RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Dani.kv -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (20.9.2013 23:19:00)

Ja sam vam draga ono ili...[sm=jezicek.gif]. Naravno ne preterano ali sam dugo bila pod hormonima tako da me ima




Dani.kv -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (18.10.2013 7:02:03)

Merila se juce kod lekara u 24+1 bilo je +4kg. Ja prezadovoljna. Do kraja koliko kog da bude nije strasno. Kontrola za mesec dana




Milica cica -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (18.10.2013 15:31:09)

punih 16 nedelja, +2kg




Verolina -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (18.10.2013 15:34:36)

[sm=smiley1.gif]




viking -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (18.10.2013 15:43:11)

PA vi ste heroji, ja već skoro 14 kg više nego pre trudnoće...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




madre -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (18.10.2013 15:46:35)

i ja sam, vik, najvise nabacila u pocetku, sto je nekako cudno... ali to je zbog mirovanja. hocu reci, ne mora da znaci da ces se jos mnogo ugojiti[sm=smiley1.gif]




viking -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (18.10.2013 15:55:53)

Ako zanemarimo prvi mesec kad se stvarno ništa dešavalo, ja dobiijam kilogram za 7 do 10 dana. Istina, meni su mučnine relativno kratko trajale, a gorušicu nisam imala ni jedan jedini put. Tako da jedem normalno, ali ne jedem slatko, ne jedem voće, ne pijem sokove, ne jedem junk food, a opet se baš gojim. Mislim, stvarno me boli uvo za kilažu, jedino što mi kičma dosta trpi zbog toga.




viking -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (18.10.2013 16:31:00)

IZVORNA PORUKA: Gocavg

blizanacka trudnoca 30 nedelja-----14kg,sve mi je u stomaku da napomenem dvojajcani blizanci




cvećka -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 13:29:01)

Suma sumarum (:
- do kraja se ugojila 19kg
- kuci dosla sa +10kg
- nakon mesec dana imam +8kg
Nije sjajno, ali dovescu se valjda u red, ne zurim sad, jer jos dojim...

A evo i slika stomaka prvi dan iz bolnice:
[img]http://www.dodaj.rs/f/3e/10I/47Wh46u2/20130928143404.jpg[/img]
i nakon mesec dana:
[img]http://www.dodaj.rs/f/8/108/hfpxC6h/img20131030114949.jpg[/img]
da se ne prepadnete kad se vratite kuci, ja sam bila u soku koliki mi je stomak ostao, ali evo, vraca se polako u normalu. Oobavezno nositi pojas, ja nisam mogla prve dve nedelje zbog reza, stalno me je nesto bolelo kad ga stavim, ali posle je bilo ok i sa njim je tek poceo brze da se vraca. Pozdrav za sve duplice! *:




Dani.kv -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 13:42:36)

Cvecka koji pojas? Trudnicki ili onaj duboki? Kako bebe? Jel sisaju il prihranjujete?




cvećka -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 15:20:48)

Ja imam dva,
[img]http://www.dodaj.rs/f/1T/ij/YAYPTGY/pojasposlijeporodavoa6.jpg[/img]
ovaj je moja sestra koristila nakon trudnoce, a imam i onaj kao gacice, dubok, do grudi, Women''secret. Drugi je ok za stalno nosenje, ne steze previse, ali je prvi bolji za vracanje jer podesis da ti jako zategne, samo je on naporan za nosenje posle CR.
Bebe su nekad dobre, nekad ne, to im je posao, navikavamo se (: Za sada dojim, ponekad im dodamo 30ak ml dohrane kad nam se cini da su gladni i jedno nocno hranjenje je na bocicu, kad ne mogu da gledam na oci, oko 03h. Tako znam tacno koliko su pojeli i da ce lepo da spavaju, a i mnoogo krace traje, mm i ja istovremeno ih nahranimo, pa traje oko pola sata, a ne sat-sat i po koliko otprilike inace jedu jer se uspavaju, pa ih treba gurkati i terati, inace odmah se zale kad ih spustimo u krevetac (:
Kako ti izdrzavas Dani, koliko jos? Spakuj torbu, koliko god da je ostalo, nemoj kao Maki i ja! ((:




viking -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 17:15:52)

Joj, pa je ne mogu da ti gledam u stomak kad je i beba na slici [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image]
Što se kilaže tiče, ja sigurno prebacijem 20 kg, pošto sam već sad na +15. Ali, boli me uvce.




