|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.2.2021 23:05:45   
emicaa
Mati vidjecemo koja ce se prva obradovati 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.2.2021 23:38:49   
Ivanka 75
Gledam ovi moji nokti vec danima... Pa mi se obratise... "oboji nas, oboji nas" 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.2.2021 14:35:55   
mati
Emi, moje je napustilo zamlju u tranzitu i sada bi trebalo na carinu da stigne. Samo da mi ga poštar ne zagubi, toliki put da predje, a da on odnese u drugo sanduce. Ne bi mu bio prvi put. Još mi se ne skidaju ovi, a vreme im je, dve pune nedelje i vidi se da su izašli. Mada, traju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.2.2021 16:08:02   
emicaa
Mojim je 10 dana,svi se super drze.Ali moji nokti jako brzo rastu,poprilicno su izrasli.Necu ih jos dirati.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.2.2021 23:14:49   
vocicana
Voci, onaj bordo sa sljokicama Sugar, mislim da je dobar.

Matice moja, bas mi je drago, znala sam da ce ti se dopasti, te sljokave nijanse najduze trsju u gel laku, tako i u akrilu.
Mozes probati i monomerom ili slip liquid- om da uradis kao sa akrilom nokte, super.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.2.2021 23:20:34   
mati
Voci, mislila sam na onaj gel lak bordo sa sljokicama, što smo razmenile. Pisala si da si narucila neki što se slabo vidi boja. Onaj što sam ja narucivala je super, iz dva puta boja savršena a postojan je.
I prah je dobar, malo sam se namucila sa njim, lakši mi je bio roze, ali sad sam ušla u štos.
Inače meni je postojanije sve sto ima sljokice.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
12.2.2021 12:58:46   
Duškić
Meni je Rich color GR trenutno odlican, ima siroku cetkicu i ne stoji lose na noktima, mislim traje.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.2.2021 23:12:03   
mati
Emice, izgleda da meni nece ni stići. Sada piše da su obustavljene isporuke za Srbiju, a nadala sam se da je već u sanducetu. Čekacu do marta pa da tražim povraćaj. Razočarala sam se totalno.
Namazala sam pre tri dana OPI lak, neka boja sivkasto ljubičasta, jako lepa. Još uvek traje.

< Poruku je uredio mati -- 13.2.2021 23:13:55 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.2.2021 22:09:45   
emicaa
Mati nije valjda,bas glupo 🙄

Moj gel lak je trajao 17 dana Juce sam ga promjenila.Poceo je spadati sa jednog nokta i fosta su mi nokti izrasli.Nije vise bilo lijepo.Vidjecemo kad ce moji prahovi stici

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.2.2021 22:51:35   
Duškić
Opi lakovi su odlicni, meni malo skupi.
Zavrsavaju ni posao i ovi drugi jeftiniji.
Meni je ploca ok, sama ih sredjujem mozda sam par puta isla da mi srede

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.2.2021 12:49:28   
mati
Ipak je stiglo. Već dva posta mi izbacuje, na mobilnoj verziji.

Ovaj sam prvi probala, sa šljokicama, obožavam ih. Nije sjaj i boja kao kod gel laka, ali može da prodje. U ponedeljak sam stavljala, videćemo koliko će potrajati... user posted image user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.2.2021 13:35:39   
Ivanka 75
Mnogo lepo izgleda 😊


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.2.2021 14:56:34   
vocicana
Mati, lepi su. Bas je boja dobra.
Ja sam posto sam imala usavrsavanje, isla na ombre, jer am na svojoj levoj crtala smile liniju za french, bas sa se opustila i fino je islo, ali msmo na karaju izobrirali nokte i to je za do pola marta

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.2.2021 16:38:20   
mati
I meni se sviđa, samo da potraje. Imam jos dve bočice sa šljokicama, jedna roznjikava a druga bela... Ostale su onako bas diskretne, mint zelena, roze, krem, boja kože...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.2.2021 17:41:27   
vocicana
Opremila si se extra, bravo. Ja sutra nemma nista, nemma vremena. Ali od nedelje krecem u akciju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.2.2021 17:46:47   
mati
Jesam. Isto kao i gel lak, koliko sam samo boja nakupovala, dodataka, gluposti. I onda, alergija. Bas sam danas kritikovala mamu što ne maze. Zbog nje sam ostavila, nisam prodala. Kaže obeleži mi... I tako da cu da joj napišem uputstvo i obeleži brojevima bočice.. user posted image Ja sam kreativna na nju, samo da skonta kad šta ide. Mora da ume. Uspevala je već sama.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
26.2.2021 17:35:40   
emicaa
Meni jos nije stiglo.Trebalo je danas i nema.A ja cekam kao malo dijete novu igracku.

Mati tvoji su odlicni

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
10.3.2021 16:55:26   
emicaa


user posted image I sta kazete,prvi put radim dipp powder 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
10.3.2021 17:11:46   
mati
Emi user posted image
Super 💜

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.3.2021 21:36:01   
mati
Emi, kako ti se čini? Jel počeo da puca? Ja ti pokazala moju boju, roznjikava, još se drži. Ali je na srednjim prstima pukao, najviše udaram njima...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.3.2021 22:07:37   
emicaa
Mati napukao na jednom mjestu.Na srednjem prstu desne ruke.Ali jedva se primjeti.Uglavnom zadovoljna sam za sad.Mene je odusevio sam proces rada,najradije bih ga skinula pa radila opet 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.3.2021 22:31:07   
mati
Verujem. A zamisli mene sa šest novih boja... Svaki dan bi menjala. U suštini i kad tako popuca, on se drži na noktu, to mu ne remeti postojanost, sem što se eto, u zavisnosti od boje napukline vide. Tu ti je po meni najbolji izbor sa šljokicama. Videćeš već.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.3.2021 23:00:46   
emicaa
Trebam vidjeti jos neku boju,cekam samo da vidim koliko dugo ce se drzati na noktima.I ako bude dvije sedmice bicu prezadovoljna



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
13.3.2021 23:30:21   
mati
Sigurno će biti dve. I tako sa napuklinama, kažem ti, ne roni se i ne odvaljuje sa nokta. I lepo izgleda prirodno, ja ne volim nadogradnju. Mali, lepo sredjeni noktici...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
14.3.2021 15:46:45   
emicaa
Napoklo je i na palcu desne ruke,na dva mjesta.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here