|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
16.8.2014 17:36:33   
Anoniman
Branki vratili je nocas u pola 2, plakala za mnom ahahhaha dok je ne udam necu je se resitiuser posted image

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
3.9.2014 10:26:22   
Figaro88
Andrea je prosle nedelje prvi put ostala kod babe cela tri dana.Pre ovoga je bilo dva pokusaja ali sam oba puta morala da odem po nju.I sad je plakala malo,ali ima novih drugara pa me preko dana nije ni trazila.Vec je vreme da se navikne da bude bez mene,plasim se da ce plakati kad krene u predskolsko,tako da ce uskoro opet kod babe bar na dan-dva...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
25.9.2014 0:31:20   
SunFlower
Zauvek cu pamtiti kad je moj sin prvi put otisao kod bab i dede na spavanje ( to je bilo sad u junu mesecu) jer smo tad napravili ovu bebu u stomakuuser posted image Eh, kako nam je prijala jedna noc slobode! I nama a i detetu, sav je bio uzbudjen, sve ih je slusao i uopste nas nije trazio, kad je dosao sutradan sa vrata je vikao: mama, tata, ja sam bio kod babe na nocenje! To je bilo pravo nocenje! (To mu je iz Pepe)user posted image

Ja bih ga slala stalno ali su prilike za to jako retke, ja mislim da su to dragoceni trenuci i uspomene za decu.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
5.10.2014 22:13:21   
mati
Evo i nas , prvi put posle vise od cetri god Mata je sam kod bake i deke... Da se samo ja pitam to bi bilo mnogo ranije, ali mm nije davao nikako... Sveki presrecna, ovaj mali takodje. Nije se ni setio za nas. Cak decko nema vremena ni na tel da prica... A malopre je terao sveki da legnu da spavaju, jer je mm reko da dolazi po njega. I tako ostace do sutra. Uopste mu ne nedostajemo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
6.10.2014 0:30:06   
Azra_
Mati user posted image ! Mislim da su to jako lepe uspomene za decu, a i tebi znači da imaš vremena da odradiš neke druge stvari, ili budeš samo sa manjim detetom.

Ja taj trenutak još uvek čekam. Mislim da bi dete ostalo samo kod moje majke, sa njom je baš blizak, ostali ne dolaze u obzir. Meni bude žao da ne opterećujem mamu, ima čudo obaveza, a i sva sam u filmu da će detetu nešto faliti. Mada, eto, nadam se, već tamo na leto da bi mogao da isproba prvo samostalno gostovanje kod omiljene ˝bakice˝(tako je on zove). Volela bih da ima tu uspomenu iz detinjstava.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.11.2014 15:31:33   
mati
Opet mi. M obozava da ide kod svekija. Tamo je sva paznja posvecena njemu i nema konkurenciju. Ona mu prica price, mese testo, idu u bastu. Ma on je odusevljen. Kaze sveki ustao jutros u 6h. Budio je i kaze "ajde bebi(tako je zove)user posted image novi je dan i sunce je izaslo". A ja ovde ne mogu da ga rasvestim do 12h.user posted image
Nema decko vremena ni na tel da se javi, kaze par reci pa " eto dosta sam pricao".
Sad sam ga ja pustila da ide, mm opet nalazi izgovore, te hladno je, pa imacemo goste, i svasta nesto.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.11.2014 15:47:37   
dijana1*
Mati bravo za Muser posted image dete uxiva, sve po njegovomuser posted image
K veceras prvi put ide kod mojih. Nadam se da ce biti sve ok.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
7.11.2014 17:46:38   
vonavoj
evo mog iskustva sa spavanjem kod babe i dede! Tika je prvi put isla pre 2 nedelje,znaci sa nepune 3 godine,prvi put,bez nas..kad sam se porodila,dosli baba i deda da vide bebu i pitali je da li hoce da ide i pristala je..
Tamo je bila u centru paznje,i moja zaova sa dvoje dece zivi sa njima,tako da je imala i drustvo i ostala je 7 dana,jer smo udaljeni 80km,pa su vec dolazili ponovo za 7 dana. Da je bila kriza,mislim da bi sela istog trena po nju.
Prva 3 dana nije ni htela da prica sa nama,e vec posle je trazila..i poslednje vece je bila kriza,dosta joj je bilo,ali budimo realni i meni je bilo previse!
I stalno spominje sta je tamo radila,da ce ici ponovo..bila sam skepticna,ali sam shvatila da je porasla,da nije razmazena i da je dosta samostalna..