17 joka -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 17:22:18)

Vik,ni nemoj misliti na kg. Brzo ce se to srediti posle porodjaja ,trckaranje oko beba,muzica i brzo ce nestati.




cvećka -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 18:50:03)

A da, i ovo sve ide na mojih 1,74m visine, posto je i to vazno.
Ma ne sekiraj se Vik, treba izgurati tu trudnocu, nije lako, a posle kad telo ponovo bude samo nase, sve ce se srediti, samo treba vremena. A [sm=duda.gif] to je Dunja, bila je zgoljava tad, normalno, sad vec ima krofnice svuda redom, da je ne prepozna covek ((:




Milica cica -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 19:47:08)

cvećka pa super si ništa nisi dobila u ruke i noge, a stomak se baš brzo vraća[sm=bravo.gif]




Dani.kv -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (30.10.2013 20:25:21)

Super ste se vi to snasli. Ja se nadam da ce i moji da sisaju. A sto se tice torbe spremanje krece za dve nedelje. Kazu da od 28 nedelje kriza po zivot beba prolazi. Meni je sutra 26+0 pa polako. Vas dve se docepaste devetog, ja za sebe sumnjam. I jos nesto. Sve sto ti pametno padne na pamet a nama duplicama moze da koristi javljaj




anajid -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (1.11.2013 8:58:58)

Cure nemojte se uopste sekirati za kile.Ja sam se ugojila oko 20 kg,vratila sam se sa 73 kg (8 vise nego pre trudnoce) a sada imam 59 kg.Devojacka linija.Sto se tice stomaka isti mi je kao i pre,ne mogu reci da sam ravna,ali stomakje sasvim ok.
Tako da cim oni pocnu da se krecu,puze,hodaju kile spadaju kao od sale,nema mirovanja ni sekunde.Moji su bas zivahna deca.




vikiveki -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (1.11.2013 9:10:11)

Anajid, svaka tebi čast,ja sa normalnom trdnoćom sam se ugojila 30 kg,mogu samo zamisliti koliko bi se ugojila da sam nosila blizance[sm=smiley13.gif]




Gocavg -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (5.11.2013 9:28:52)

ja sam 35 nedelja i 19 kg nabacila ali je sve u stomaku videcemo kad se porodim valjda ce dobar deo da ode,svi mi kazu da je to ok s obzirrom da su blizanci,nosicu i ja pojas ali ja imam onaj sto se podesava
pozdrav drage moje duplice mame i trudnice jos uvek[sm=bravo.gif]




Milica cica -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (9.11.2013 9:02:48)

Juče se merila, 19+0, +4kg




cvećka -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (14.11.2013 16:54:53)

Anajid, svaka ti cast, ja bih isto tako ako moze [sm=smiley36.gif] I dalje sam na +8 [sm=smiley29.gif]




Milica cica -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (22.11.2013 16:56:52)

Koliko se vi gojite (ili ste se gojile) nedeljno? Ja oko kilogram, sad ove nedelje ispada da sam se ugojila oko 1,5[sm=smiley29.gif] to mi nekako puno, a ništa se ne vidi na meni (mislim na rukama, nogama) samo stomak i nemam neki poseban apetit.




viking -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (22.11.2013 17:02:41)

Ja se gojim oko kilogram nedeljno, ja već imam +19.




cvećka -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (1.12.2013 16:07:30)

Samo da vam kazem da se ne sekirate ako dobijete strije, ja sam ispucala oko stomaka u osmom mesecu i nekih dve nedelje nakon izlaska iz bolnice sam nastavila da se mazem Saljicem i skoro potpuno su nestale, danas me mm pitao gde su mi ((: [sm=smiley31.gif]

Joj Vik, mora da ti je haos da se kreces, ali zaista ti se na slikama ne vidi nigde ta kilaza, osim u stomaku [sm=smiley31.gif]

Ja sad na +7, brzinom puza napredujem ((:




nonni -> RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima? (3.12.2013 11:30:11)

Ja sam se trojkama se ugojila 40 kg, doduse sigurna sam da bi malo manje da nisam lezala od pocetka trudnoce, posle 15 meseci imam 12 kg vise, ne skidam ih ali mi i ne smetaju mnogo. strije nisam dobila iako sam bila ogromna, ogromna... celu trudnocu sam mazala Vichy kremu protiv strija i meni je stvarno pomogla.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>