RE: Noćni obroci u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Ishrana trudnice



Poruka


Trcosava -> RE: Noćni obroci u trudnoći (20.9.2014 19:06:10)

Sve potpisujem. Mislim, ponekad se probudim noćom da šiškim, ali ne zavirujem u frižider. I ovako gledam da što više žmureći odem do wc-a, da se ne rasanim.[sm=jezicek.gif]
IZVORNA PORUKA: vonavoj

nikad nisam ustajala da jedem nocu,sreca,inace bi bila kao tenk,i ovako sam blizu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]





wivern -> RE: Noćni obroci u trudnoći (20.9.2014 19:27:04)

Trco pazi da se ne ugojis [img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/frech/a025.gif[/img] sva si mi ti na note, zmuri pored frizidera.




Mala Elena -> RE: Noćni obroci u trudnoći (20.9.2014 19:41:17)

Trco, cuvaj se da se ne zaneses...meni se desavalo da zaspim na solji[sm=smiley36.gif] ...elem, zato sam kasnije uvela praksu da ustanem, popijem malo vode, protrljam oci pa u wc.[sm=zz_big_green.png]




doktorkakristal -> RE: Noćni obroci u trudnoći (20.9.2014 21:08:09)

TRCO pazis na liniju jel [sm=smiley4.gif]




Trcosava -> RE: Noćni obroci u trudnoći (21.9.2014 13:55:11)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

TRCO pazis na liniju jel [sm=smiley4.gif]


iju pa da li vam ličim kao neko ko pazi na liniju? [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Elem, setih se baš ove dteme danas. Noćas mm ustajao da šiški, pa kaže svratio sam do kuhinje da pojedem malo bombona [sm=jezicek.gif]
U to se uključuje i moja mama, kaže ona je noću u trudnoći jela. A ona je bre konkretno jela. Kaže pržena jaja i paradajz. Pitam je ja, kako ti se bre dalo u pola noći da pržiš jaja?? ''A pa nisam ja, ili tata ili baba'' [sm=jezicek.gif]

MM se umalo nije prevrnuo sa stolice. Pogledali smo se samo ahahahah

Meni je stvarno problem da zaspim noćom kad se rasanim. Bre divim se ljudima koji ustanu noću i ops čim dotaknu jastuk - spavaju.




wivern -> RE: Noćni obroci u trudnoći (21.9.2014 16:16:49)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Meni je stvarno problem da zaspim noćom kad se rasanim. Bre divim se ljudima koji ustanu noću i ops čim dotaknu jastuk - spavaju.

Ovo sam ja, ne treba mi ni jastuk.
Ali znas, i meni mm uvece pravi da jedem, ne pravim ja sama [sm=bravo.gif] Neka se zrtvuje malo za nase dete [sm=zz_giggle.gif][sm=zz_wink.png]




IvanaSK RR -> RE: Noćni obroci u trudnoći (22.3.2016 13:49:07)

Slazem se sa Trcom, i ja imam problem da zaspim ako se rasanim. Svaka cast tim ljudima koji zaspu cim dotaknu jastuk, tj. blago njima.
I ja gledam da zmureci odem do toaleta i nazad [sm=smiley36.gif]
Ako bih razmisljala o hrani, onda uopšte ne bi spavala.




marinic -> RE: Noćni obroci u trudnoći (3.4.2016 13:28:43)

ja sam u prvoj trudnoci imala te nocne obroke, znala sam da ustanem oko 3 sata i jedem, uglavniom bananu, neko voce, ili neki kolacic,a u drugoj mi se ne jede, caki ne jedem kasno smeta mi[sm=jezicek.gif]




mama radojka -> RE: Noćni obroci u trudnoći (30.12.2016 6:31:17)

Zdravo drage mame. Ja sam mama 6 nedelja i ovo je moja prva beba. Nista ne znam i sve me plasi, sve mi je novo. Moja beba ima 6 nedelja i vec par noci se ne budi da jede, jede oko 22h, pa tek oko 5h, ne znam da li je to normalno?! Inace je jeo na dva sata.




emicaa -> RE: Noćni obroci u trudnoći (30.12.2016 7:25:55)

draga mama radojka,kopirala sam ti post u odgovarajucu temu klik




Bunnyca -> RE: Noćni obroci u trudnoći (15.1.2017 12:15:09)

