RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Mirko Svirko -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (12.4.2023 10:51:55)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2161712-4826.jpg[/img]

Ne mogu d odolim. Ovo su moji nokti i imam preko gel. Do skoro sam ih grickala bukvalno do mesa. Jako sam ponosna sada. 




flamingos -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (12.4.2023 22:22:54)

Super su.A najbitnije je da ih više ne grickaš.




nata11 -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (14.9.2023 14:04:26)

Ne znam gde smo pisali o onim epilatorima sa kristalima ali evo ostavicu svoje utiske ovde.

Ne da ne vredi 1000 din- nego ne vredi ni 100.

Stiglo ja odusevljena uzmem i sve dlake sa nogu skinem za 10-tak minuta uz blagu masazu koze.
I to je bilo to. Vec za sledecu depilaciju su ti kristali potroseni i badava sam drala noge od pretiskanja skidalo je svaku 5 dlaku.

Nikako nije za nas koji imamo suvu kozu.
Dlake rastu kao i brojacem da skidate a ovo traje duze.
Dlake moraju biti vece da bi se skinule, ne deluje na sitneslacice.




Sanjalicaaa -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (14.9.2023 17:51:06)

Nato, a gde si ga kupila? 




nata11 -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (15.9.2023 8:29:20)

Preko insta- preprodavci- verovatno je kineski kao i vecina.




Sanjalicaaa -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (15.9.2023 8:44:23)

Da nije Floerty? Ja sam njega gledala, isto na insta, ako jeste da ne kupujem. 




Srecko47E -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (15.9.2023 11:00:48)

Ne bacajte novac na te gluposti.

Klasican brijac,koji je ok samo za pete.

Probala sam tri i sve se svodi da dlake kida.
Depilator je mnogo bolja opcija.




Ana RR -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (15.9.2023 12:28:35)

Devojke, da li znate ko u Bg radi Shellac?




nata11 -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (16.9.2023 10:35:17)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ne bacajte novac na te gluposti.

Klasican brijac,koji je ok samo za pete.

Probala sam tri i sve se svodi da dlake kida.




Bas tako




Srecko47E -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (18.9.2023 9:30:28)

Ja sam sama sebi napravila haos na rukama,zurila sam,mrzelo me je da palim depilator,mrzelo me je da cekam vosak da se otopi u topilici,rekoh ajde...Sta se moze desiti.


Uzas!
Nikad vse.




Ivanka 75 -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (18.9.2023 22:45:29)



IZVORNA PORUKA: nata11

Ne znam gde smo pisali o onim epilatorima sa kristalima ali evo ostavicu svoje utiske ovde.

Ne da ne vredi 1000 din- nego ne vredi ni 100.

Stiglo ja odusevljena uzmem i sve dlake sa nogu skinem za 10-tak minuta uz blagu masazu koze.
I to je bilo to. Vec za sledecu depilaciju su ti kristali potroseni i badava sam drala noge od pretiskanja skidalo je svaku 5 dlaku.

Nikako nije za nas koji imamo suvu kozu.
Dlake rastu kao i brojacem da skidate a ovo traje duze.
Dlake moraju biti vece da bi se skinule, ne deluje na sitneslacice.



Brijac ja zakon, bar za mene. 😊 
Moja sestra  htel to da kupi ali ona ima bas jake dlake. Svakih nekoliko godina menja depilator. 




Ivanka 75 -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (18.9.2023 22:47:11)

Htedoh da napisem za gel lak... Moram opet da pocnem da radim nokte. Tj da mi rade nokte... Samo pucaju pri korenu. 😔 Bar dok ne izrastu. Sutra zovem da zakazem. 




medamisko -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (27.10.2023 8:16:28)

Bas gledam koji lAk da namazem. Ne idem odavno kod manikira.




Peace* -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (27.10.2023 8:31:17)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Htedoh da napisem za gel lak... Moram opet da pocnem da radim nokte. Tj da mi rade nokte... Samo pucaju pri korenu. 😔 Bar dok ne izrastu. Sutra zovem da zakazem. 


Moji su tako pucali.
Onda sam počela da stavljam gel lak, i bila jako zadovoljna. A onda su se baš uništili, vrv od skidanja gel laka, da su počeli da se listaju te je gel lak otpadao.
Po savetu manikirke sam stavila gel (ojačanje), pa preko trajni lak. Nokti budu deblji, ali stoje.
Argument zašto tako je bio: gel se nikada ne struže do nokta, odnosno, ne struže se nokatna ploča više puta (svaki put kad skidaš boju), već ostaje određen sloj gela na noktu.

To sam nosila od kraja jula.

sada kada sam poslednji put bila, predložila je da sada stavi gel lak, jer je i dalje većina nokta pod gelom, a onda će sledeći put opet gel. Argument: brže i jeftinije.




Ivanka 75 -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (27.10.2023 9:42:00)

Peace, ja jednom godisnje pustim da mi izraste ceo nokat. Sad nisam radila nokte odavno jer su biki bas bas lepi i nisu pucali pa sam ih sama lakirala. Cak i kad su dugi nisu pucali poslednjih meseci. Takoda, cim pocne koza oko korena da me boli i crveni ja stavljam gel.
U sustini, meni gel sluzi samo kad zelim da oporavim prste 😊




Srecko47E -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (27.10.2023 15:28:45)

Ja radim gell lak sama, s tim da na pola godine odprilike,pustim nokte da odmore.
Mazem,eventualno,bezbojni lak.




slavik -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (1.11.2023 14:25:38)

Važno je nastaviti pridavati pažnju higijeni noktiju i kože oko njih. Redovno čišćenje i hidratacija kože oko noktiju može pomoći u očuvanju njihovog zdravlja. Takođe, važno je voditi računa o pravilnoj ishrani, jer ishrana može uticati na snagu i zdravlje noktiju.





flamingos -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (1.11.2023 14:32:47)



IZVORNA PORUKA: slavik

Važno je nastaviti pridavati pažnju higijeni noktiju i kože oko njih. Redovno čišćenje i hidratacija kože oko noktiju može pomoći u očuvanju njihovog zdravlja. Takođe, važno je voditi računa o pravilnoj ishrani, jer ishrana može uticati na snagu i zdravlje noktiju.


Da,slažem se.Moji su nokti baš loši(doduše,stalno su u vodi,nekako nikad i nisam volela dugačke nokte).Jedva da sam se odvikla od grickanja noktiju.🙄





Srecko47E -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (1.11.2023 14:49:26)


IZVORNA PORUKA: slavik

Važno je nastaviti pridavati pažnju higijeni noktiju i kože oko njih. Redovno čišćenje i hidratacija kože oko noktiju može pomoći u očuvanju njihovog zdravlja. Takođe, važno je voditi računa o pravilnoj ishrani, jer ishrana može uticati na snagu i zdravlje noktiju.





Tako je.
I uzimati potrebne vitamine.
Kao i u vezi kose,koze,ociju...




flamingos -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (1.11.2023 18:09:19)

Vitamine svakodnevno unosim-znači da nešto i radim po propisu.🙄




Srecko47E -> RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega noktiju...) (2.11.2023 8:22:59)

Od kako sam procitala da su dodatak ishrani,smanjila sam doze, [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 53 [54]