RE: Putne tašne (koferi) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


dunja RR -> RE: Putne tašne (koferi) (22.1.2020 16:49:22)

Isto i ja, i zbog ovoga što Pari kaže, a i zbog toga što mi je najbolja drugarica koje je dugo godina radila kao stjuardesa rekla da ona nikada tvrdi kofer ne bi kupila jer iz njenog iskustva, puno se lome ti koferi, prilikom bacanja u avionima.
Možda nije bitno, onom ko puno ne leti avionom, ali ja nekako gledam dugoročno, letimo, letećemo sigurno i dalje, leteće i deca, a ne kupujem kofere često, bolje kupiti kvalitetniji a da dugo traje.

IZVORNA PORUKA: pari

Ja sam vise za ove mekane kofere, moze vise stvari da stane :)







Ivanka 75 -> RE: Putne tašne (koferi) (22.1.2020 19:54:35)

Moj drugarica cesto putuje i gomilu kofera su joj na aerodromima upropastili. Pocepani, izlomljeni, ode sa kofeeom, vrati se u dzakovima.
Na kraju je u Spaniji pre 10ak god kupila neke folije koje se obaviju pko kofera i to ga drzi da se ne raspadne kad ga bace. 
Vidim da i ovde sad ima tih folija, nekih vrecica za kofere. N''umem da ih imenujem... 




dunja RR -> RE: Putne tašne (koferi) (22.1.2020 19:57:25)

Jes, jes, ima, i vidim da mnogi umotavaju na aerodromu ja nešto nemam naviku, pojma nemam zašto. Ne znam koliko košta, ne verujem da nije puno, ako se uopšte i plaća.




Ivanka 75 -> RE: Putne tašne (koferi) (22.1.2020 19:57:45)

Zastitne navlake za kofere. Sad gledh. Ima gi raznih, sa motivima. 




Didy -> RE: Putne tašne (koferi) (22.1.2020 22:08:57)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jes, jes, ima, i vidim da mnogi umotavaju na aerodromu ja nešto nemam naviku, pojma nemam zašto. Ne znam koliko košta, ne verujem da nije puno, ako se uopšte i plaća.



Da, plaća se oko 10 evra, kako gde.. I imamo neku veliku streč foliju kod kuće i umotamo sve kofere kad idemo avionom. Kad se vraćamo, ne umotavamo jer nam bude skupo. 
Imamo i tvrde i meke, nema tu meni neke velike razlike, osim što je taj tvrdi težak sam po sebi, pa manje kg možeš spakovati u njega kad si ograničen na avionsku kilažu. 




vonavoj -> RE: Putne tašne (koferi) (23.1.2020 21:39:14)

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2035110-8004.jpg[/img][img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2035110-5762.jpg[/img][img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2035110-466.jpg[/img]Bila sam do Kengur radnji,prvi set_ 3/1 je oko 7100. A drugi 6500din..Deluju mi ok..





Didy -> RE: Putne tašne (koferi) (23.1.2020 22:39:57)

Meni je ovaj prvi, šareni komplet lepši. 





Ana RR -> RE: Putne tašne (koferi) (23.1.2020 22:46:56)

Mi smo AS umotavali kada smo putovali u CA. Kofere ne ali obavezno na ručku zavežem nešto u boji da bih ga lakše prepoznala [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Putne tašne (koferi) (23.1.2020 23:05:33)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo AS umotavali kada smo putovali u CA. Kofere ne ali obavezno na ručku zavežem nešto u boji da bih ga lakše prepoznala [sm=smiley36.gif]



Mm dosta putuje avionom zbog posla. Već 3 kofera su nam stradala od tog bacakanja po aerodromima. I nema veze da li su skupi, jeftini, bace ga i slome ručku ili točkiće i možeš da se slikaš s njim posle. Od tada redovno umotavamo sve. 




IvanaMatkovic -> RE: Putne tašne (koferi) (2.1.2023 19:52:00)

Imate detaljan vodič na


Meni je puno pomogao u odluci, izbor je na kraju pao na kabinski kofer od tekstila - proširiv je a i neće pući na aerodromu kao prethodni

Ukoliko želite da se reklamirate na portalu Ringeraja, molim vas da kontaktirate naš marketing.




dddaca -> RE: Putne tašne (koferi) (3.1.2023 10:48:53)

Meni ovo ipak deluje kao reklama za online shop




Dragica Draga -> RE: Putne tašne (koferi) (3.1.2023 11:16:27)

Isto daco.




Duškić -> RE: Putne tašne (koferi) (4.1.2023 20:08:26)

I meni treba neki kofer pa sam pregledala ponetu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]