|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažna menstruacija
14.7.2014 2:54:07   
dijana1*
Milice dobro nam dosla.
Ako sumnjas na trudnocu izvadi krv i tako ces biti sto posto sigurna a posle toga kod ginekologa. Samo ti on moze reci sta se desava.
Srecnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaNN)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Lažna menstruacija
14.7.2014 20:46:30   
MimaNN
Hocu,hvala :) a kako se to tebi cini kao trudnoca ili sta? sta ti mislis :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Lažna menstruacija
15.7.2014 18:56:42   
makisasa
MimaNN,sacekaj jos neki dan pa opet uradi test za trudnocu,ali ujutro tad je najbolje...mene su znale grudi da bole da nisam mogla da spavam i da budu toliko i otecene da mi svaki brus bude mali i na kraju dobijem!

(odgovor članu MimaNN)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Lažna menstruacija
17.7.2014 0:58:06   
rosita rosa
e ovako prije menstruacije su me jako boljele grudi i ne prestaje uradila sam test poslje menstruacije bio je negativan ali bol u grudima ne prestaje da bi samo nakon 13 dana dobila opet ali samo neki smedji gusti iscjedak ne pijem piliu i zelim bebu pa samo zelim da mi pomognete u cemu je problem hvala unaprijed

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Lažna menstruacija
17.7.2014 1:09:34   
Verolina
Rosita, draga, moras otici ginekologu. Mi samo mozemo nagadjati.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu rosita rosa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Lažna menstruacija
25.7.2014 7:42:03   
Anck Su Nmaun
Neznam ni gde da pissem jer sad mi je termina za M ali kao i proslog meseca jako je cudna. Prvi dan kao ima maaalo krvi i onda nista ceo dan user posted image tek drugi treci dan imam i onda opet par dana samo malko, juce sam kao dobila bilo krvi i nista opet ceo dan, jutros opet vidim krv i sad nista... a sve me boli , glava m,i puca danima, bole me ledja... neznam sta bi moglo da uzrokuje tu promenu user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Lažna menstruacija
25.7.2014 8:10:53   
Trcosava
Anck, ja bi pozvala lekara. Možda je hormosnki disbalans, ali bi se svakako konsultovala sa lekarom.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Lažna menstruacija
25.7.2014 8:30:03   
Anck Su Nmaun
Iskrena da budem toliko sam se navozala po Dr sa decom da mi se bas ne ceka par sati u cekaonicama... zato sam htela da pitam jel imao neko slicna iskustva, Probacu u ponedeljak da trknem do Dr. pa kako prodjem user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Lažna menstruacija
22.8.2014 14:40:17   
Gagica90
Zdravo svima nova sam ovde i imam jedno pitanje.Vec 2-3 dana me boli stomak i imam neki rozi iscedak kao kad treba da dobijem,ali jos je rano tek za desetak dan treba da dobijem.Da li znate sta to moze biti i da li je moguce da sam trudna? user posted image

(odgovor članu Nikky)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Lažna menstruacija
22.8.2014 14:55:39   
Peace*
Moguće je. Kod nekih žena se pojavi krv u trenutku smaštanja oplođene jajne ćelije.
Ali sačekaj još 10 dana pa ćeš biti pametnija. Iz ovog ugla, ništa ne možeš znati sa preciznošću.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Gagica90)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Lažna menstruacija
22.8.2014 15:01:39   
Gagica90
Hvala :D

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Lažna menstruacija
26.8.2014 22:52:47   
Maja Makii
CAO JA SAM NOVA OVDE. PA BIH HELA DA PITAM,VEC DUZE VREME RADIMO NA TOME DA NAPRAVIMO BEBU,AL NAM TO NE IDE. MENSTRUACIJA MI JE INACE NE REDOVNA I TRAJE PO 6-7 DANA A PROSLI MESEC JE TRAJALO 5 DANA I DOBILA SAM NA VREME,A SAD SAM DOBILA 3 DANA RANIJE.STO SE NIKAD NE DESAVA. PA ME ZANIMA STA BI MOGLO TO DA BUDE SKORO SAM RADILA TEST I POKAZAO JE DA NISAM TRUDNA GRUDI ME UBIJAJU I BRADAVICE A BARADAVICE ME NIKAD NISU BOLELE. DO PROSLE MENSTRUACIJE, A SAD SU ME BOLELA UZASNO.POMAGAJ TE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nikky)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Lažna menstruacija
26.8.2014 23:00:24   
serpica
maja dobrodosla na forum,ovako,to sto ti je poranila ne mora nista da znaci ako je normalna kao i sve prosle onda verovatno nije lazna,a to sto grudi nisu bolele a sad bole isto nista ne mora da znaci,to moze da bude simptom trudnoce ali i PMS-a.Sacekaj jos nedelju dana pa opet uradi test da bi bila sigurna,a u medjuvremenu nam se pridruzi na temi Cekamo dve crtice,pozdrav user posted image i bez ocajavanja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maja Makii)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Lažna menstruacija
26.8.2014 23:14:47   
Maja Makii
bolje vas nasla uh nikako da zatrudnim, bas zelim bebu,neznam sta vise da radimuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Lažna menstruacija
17.3.2015 19:19:43   
Silvi88
Zdravo svima nova sam ovde i Imam jedan Problem. Tacnije menstruacije su mi inace neuredne. Posle ciklusa koji se zavrsio 2 Dana posle mi je krenulo Opet na 1 dan. Pa onda DVA Dana nista. I Opet nesto braon na 2 Dana pa posle nista. A sad posle 2 nedelje od kraja meseca menstruacije i ti obilnih krvarenja pojavila mi se neka cudna bol od juce u donjem delu stomaka. A malopre mi je i krenulo nesto nalik menstruaciji rote boje vodenasto. Zna li neka o cemu se radi? Inace ja i suprug radimo na bebi 5 god smo u braku al od skoro poceli da radimo na bebi. Do sad nisam nikad imala tako cudne bolove i da napomenem i bolne grudi bradavice :( hvala na odgovoru. Test nisam radila mit isla kod lekara.

