radimo, uvek nam izadje duplo jeftinije. Videcemo kakva bude situacija user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
27.6.2013 10:36:55   
hanka

IZVORNA PORUKA: pandina

Je li bio neko na ronjenju? Mene strah malo, a volela bih user posted image


Ne moras na ronjenje klasicno,mada se i ne spustaju tako duboko oni koji nemaju barem neku polozenu zvezdu a i ne vidis nesto mnogo vise od onih koji idu na snorking jer se te eksurzije uglavnom spoje pa vodeni svet gledate sa istog mesta samo se ronioci spuste dublje a ostali traze korale na plicem grebenu.Crveno more je prelepo i podvodni svet je bozanstven,ne treba propustiti!Na rajskom ostrvu lepo dobijes peraja,dihalicu i masku a korali i ribice su ti na metar dubine i naravno uzivas.Lepe su eksurzije za ronjenje i pecanje i jos se vozis brodicem na neko drugo mesto,mi isli dva puta + rajsko ostrvo,te varijante mozes preko lokalaca i nije problem,mada za Kairo i Luksor se ne bih usudila.Lepo je i jahanje arapskih konja i kamila na samoj plazi,do argele se putuje kombijem nekih 20ak minuta od juznog kraja Hurgade

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here