U prvoj trudnoci nsam jela ni danju, a kamoli nocu, ali sam zato jela nocu kada sam se porodila, i tada sam se i najvise ugojila.
Kako se beba budila, da bih mogla da budem prisebna, ja sam odmah kretala ka teglici eurokrema[sm=jezicek.gif]




vocicana -> RE: Noćni obroci u trudnoći (17.1.2017 9:33:15)

Znaci nije mi na pamet padalo da se dovucem do frizidera, nocu?!Ma ni veze nije bilo. Ja sam spavala kao top, u prvim mesecima piskenje svaki cas nocu, ali cim se vratim ja zakucavam u mikrosekundi! Hvala ti Boze za miran san. Ni u 9-tom nisam ustajala ni za piskenje, uspevala sam da se kontrolisem do jutra, p akada zasednem, ne ustajem pooooduze.[sm=smiley36.gif]




Skockica -> RE: Noćni obroci u trudnoći (18.1.2017 22:05:53)

Uh ja sam u prvoj trudnoci imala te napade u 12/1 kad mi se jela pasteta sa hlebom i eto Vasilije obozava pastetu. Sad nemam takve prohteve uglavnom preko dana jedem sta mi se jede, a nocu jedino sto mi se trazi je san. Dobro, mozda jos nesto khm khm [sm=smiley36.gif]




Dragce86 -> RE: Noćni obroci u trudnoći (20.6.2017 22:51:42)

Nisam imala nocne obroke ali sam jela do 00h pa sam nakon toga nesto kasnije lezala :D Hocu reci, nisam se nocu budila da jedem, al sad kao dojilja to radim :D




mama Jo -> RE: Noćni obroci u trudnoći (6.11.2017 14:48:41)

Nikada nisam imala obicaj da jedem nocu, pa tako ni u trudnoci. Prosto vecera nam je oko 19:30-20:00h i jedem lepo i nemam potrebu ni za cim kasnije...




Mala Elena -> RE: Noćni obroci u trudnoći (6.11.2017 19:01:38)

Sramota jeste ali ja sam skoro jednu noc isla do wc-a i vratila se u krevet, nisam mogla zaspati od neke praznine u zelucu, nije blo sanse, tako da sam ustala da izgrickam jedan keks .




madre -> RE: Noćni obroci u trudnoći (6.11.2017 22:52:44)

ME, nisam najbolje razumela sta je sramota[sm=jezicek.gif]




Srecko47E -> RE: Noćni obroci u trudnoći (2.12.2017 0:49:42)

U trudnoci sramote nema.
Ja sam cesto nocu jela.
Pa cemu sluzi svetlo u frizideru ako ne za nocno preZderavanje
U mom slucaju




Dora89 -> RE: Noćni obroci u trudnoći (26.2.2018 14:48:47)

Ja se uveče samo svalim u krevet, nemam snage ni da jedem. Jela sam noću kad se beba rodila, a bio je period slava, i ja, kako dolikuje, da se ne bace kolači. [sm=smiley36.gif] Ugojila sam se još dodatno posle porođaja, pa sam sredila težinu kad sam počela noću, dok beba plače, da jedem voće.




mama Jo -> RE: Noćni obroci u trudnoći (26.2.2018 14:51:26)

Nisam imala potrebe




Sarav -> RE: Noćni obroci u trudnoći (26.2.2018 18:20:26)

Harala sam po frižideru stalni, zato sam se i ugojila 20kg




Mala Elena -> RE: Noćni obroci u trudnoći (26.2.2018 18:29:39)

Sarav jel si skinula?[sm=smiley1.gif]
Ja nisam nocu, samo vodu.




Sarav -> RE: Noćni obroci u trudnoći (26.2.2018 18:31:10)

Skinula 15, više ni ne želim. Nisam držala dijetu, kako beba raste kretala sam se više.




mama Jo -> RE: Noćni obroci u trudnoći (26.2.2018 19:55:51)

Ma u trudnoci nista nije zabranjeno pa ni nocni obroci




Dragce86 -> RE: Noćni obroci u trudnoći (29.3.2018 9:55:21)

Ja sam pocela da grickam stapice ili smoki kasno, posle 23h a nekad i plazmu i mleko pojedem sa bebom :) Nisam ponosna na to, ali ako ne pojedem nesto, krce mi creva i celu noc nemam mira :P




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>