|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.6.2013 8:00:22   
Figaro88
IZVORNA PORUKA: Nada RR
Nije sad da ju saljes na mjesec dana. user posted image

Znam,ali vezala sam se i previse za nju jos u trudnoci,sve mislim ako ja nisam pored nje nesto strasno ce da joj se desiuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.6.2013 8:02:11   
branki*
figaro,ti si verovatno takva osoba,brizna,majka si,brinuces se imaces taj trip celog zivotauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.6.2013 8:04:53   
mati
Figaro, ja mislim da svi mi imamo taj trip. Ti si se vidis i usudila, a ja ko zna kad cu, tj, vise mm...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.6.2013 8:05:35   
Trcosava
Ja bi dušu moju dala da imam kome da ostavim Anu na jednu noć samo, tj na dva dana. Sve sam maštala da ću je ostaviti jednu subotu ujutru da mm i ja odemo u Vrnjačku banju sami na jednu noć, ali to sad nije moguće više. Ana ima samo jednu babu i sa njom ne može da ostaje (moja mama)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 9:36:24   
pocahontas
moja beba veceras ide kod mojih na spavanje, prvi put...ima 15 m, prestala je da siki pre 3 nedelje pa reko da probamo. ja cu je staviti na spavanje pa cemo videti kako ce to izgledati...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 21:23:06   
ivaMark
Poc, nadam se da je proslo sve kako treba sa pajkenjem user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 21:39:04   
isidora88
mateja je prvi put ostao na spavanju pre nekih mesec dana, zavrsilo se tako sto sam ja u pola noci morala da idem po njega, 30 km je bio udaljen, mateja se bio jako rasplakao, zaspao je oko 8, sve bilo ok, i probudio se oko 10h i nije hteo da spava nego je vristao dok ja nisam dosla.
pojma nemam kada ponovo da probamo, bas mbi mi znacilo nekad da mogu da odmorim malo jer ucim nocu i spavam 4,5 sati, preumorna sam, ali se plasim da se ne ponovi pa da opet moram da trcim po njegauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 22:31:39   
Didy
Mislim da moja mama ne bi nikad zvala da dođem i ako bi se neko od njih dvoje rasplakao, uspela bi da ih nekako zagovori, a moram da naglasim da su vrlo teški na zagovaranju. Ili bi bila budna s njima celu noć, ali sigurno me ne bi zvala, u to sam sigurna.
Stefan je prvi put ostao s dva godine i dva meseca i to je sam tražio, nije bilo nikakvih problema. I sad rado ostaje kad ima potrebe, čak nekad i sam traži, ali ga ne pustim uvek. Sofija je prvi put ostala s 8 meseci, još sam je dojila, ali uopšte nije bilo problema. Išli smo na svadbu u BG, nisam htela mamu da maltretiram da bude kod nas, pa da u pola noći odlazi kući. Ona ne ostaje baš tako rado, ali pošto je uz Stefana, nikad još nije pravila problem.
Inače, ja imam jedno zlatno pravilo - nikad ih ne razdvajam. Ako on ide na spavanje kod babe, id ei ona, ako idu na popodne kod tetke, idu oboje.Gde jedno, tu i drugo. Ili oboje ili nijedno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 22:44:29   
isidora88
mateja u sustini voli da je sa mojim tatom, sa njim je najvise posle mene i mm, spavao je milion puta kod njega preko dana, inace tata zvi u gradu, ali je vec par meseci na selu kod dede pa mu pomaze i mateju sam tamo odvela(i tamo je bio sto puta sam, doduse preko dana)
moj tata nije znao kako da ga smiri, zao mu da place, ja sam isto osetljiva na suze i sta cu zapucah se tamo po njega, izgleda nije bio spreman, mada me je strah da sto duze cekam da ce biti gore, mada ko zna

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 22:55:27   
Didy
Isidora, naravno, svi smo mi različiti, nije bila kritika upućena bilo kome, samo mi je proletelo kroz glavu da mene mama ne bi zvala, nema šanse. A sve nešto mislim i kad bi me pozvala da bih joj rekla - Daj, molim te, šta me zoveš, snađi se nekako.user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 22:57:06   
isidora88
ja povukla na tatu pa sam osetljiva na suzeuser posted image
moracemo opet da probamo uskoro, moram makar jednom da se naspavamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 23:16:55   
Didy
Sad me je ovaj naslov teme i tvoje pisanje o tati podsetilo na naslov pripovetke Laze Lazarevića "Prvi put s ocem na jutrenje".user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
14.12.2013 23:51:46   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Figaro88

IZVORNA PORUKA: Nada RR
Nije sad da ju saljes na mjesec dana. user posted image

Znam,ali vezala sam se i previse za nju jos u trudnoci,sve mislim ako ja nisam pored nje nesto strasno ce da joj se desiuser posted image