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.11.2014 0:51:32   
Azra_
Jao Von, 7dana, a prvi odlazak!!!user posted image Mislim, deca to očigledno podnesu jako lepo i lepo se provedu, nama matorima je teže, ja bih crkla. Dobro, ti si sada prezauzeta, pa ti i dobrodođe.

Ne znam kada ćemo se pridružiti temi. Možda kada moja mama bude imala manje obaveza. Nekako sam sigurna da ne bi pravio problem. Samo, ako mm i ja ne odemo na neki kraći put dok je dete u gostima, mislim da bismo se pojeli od dosade. Pitam se šta smo radili dok smo bili sami, tj. živeli bez deteta puno 4 god?!!!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.11.2014 1:06:20   
vikiveki
Dvoje starije dece već su puno puta bili kod babe i dede na više dana bez ikakvih problemauser posted image sada mi je ostao još najmlađi sin,on se do sada još nikada nije odvajao od nas.Planirala sam da ga za ovaj zimski raspust pustim da i on ide na selo kod bake i deke.Videćemo kako će reagovati

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.11.2014 3:31:11   
vonavoj
Azra,super mi je doslo! Sveki je u penziji pa moze,moja mama ima jos 10g. Do penzije . Inace smo sestra i ja provodile skoro svaki vikend kod babe i dede,a baba nas i cuvala!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.11.2014 8:36:04   
Anoniman
Von bravo za Tikuuser posted image user posted image user posted image

Moja U se prvi put odvojila od mene 14.10 , otilsla je sa bakom na 5 dana u Vrnjacku Banju, bila je super, teze sam to ja podnela, nego onauser posted image

Kaze d aje zadnja dva dana uvece hvatala kriza, gde je mama, hajdemo kod mame, ali sve u svemu uzivala jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
8.11.2014 23:23:23   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

K veceras prvi put ide kod mojih. Nadam se da ce biti sve ok.


Probili smo leduser posted image
Kosta je sinoc spavao kod mojih i bio je superuser posted image
A tek sto sam se ja naspavala, sada sam mirna ihahajjjuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
9.11.2014 1:27:45   
mati
Dijo user posted image za Kostu. Ma oni se i ne set_e za nas.
Jao ja tek sad kapiram, da je K mladji. Svaka ti cas_t da ga pustis tako malog.
Ja se necu usuditi jos par godina, a tek mm...user posted image

< Poruku je uredio mati -- 9.11.2014 1:30:21 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
9.11.2014 7:25:36   
big mum
user posted image Za svu dječicu koja idu sama kod bake i deke.

Moja Sofka ima 6.8god i svega 3-4x prespavala kod jedine bake koju ima.Tamo joj je dosadno jer sveki brani sve.Sad više neće ni da ide.
Strahinja će uskoro 3g i nikad nije prespavao bez nas,kako je krenulo uskoro i neće.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
28.12.2014 20:20:05   
maminozlato1
I ja sam jos jedna u nizu mama koja jos uvek nije dozvolila da dete prespava kod bake i deke. kao prvo nije bilo potrebe za tim, a kao drugo i kad negde odemo vratimo se do 23h, dete je ili s nama ili dovezemo svekrvu pa je vratimo user posted image