(odgovor članu maca15)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Lažna menstruacija
17.3.2015 19:23:33   
Silvi88





Objave: 1
Član od: 17.3.2015
Status: prisutan Zdravo svima nova sam ovde i Imam jedan Problem. Tacnije menstruacije su mi inace neuredne. Posle ciklusa koji se zavrsio 2 Dana posle mi je krenulo Opet na 1 dan. Pa onda DVA Dana nista. I Opet nesto braon na 2 Dana pa posle nista. A sad posle 2 nedelje od kraja meseca menstruacije i ti obilnih krvarenja pojavila mi se neka cudna bol od juce u donjem delu stomaka. A malopre mi je i krenulo nesto nalik menstruaciji rote boje vodenasto. Zna li neka o cemu se radi? Inace ja i suprug radimo na bebi 5 god smo u braku al od skoro poceli da radimo na bebi. Do sad nisam nikad imala tako cudne bolove i da napomenem i bolne grudi bradavice :( hvala na odgovoru. Test nisam radila mit isla kod lekara.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Lažna menstruacija
20.6.2015 15:36:37   
Ludic
Danas sam nagacicama videla roze boju...otisla sam do wc-a i orbisala se bilo je svetlo roze stavila sam ulosku medjutim ulozak je cist cistijat...a tek za ned dana trebam da dobije...inace grudi su pocele da me bolu jos pre nedelju dan..menstruacije su mi redovne...imala sam odnos pre 2-3 dana...moze pomoc?
Hvala unapred 😘

(odgovor članu maca15)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Lažna menstruacija
20.6.2015 15:50:49   
Anoniman
Ludic moze da se desi d at je bila implatacijauser posted image
znas li kada ti je O, kada tacno trebas da dodbijes??

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Lažna menstruacija
20.6.2015 15:54:56   
Ludic
Za 6 dana trebam da dobijem posto mi je redovna i dobijam je na 28 dana...
Ne znam kada su mi dani ovulacije...imam bolove u donjem delu ledja,stomak me bolucka malo i stalno me tera me da mokrim na svakih pola sata,a nije pre bilo tako...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Lažna menstruacija
20.6.2015 15:57:55   
Anoniman
Moze da se desi da je implatancija posto ti je O ocigledno prosla, sacekaj, pa ako zakasni radi test, i obavezno javni sta je bilo..

(odgovor članu Ludic)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Lažna menstruacija
20.6.2015 16:03:32   
Ludic
Hocu..hvala puno! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Lažna menstruacija
29.6.2015 11:42:45   
Daisy73
Cao svima!

Moze li test za trudnocu da pokaze lazni rezultat, u smislu da sam mozda trudna, a rezultat po testu je negativan? Zadnju menstruaciju sam imala 15. marta, isla na UZ kontrolu polovinom aprila i doktorka (naravno) nije videla trudnocu... Uradila sam dva testa, oba ispadose negativni, a ja sam kao ladja :)

Napominjem da pijem Eutiroks od 75 - znam da se zene od hipotireoze goje, ali ja se gojim samo u stomaku.

(odgovor članu Ludic)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Lažna menstruacija
29.6.2015 13:14:06   
Trcosava
Koliko mene sećenje služi, test može da pokaže samo lažno POZITIVAN rezultat i to samo kad se neki određeni lekovi piju. Lažno negativan teško da će pokazati, pogotovo sad, tri meseca od marta.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Daisy73)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Lažna menstruacija
29.6.2015 13:16:01   
Daisy73
Zaboravila sam da napomenem i to da sam ove testove za trudnocu radila jos u aprilu, ne sada skoro...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Lažna menstruacija
30.6.2015 16:05:32   
nata11
Nemoze da bude lazno negativan.

_____________________________





(odgovor članu Daisy73)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here