RE: Kako se odluciti na drugo dete? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Peace* -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (4.8.2014 12:54:44)

kako se odluciti za drugo dete? Mislim da se oko drugog najmanje dvoumis i mislis,mislim da ono nekako dodje samo po sebi,ne znam.


[sm=smiley20.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (4.8.2014 12:58:49)

meni rece jedna komsinica, prvo se desi ali ga zelis naravno, drugo planiras, trece se opet desi pa sad sta je tu je[sm=jezicek.gif]. Sto kaze jedan nas drugar dece nikad dosta, a hleba i vode ce uvek biti. Mi smo optereceni mnogim stvarima pa su nam neke nebitne stvari uvek "prepreke i izgovori".




superm -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (4.8.2014 14:01:27)

Tijatija, divno razmisljanje, svaka cast!




isidora88 -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (1.2.2015 16:23:41)

mi smo prelomili, ako se do kraja godijne ne zaposlim, pocecemo da radimo na drugoj bebici [sm=bravo.gif], ne mogu vise da cekam, sve ce doci na svoje nadam se[sm=smiley1.gif]
moram samo da pogledam sta mi je klarita prognozirala kada ce biti devojcica da znam kada da pocnem[sm=smiley36.gif]




majared -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (2.2.2015 13:24:20)

Ja cekam mm-a da se smisli [sm=smiley29.gif]




isidora88 -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (2.2.2015 13:27:56)

da se mm pita ja bih vec troje rodila[sm=smiley36.gif], ja sam glas razuma[sm=smiley4.gif]




Mala Elena -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (2.2.2015 13:58:53)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

meni rece jedna komsinica, prvo se desi ali ga zelis naravno, drugo planiras, trece se opet desi pa sad sta je tu je[sm=jezicek.gif]. Sto kaze jedan nas drugar dece nikad dosta, a hleba i vode ce uvek biti. Mi smo optereceni mnogim stvarima pa su nam neke nebitne stvari uvek "prepreke i izgovori".



Hahaha, istina! Uvek smo pesimisti kako cemo finansijski, kako fizicki ako nemamo pomoc , kako vratiti telo u normalu, imati vremena za treninge i sebe...i onda zaboravljamo da cemo ono osnovno uvek moci da pruzimo deci...i da cemo opet naci vremena za sebe, naravno ne puno ali cisto da budemo izfepilirane , ciste, podsisane haha i mocicemo izaci na kafu ili primiti nekoga na kafu.




Kata90 -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (2.2.2015 14:13:08)

Kako kazu ako imas za jedno,imas i za drugo dete,i za trece itd.[sm=zz_biggrin.png]




majared -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (2.2.2015 14:31:40)


IZVORNA PORUKA: isidora88

da se mm pita ja bih vec troje rodila[sm=smiley36.gif], ja sam glas razuma[sm=smiley4.gif]


Kod nas mm koci proizvodnju [sm=jezicek.gif]




acalukic -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.3.2015 0:00:07)

dece nikad dosta. Ja imam dve cerke, moja cerka troje,i zao mi je sto ja i moja supruga nismo imali isto troje ali sta da se radi




isidora88 -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.6.2015 19:50:21)

kako se odluciti na drugo- neplanski naravno, zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem od jednog odnosa, nek ide zivot, samo da bude zivo i zdravo i devojcica po mogucnosti[sm=smiley27.gif][sm=rozaCrtici.gif][sm=sloncek.gif]




jess021 -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.6.2015 19:54:53)

Isidora, da ti cestitam i ovde[sm=bravo.gif]
Konacno jos jedna novosadjanka medju trudnicama[sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.6.2015 19:57:49)

Isi cestitam ti i pridruzi nam se u temi...
IZVORNA PORUKA: isidora88

kako se odluciti na drugo- neplanski naravno, zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem od jednog odnosa, nek ide zivot, samo da bude zivo i zdravo i devojcica po mogucnosti[sm=smiley27.gif][sm=rozaCrtici.gif][sm=sloncek.gif]





Ana RR -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.6.2015 20:06:25)

Divno Isidora, čestitam [sm=bravo.gif]




bubulence -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.6.2015 20:18:15)


IZVORNA PORUKA: isidora88

kako se odluciti na drugo- neplanski naravno, zatrudnela sam kad sam trebala da dobijem od jednog odnosa, nek ide zivot, samo da bude zivo i zdravo i devojcica po mogucnosti[sm=smiley27.gif][sm=rozaCrtici.gif][sm=sloncek.gif]

isis draga, cestitam od srca!




isidora88 -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.6.2015 20:19:44)

Hvala drage moje [sm=smiley31.gif]




degu -> RE: Kako se odluciti za drugo dete? (8.6.2015 21:14:44)

bravo Isidora [sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (9.6.2015 7:57:21)


IZVORNA PORUKA: Kata90

Kako kazu ako imas za jedno,imas i za drugo dete,i za trece itd.[sm=zz_biggrin.png]


[sm=bravo.gif]
baš tako Kato! To je ono što ne vidiš dok se drugo ne rodi [sm=smiley36.gif]

Isidora čestitam!!! [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (21.6.2015 21:22:00)

Mi smo počeli priču o drugom djetetu i nikako da se odlučimo da li ove ili sledeće godine.Ne brinu me finansije,o tome ne mislim uopšte ali koliko me T muči sa ne(spavanjem) i kako me nekad izludi da bih pobjegla u zimbabve na par dana kako bi tek bilo sa još jednim [sm=zmeden.gif]




eca89 -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (6.12.2016 16:00:43)

Da se i ja uključim! Naime, tražim posla, ali ako ga ubrzo ne nadjem, radićemo na drugoj bebi! Vrijeme leti, iako bih najradije radila i napravila malo pauzu, još mi i ona nije nešto stasala!
Ne znam šta da radim!




Anck Su Nmaun -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (6.12.2016 16:14:12)

Ja bih ti savetovala da radite na drugom pa si posle slobodna (naravno ako neces vise dece) jer cekajuci samo ti prolazi vreme. A posle ostanes trudna koliko njih se vise i ne vrati na posao. Da li zbog sebe ili firme druga je tema.
A da ne pricam o godinama..ne znam koliko imas ali veoma vazan faktor!




eca89 -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (6.12.2016 16:16:38)

Anck, 27[sm=smiley36.gif]!




Anck Su Nmaun -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (6.12.2016 16:16:39)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

meni rece jedna komsinica, prvo se desi ali ga zelis naravno, drugo planiras, trece se opet desi pa sad sta je tu je[sm=jezicek.gif]. Sto kaze jedan nas drugar dece nikad dosta, a hleba i vode ce uvek biti. Mi smo optereceni mnogim stvarima pa su nam neke nebitne stvari uvek "prepreke i izgovori".

Hehe bravo za ovaj post[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (6.12.2016 16:18:41)


IZVORNA PORUKA: eca89

Anck, 27[sm=smiley36.gif]!
ja sam prvo rodila aa 28...drugo sa 29a trecw sa 34... znas koja razlka nebo i zemlja..odmah radjaj [sm=jezicek.gif]




eca89 -> RE: Kako se odluciti na drugo dete? (6.12.2016 16:22:06)

Uhhhh, necu ja onda jos[sm=smiley36.gif]!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>