RE: Moj neseser:))) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Anoniman -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:52:09)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja nikako da nadjem odgovarajući puder preteški mi neki pa sam mislila tu isprobati.



Ja imam niveinu, pudere bas ne volim, a sada sam se nameracila da uzmem Bioten cc kremu, kazu da je dobra!




Mala Elena -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 16:19:56)

Ruz za usne nosim bas u izuzetnim situacijama, vise sam za sjajeve ali ne mnogo upadljive , zatim maskare (imam ih uvek po nekoliko pa kombinujem) , kajal za oci, olovku za obrve, ajlajner , senke, cetkice , tufere , turpiju , maramice vlazne i obicne , gumice , snalu , itd itd a ogledam se na mobilni [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Moj neseser:))) (31.12.2015 13:19:04)

Bas pricam kako je krajnje vreme da kupim nov neseser,i veci i manji.prosula mi se neka senka,manji je u haosu,a i veci je u haosu,jer boka stalno sortira i prepipava moju sminku!




Anck Su Nmaun -> RE: Moj neseser:))) (1.1.2016 17:06:55)

Maskara, crni kreon,sivi kreon za obrve, crna senka, braon senka....i uvek imam po dva tri balzama za usne ili labelo ali po dzepovima od jakne ili u torbi...bez toga nigde!




wivern -> RE: Moj neseser:))) (1.1.2016 22:37:30)

Huh, previse stvari, srednja kutija sa senkama, dve male senke, ajlajner, 3 olovke, 3 korektora (imam uzasne podocnjake i uvek tapkam gomilu korektora), 2 maskare (na jednoj mi odgovara cetkica a na drugoj maskara :) ), puder, cetkica za senku, cetkica za korektor, cetkica za puder, 3 karmina, rezac za olovke.




Animsaj9 -> RE: Moj neseser:))) (3.11.2016 11:10:42)

Ja imam dva nesesera u jednom drzim samo lablela , sjajeve i karmine, a u drugom rumenilo, kreon , senku neku i parfem




suzi kju -> RE: Moj neseser:))) (3.11.2016 11:54:05)

Ja imam tri ali sa u onom koji uvek nosim sa sobom je maskara ,olovka sa obrve (jer ih nemam),puder, neki ruz,parfem, stik,vlazne maramice.
A u ovim koji stoje u kupatilu sve skoro odvojeno, ruzevi i lakovi za nokte, senke, maskare, olovke a u trecem svašta nešto




Animsaj9 -> RE: Moj neseser:))) (3.11.2016 13:15:51)

Ja u kupatilu imam kofer za sminku, drzim ga na ves masini, pa mi se dešavalo da par puta padne zbog centrifuge




suzi kju -> RE: Moj neseser:))) (3.11.2016 20:10:20)

Hahahhaha isti slucaj,i meni7padaju[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 17:02:37)

Imam vise nesesera ali cisto da po ormaricu u toaletu ne bi bio haos. Ali jedan je samo onaj naj vazniji u kom su mi kreon, crna senka, sjaj, maskara,ajlajner... a labela imam po jaknama cak i jedan u autu. Iz navik palim auto namazem labelo i krecem [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 18:09:29)

ja imam dva,jedan veci i u njemu stoji i sto treba i sto ne treba a u drugom malom sjene,ajlajner,sjene za obrve i ruzevi sto stalno koristim.




Sanjalicaaa -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 18:18:08)

Ja imam 5 [sm=smiley36.gif]Jedan u kome mi stoji sminka koju cesto koritim i jedan u kojoj stoji sminka koju ne koristim. Jedan sa lekovila. Jedan pripremljen za putovanja, ne mogu svaki put da mislim. I jedan sa glupostima, snalicama i sl.




Anck Su Nmaun -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 18:25:28)

Ah nemoj sad o snalicama ..kod nas vec kutijice snalica i gumica kakvi neseseri [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 18:31:35)

Anck, ja sam jedina devojcica u kuci [sm=smiley36.gif] To je izmedjuostalog i neseser za stvari koje ne znam gde bih, ima tu svasta osim snalica :D




Maraj -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 18:35:17)

Ja imam jedan u kojem mi stoji maskara , rumenilo , uvijac za trepavice i olovka za obrve. Ne nosim ga sa sobom. Nasminkam se i to je to.




Mariya -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 18:35:23)

Ja imam 2 nesesera u torbi, jedan sa lekovima a drugi sa osnovnom šminkom , kremom za lice, gel za tuširanje, uzorci ili testeri da ne zauzima puno mesta, jelte, parfem i dezodorans u stiku, sve pripremljeno za nedajBože da negde zaglavim, moram da prespavam, popravim/stavim šminku. Za svaki slučaj[sm=smiley36.gif]
A šminku, kreme i svu kozmetiku držim u ormaru u jednoj kutiji u predsoblju. Ne valja šminku držati u kupatilu, vlažno je za to.




Animsaj9 -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 20:53:23)

Mariya ti si bas opremljena , da te nista ne iznenadi




Anck Su Nmaun -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 21:16:31)

Hahaha a jedan u slucaju zemljotresa [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Moj neseser:))) (3.12.2016 21:23:13)

ja uopste nemam sminku u torbi,osim jednog ruza [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Moj neseser:))) (4.12.2016 12:21:47)

Ako se misli na neseser za tašnu, u njemu imam maskaru, labelo, sjaj i olovku za usne i pantenol kremu. Ako idem negde na ceo dan onda ponesem i toniranu kremu.




Animsaj9 -> RE: Moj neseser:))) (4.12.2016 13:07:54)

ja imam dva nesesera al u jednom su hemijske , kartice za posao i sve sto mi treba tamo




mali_mis -> RE: Moj neseser:))) (24.2.2017 14:14:33)

Ja u torbi nemam neseser, imam dzep gde drzim labelo, i to je sve od "sminke". A neseser mi stoji u ormanu na skroz gornjoj polici, da A. ne moze da dohvati, i tamo mi je sminka. Cak sam i kozmetiku iz kupatila, stavila u plasticnu korpicu i u orman.




IvanaSK RR -> RE: Moj neseser:))) (25.2.2017 6:06:34)

U tasni nosim sjaj za usne ili labelo i maskaru. Kuci mi na dva mesta stoji sminka i ostala kozmetika, jedan deo na polici u ormaricu blizu kupatila, drugi deo u nocnom ormaricu [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Moj neseser:))) (25.2.2017 19:59:27)

Isto kao Ivana. U torbi mi je sjaj, ruz, maskara, krema za lice i ruke. Pa kad menjam torbu, to je haos.
A u kupatilu imam dve Sepforine kutije, jedna sa poklopcem, jedna bez i tu mi stoji ostala sminka.




Sanjica26 RR -> RE: Moj neseser:))) (26.2.2017 14:53:05)

Na ves masini su mi dva nesesera sa.sminkom i nekim sitnicama. U tasni mi stoje:karmin, sjaj i labelo. Nekad i krema za ruke.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>