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
29.12.2014 1:27:06   
Azra_
Mi ćemo na proleće oprobati ovaj deo. Naravno, kod moje mame.. MM-ovi nisu baš bliu pa dete viđaju par puta godišnje, pa sa njima nije posebno blizak, niti bih imala slobodu da ga ostavim. Najbolje mi je što naši kumovi decu već od 1.godine šalju kod babke i deke i to budu tamo po 20ak dana. Dođe leto, oni decu mesec dana kod jednih, mesec kod drugih. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
29.12.2014 1:37:24   
Ana RR
Marko nije nikad spavao kod babe i dede, niti bilo gde drugde. On je takav da ceo dan može da bude kod njih i da mu bude super, ali večernji rituali su samo sa mamom i tatom. Kad budemo u Bg planiram da ga ostavim kod mojih da prespava jer mislim da će to njima jako značiti, obzirom da smo sada baš daleko.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
29.12.2014 6:43:05   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mi ćemo na proleće oprobati ovaj deo. Naravno, kod moje mame.. MM-ovi nisu baš bliu pa dete viđaju par puta godišnje, pa sa njima nije posebno blizak, niti bih imala slobodu da ga ostavim. Najbolje mi je što naši kumovi decu već od 1.godine šalju kod babke i deke i to budu tamo po 20ak dana. Dođe leto, oni decu mesec dana kod jednih, mesec kod drugih. user posted image

i meni je ovo jaaaako cudno. Tako malo decu salju kod baba i deda, ili npr majka zeli da prekine dojenje pa odmah na spavanje kod babe i dede.Ma meni je to okrutno. A sto se tice moje frajle eto uskoro ce dve god, ali ona se budi nocu jos samo fali da istraumira babe i dede zbog svog budjenja nocuuser posted image . Kad krene lepo da spava i da prica (ako se i probudi da kaze babi i dedi sta joj je) onda cu je MOZDA pustitiuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
29.12.2014 11:03:47   
NadaR
M je poceo ostajati na spavanju kad je imao otprilike godinu dana. Sad ima 6 I najveca mu je nagrada da ide nekoliko dana kod baba .
Jedva je docekao raspust da moze ici.Jos veceras ima jedan trening I vec se poceo pakovati za selo.

Ja sam kod svojih provodila puno vremena I to su mi najdraze uspomene iz djetinjstva.Zelim da I on ima to.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
29.12.2014 11:05:24   
Azra_
Ja lično ne bih mogla bez deteta mesec dana, drugo, ubila bi me savest što roditelje mučim tako dugo. Ipak su oni ljudi u godinama. U redu je da ih pričuvaju par dana, ali da brinu o njima mesec dana, vode ih kod lekara po potrebi, spremaju hranu, šetaju i sve ostalo, to mi je previše. Bar je kod nas tako. Ali sam svakako za to da dete oseti tu atmosferu boravka kod bake i deke. Ja to nisam imala. Iskreno, ne znam šta sam propustila pa možda zato tvrdim da mi ne fali. Dok mm obožava svoju baku i puno je vremena proveo sa njom.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
21.2.2015 6:20:45   
mila83
Od moje dece,samo je Milica(6.5god) dva puta prespavala kod bake(svekrve) i to kada je sama htela, mislim ne pre 5.godine, iako je sveki vrsila malo pritisak. Ja nisam od onih mama da dete saljem kada je jako malo, pa place itd..htela sam da to bude njen izbor.Sin ima 4.5 god sada, jos uvek nece, a videcemo kako ce i bebac..Moji su u drugom gradu,oko 30km udaljeni,tek to ne znam kada bih..

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.3.2015 13:44:44   
acalukic
mojoj cerki je bilo tesko,a moji unucici su odlicno reagovali

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.3.2015 16:08:44   
mila83
Nekim roditeljima to teze pada nego deci...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede
10.3.2015 16:13:00   
veselicaa
Moje su bas kasno otisle kod babe na spavanje,A. sa cetiri godine ali se vratila u pola noci,a Stasa jos nigde nije bila bez mene na spavanje.I ne verujem da ce skoro,razmazenko moj mali user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here