Isti slucaj,,,jos mi roditelji nisu daleko i mama svaki vikend kaze ostavi ga petak,subotu,nedelju slobodno i ima 18 meseci znaci nije vise tako mali i opet svaki put kazem ,vazi sledeci vikend,,i onda nesto izmislimuser posted image ..a nije to dobro,kada mi stvarno bude trebalo zbog necega on mozda nece hteti da ostane jer nije navikao,,i tako ne znam dokle cuuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.12.2013 1:26:32   
Azra_
Moja mama je definitivno jedina osoba u koju imam apsolutno poverenje da će uvek uraditi onako kako kažem, da neće nikako zapostaviti dete, da će se lepo zabaviti. Iskreno, da me neko pita da li da mi dete čuva mama ili muž, izabrala bih mamu i bila spokojna. Jednom joj kažem i kraj. E sad... Nikad nije ostajao sam da spava kod bake, tj.moje mame jer bi u tom slučaju bila ˝obaveza˝ da bude u gostima i kod druge bake što je meni apsolutno nebulozno. Svekrva je divna žena, ali nikad dete do sad nije ni presvukla, nahranila, ni okupala...viđa ga jednom mesečno na par sati.
Moraću nekad da presečem bez razmišljanja da će se druga strana uvrediti što unuče ne može da bude i kod njih u gostima. Nekako mi se čini da je mali, šta znam.... Inače jako loše spava, pa mi je žao i mami da ga ostavim da je noću maltretira...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.12.2013 11:45:47   
pocahontas
evo ovako, ja sam je okupala i dala joj mleko, medjutim, pocela je da place jos dok smo se kupale, valjda je ukapirala da nesto ne stima i da se nalazi u drugom ambijentu, mleka je popila jedva oko 50ml i nije htela vise, e posto ja nju ni kuci ne uspavljujem, nisam znala ni kod mame sta drugo da radim sem da je nakon mleka samo spustim u krevetic i tako sam i uradila. to je bilo oko 20.40h, ona je nekih 3min bukvalno vristala pa je prestala pa jos jednom i onda je malkice kukala jos 20 min, kad se utisala sam usla u sobu da je obidjem i spavala je, doduse sedecki, samo sam je izvrnula na ledja i nastavila je da spava. probudila se jutros u pola devet, kao i kod kuce i ostala kod mojih i na ovom spavanju u 11h, sad cu da idem tamo da cekam da se probudi...za prvi put sam preeezadovoljna.
ovo sinoc nije bila nikakva preka potreba da ostane da prespava nego sam je htela da probamo, da se polako navikava, bolje sada nego kad budem trudna do zuba, meni je termin u maju i spokojno cu otici u betaniju samo ako znam da moze da prespava i kod mojih ako bude bilo potrebe.
etouser posted image
probacemo opet jos jednom do nove godine pa cu javiti kako je proslo.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
16.12.2013 0:39:11   
Azra_
Super! A tek sad vidim da si trudna!user posted image Razlog više da budeš spokojna i mirna i da znaš da je dete na sigurnom kad odeš u porodilište.. Ako treba, ostani i ti sa njom nekad tamo da prespavaš, pa onda narednu noć neka ostane sa bakom, možda će joj biti lakše. A i značiće ti mali predah tamo krajem trudnoće, što da ne, ako je već imaš gde....

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
16.12.2013 10:36:33   
ivaMark
Super Poc, dobro je sada jos navikavate. user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.8.2014 21:03:32   
Anoniman
Moje dete je upravo prvi put otislo na spavanje kod bake i deke, videcemo sta ce biti i kako ce biti, ovo ce joj biti prva noc bez mene...

(odgovor članu ivaMark)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.8.2014 23:37:34   
Anoniman
zaspala i nije me ni spomenula, nadam se da ce noc lako prociuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.8.2014 23:43:55   
Sanjica26 RR
Bravo za Unu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.8.2014 23:46:27   
mamin mish
UM mi mame to teze podneseno nego nasa deca.
Moja T sad nece kuci. Otisla sa babom u drugu kucu(tako zove vikendicu) ja zvala a ona se javlja i kaze da nece jos kuci.


< Poruku je uredio mamin mish -- 15.8.2014 23:48:05 >


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
15.8.2014 23:55:18   
Anoniman
Mi se dosada nismo odvajale, prvo kada sam ja htela da pokusamo, sestra mi se bas tesko razbolela, i onda moji nisu bili bas u elementu da paze Unu.

Sveki mi stalno trazi da je vodi sa njom u Vrnjacku Banju, tamo imamo apartmane, ali ja ne smem da se odvazim jer je ipak daleko, a moji su mi na 3-5 minuta kolima, ako bude plakala lako mogu da odem po nju ili oni da je dovezu.

Kada sam bila mala najlepse mi je bilo kada odem kod bake i deke na spavanje, bas pamtim ta divna vremena!

(odgovor članu mamin mish)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
16.8.2014 0:04:12   
mamin mish
Jeste strasno kada se razdvajate prvi put ali to prevazidjete. Moja sad ode sa babom na vikendicu koja je sat verenema kolima i bepravi nikakav problem mada je pocela da negoduje ostanak kod svekrve. Moze jedan dan ali vec drugu noc trazi da ide kuci.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
16.8.2014 0:10:18   
Anoniman
Prvi put je najteze , mm je vec zaspao, a ja sve cekam da me pozovuuser posted image


(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
16.8.2014 10:03:02   
branki*
unina,kako je prosla nocuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here