RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


isidora88 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.2.2018 21:29:35)

Mi nemamo pravo na ovaj povracaj, a nece nas zakaciti ni po novom da dobijemo pausal. Skroz bezveze za decu rodjenu od februara do jula, nemaju nikakva prava




MasnaMasnica -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.2.2018 22:43:28)

A racuni za januar smeji ili ne?




Tatjana.87 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.2.2018 23:34:47)

Mene ovo sve što buni,da li mogu da priložim sve račune od juna do danas,jer na papiru koji je mm dobio u poreskoj piše od juna do decembra!?[sm=zmeden.gif] da li da priložim i račune od januara?




lesica -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.2.2018 23:52:25)

Žene, predajte račune do datuma kada predate, dakle i januarske. Kako stoje stvari, u julu neće biti ponovnog predavanja, pa samim tim, predajte sve koje imate.




Tatjana.87 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 0:07:03)

E hvala ti Lesica to me je i zanimalo. Sutra ću sve da popišem pa u ponedeljak a možda i ujutru kada se vratimo od lekara da mm ide da preda sve.




IvanaSK RR -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 7:17:25)

Pa ja sada predajem i februarske. Cik nek mi ne priznaju, ionako ga ukidaju.
A prosle godine sam podnosila racune do kraja januara.




Maraj -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 7:28:02)

Ja kada sam predavala , predavala sam sve racune koje sam imala. Tamo na papiru i pise , tj ostavljen je prazan prostor da upises od kad do kada predajes racune. Tako da predajte sa datumom sa kojim predajete racune




Tatjana.87 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 8:34:52)

Kod mene na papiru je već to bilo popunjeno,piše od 1.7-31.12.2017 a ja ću u produžetku da dopišem datum poslednjeg računa...




MamaNecaVo -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 10:38:23)

Mame ako neko predaje a da je iz BG-a slobodnk neka se javi.
Imam dosta racuna za pelene i ad mleko a nemam kad da predam.
Ustupicu nekome naravno.




IvanaSK RR -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 12:43:14)

Nevena, sto ne rece ranije, mogla sam ti predati i dati novac.
Predala sam pre sat vremena, na obrascu stoji da sami popunimo od kog do kog datuma su racuni. I tako je bilo i pre, bar na opštini Zvezdara.




Maraj -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 12:53:15)

I meni je tako stajalo kao ivani. Opstina N.Bg je u pitanju




MasnaMasnica -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.2.2018 17:44:01)

Ja cu na Dusanovo ime predati i njegove racune i Norine. Nora pije jos uvek Nan tako da ih imam i za nju dosta. 😊




Tatjana.87 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (20.2.2018 13:40:36)

Uhvatili smo zadnji voz da predamo, juce [sm=smiley36.gif]
Teta na salteru je bila veoma ljubazna, kao Mica ubica[sm=jezicek.gif]
Grdila je mm zaro sto je brojeve racuna ispisao na posadinu zahteva.
Ali je ipak prihvatila tako. Sada cekamo koliko sam shvatila prvo treba da stigne neko resenje pa tek onda uplata.




vocicana -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (20.2.2018 13:42:41)

Ja sam uspela da predam u sredu 14.2 sada cekam da me zovu da preuzmem resenje da potpisem pa da sacekam uplatu. I jos za dva meseca cu lredati u julu do detetovog 2-og rodjendana ako ne budu ukinuli povracaj.




Tatjana.87 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (20.2.2018 13:53:39)

I ja cu nastaviti da cuvam racune,sta znam mozda od ovog ne bude nista nijad se ne zna.




IvanaSK RR -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (20.2.2018 14:05:46)

Meni ni jednom nije stiglo resenje.




vocicana -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (20.2.2018 14:07:44)

Kako bre Iv? Ja sam za svaki bila pozvana s tim da sam zbbog internet racuna imala problem za kolica kisobran da je bila tvrda rasprava u Poreskoj. Ocekujem recimo sutra da me nazovu




Tatjana.87 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (20.2.2018 14:17:55)

Nama su rekli da cekamo resenje,ali sam ja shvatila da ono dodje postom [sm=zmeden.gif]
Za kisobran kolica isto kupljena preko interneta nisam ni predala racun,kuma mi je rekla da prave problem...




vocicana -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (20.2.2018 14:20:28)

A pa ispravili smo krivu Drinu, ne bi im dinara oprostila. Kakva sramota, trudnicama bolovanja, zakonsko je jedino bilo koliko toliko redovno, ostalo nulaaaa. Mada su mi resenja brzo stizala.




Dora89 -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.3.2018 20:03:47)

Mislim da će to sad definitivno da prestane, kad krene povećan roditeljski dodatak.




IvanaSK RR -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.3.2018 20:28:04)


IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Nama su rekli da cekamo resenje,ali sam ja shvatila da ono dodje postom [sm=zmeden.gif]
Za kisobran kolica isto kupljena preko interneta nisam ni predala racun,kuma mi je rekla da prave problem...

Meni ni jednom nije uopšte stiglo resenje. A trebala si da predaa racune koje si dobila preko neta, priznaju ih. Meni su priznali sto sam tako narucivala pelene.




Sarav -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.3.2018 22:21:36)

Ja nijednom nisam slala. Napravili su zavrzlamu oko toga, a da su hteli lepo su mogli da ukinu pdv i ćao zdravo. Neka im.




mama Jo -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.3.2018 22:24:46)

Ja sam na ovobskroz zaboravila i uopste nisam cuvala racune [sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]




Sarav -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (8.3.2018 22:35:48)

A nisi slala za nagradnu igru? [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Povracaj pdv-a na opremu i hranu za bebe (9.3.2018 16:43:53)

😂 i za nagradnu igru sam sacuvala sto sam tih dana kupila, mozda imam 3 racuna od pelena samo...
A prosli put kad smo podneli nismo dobili ni resenje, ni novac i uopste nismo isli da proverimo sta se desilo sa nasim predmetom 😂




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>