|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: krofne
29.1.2016 21:17:54   
Ana RR
Ja sam skoro pravila po ovom receptu ali nije to to. Moja mama uvek prvo dobro ulupa mleko i jaja, testo se takođe dobro ulupa, budu kao oblak mekane i šuplje. Ove su mi sve bile hlebaste. Jbg. Doduše, mm se razbio, njemu su bile odlične user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: krofne
3.2.2016 15:19:37   
IvanaSK RR
Ja sam danas pravila po nekom receptu sa netu i uspele mi user posted image . Ove su šuplje. Bas sam srecna sto napokon ubodoh recept :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: krofne
15.3.2016 8:32:11   
aleksandrici
Krofne su predobre i ja uh ovako pravim.Nekad ih punim kremom.Razvijem tanko testo,stavim po kašičicu krema na razdaljini od 10 cm pa preklopim drugom polovinom testa i vfadim čašom.Možete koristiti bilo koju veličinu čaše,zavisi od toga da li volite velike ili male krofne.Ja više volim manje a budu pune krema.I obavezno ih pospem vanilin šećerom.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: krofne
15.3.2016 14:16:21   
vikiveki
Jao krofne...odmah mi krene voda na usta kada pomislim na krofne

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: krofne
15.3.2016 21:40:08   
nikiteki
Ja sam nasla na netu recept i stalno ih pravim odlicne su

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: krofne
15.3.2016 21:50:42   
Sanjica26 RR
Volim krofne, ali uvek dobijem gorusicuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: krofne
15.3.2016 23:05:28   
vikiveki
Ja volim da pravim neke krofnice u obliku venčića pospem ih šećerom i na kraju uvaljam u čokoladu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: krofne
15.3.2016 23:29:30   
Mala Elena
Mislim da oduzimaju puno vremena a treba imati i pravi recept...net je pun recepata ali treba koristiti proverene.
Blizu nas su na akciji 20din...jednom prilikom kad sam imala goste nakupovala sam te krofne i milina user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: krofne
15.3.2016 23:33:46   
vikiveki
ME ja ne bih izlazila iz te prodavnice:)
Inače krofne pravim po proverenom receptu mog tate.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: krofne
15.3.2016 23:40:28   
Mala Elena
Hahaah, pa Elena I ja smo imale praksu da cim izadje iz vrtica dobije 7 days ili krofnu! Navukle se user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: krofne
17.9.2016 10:35:49   
branki*
Imala sam neki recept za krofne sa mlekom i jajima i nisu bile lose,supljikave iznutra,ali....prosle nedelje u skoli je kuvarica pravila djacima za uzinu krofne,i to bez mleka i jaja,kao venac sa onom rupom u sredini,n e da su bile ukusne,ja bolje krofne nisam jela,zapakovala mi da ponesem deci,b se rasturio,pojeo tri cele!pitala je za recept i ide pola litre vode,kasika supena secera,kvasac i puna solja ulja,malo soli i zamesis.e, sad kako ce ispasti moje,videcemo.i ma tu i do brasna,a i do toga kako se prze .

< Poruku je uredio branki RR -- 17.9.2016 10:36:58 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: krofne
17.9.2016 14:53:24   
vocicana
Branki i sta onda, kada se zamesi testo, naraste ili se odmah razvlaci kora i vade se casom? Bas javi kakve su, meni se jedu strasno, ali cemo morati kod sveki to da radimo, bas mi se ne da u stanu da drndam i przim. I onako mi se ponekad cini da mirisemo kao menza.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: krofne
17.9.2016 15:21:20   
milicicak
Branki, dobro si me podsetila, sutra pravim krofne user posted image
Ja ih pravim po receptu koji je Lu pisala na prvoj strani samo sto stavim pirincano mleko i mutim mikserom testo, budu savrsene

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: krofne
18.9.2016 9:07:39   
vocicana
sva sam zabalavela, kao beba sa prvim zubicima. Bice napravljeno po receptu drage nam Lu, samo sa sveki da utvrdim kada mozemo da se bacimo u podvig. Uh sto dobro izgledaju!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: krofne
18.9.2016 11:24:45   
branki*
Moje posne krofne su ispale totalni fijasko!strasno!kao da sam pocetnik nekiuser posted image jedino su po mirisu licile ne krofne.bacila sam pola testa,a i ona druga polovinu je nejestiva.zali samo mog vremena i truda!sledeci put pravim po svom receptu kao i do sada sto sam pravila.ne znam sta je poslo tako naopako,da li moze ako mi je testo bilo suvise meko!?pojma nemam.toliko sam se smorila sinoc da nisam imala volju ni da pisem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: krofne
18.9.2016 22:36:37   
vocicana
E jbg bas!
Ja procitala ovaj recept od Lu na 1-oj strani, moram ga probati.
Verujem ti da si se smorila totalno....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: krofne
19.9.2016 10:44:38   
emicaa
E kud mi djavo neda mira pa udjoh ovde u temu,sad mi se jedu krofnice user posted image moracu ih i ja danas napravit.Odoh da vidim rezept od Lu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: krofne
21.9.2016 16:17:47   
Mariya
Juuu, pa ja nikad nisam čula da u testo za krofne idu mleko i jajauser posted image user posted image
Ja znam da se prave od sastojaka koje je Branki napisala, kao za hleb!
Za mekike isto,samo se doda pavlaka u testo. Mene su tako učile moja baba i mama,i svekrva ih tako pravi,i drugarica...

< Poruku je uredio Mariya -- 21.9.2016 16:19:02 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: krofne
21.9.2016 19:46:34   
emicaa
Mariya a ja nisam nikad cula za krofne bez jaja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: krofne
21.9.2016 19:58:57   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa

Mariya a ja nisam nikad cula za krofne bez jaja user posted image

Ni ja, zemljakinjo mojauser posted image
!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: krofne
21.9.2016 20:33:08   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa

Mariya a ja nisam nikad cula za krofne bez jaja user posted image


Ni ja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: krofne
23.9.2016 22:25:04   
Torbica
Probajte sa Minjine kuhinjice, te posne su bas prave. Odlicne! Nisam ih dugo pravila, ali jedno vreme sam cesto. Provereno dobar recept.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: krofne
4.10.2016 14:38:00   
Divnica
Mi u kuci svi mnogoo volimo krofne i bas ih cesto pravim naravno sa asistentima sa mojim devojcicama user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: krofne
4.10.2016 23:26:11   
veselicaa
Ja vec dugo pravim po receptu sa Minjine kuhinjice,recept za suplje krofne i predobre su.Slobodno probajte pa cak iako nikad niste pravile,uspece vam sigurno.

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: krofne
5.10.2016 8:14:58   
Khaleesi
Veselice jel to sa onim supljim kalupom u rerni sto se peku?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here