RE: Koji šampon koristite? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


mali_mis -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 12:38:33)

Za prvo pranje bebeci Nivea Silky Shine, i za drugo pranje Kreuterhof kamilica. Ovaj drugi sam kupila pre nekoliko dana, i jos uvek ga testiram. Za sada ima 1 plus jer me ne svrbi koza glave nakon pranja. Meni je zbog toga jako tesko da nadjem sampon koji mi odgovara, a ne mogu jedan sampon stalno da koristim, jer mi se kosa zasiti.
Komplikovana sam, znam [sm=jezicek.gif]




Žapkić -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 17:48:06)

Tenutno "Palmolive"




mati -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 20:11:37)

Trenutno decji, moj mi nestao.[sm=smiley1.gif]
Inace Orzen beer




Mala Elena -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 20:21:07)

I dalje mi opada kosa. ..ne znam da li je faza posle porodjaja ili zbog sampona [sm=zmeden.gif] da bar znam da ga promenim. Trenutno imam Syoss .




nata11 -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 20:41:05)

Mene Syoss stvarno nije nesto odusevio. Trenutno imam neki deciji ali mislim da cu opet uzeti Nivea za plavu kosu.




Mala Elena -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 20:58:23)

Ma Nato , ja da znam da mi on pravi problem kupila bih drugi.. .tako sam pre zamenila shaumu . Ali ovo je valjda ona faza posle porodjaja , mada dugo traje. Sacekacu jos neki dan da vidim kako stoje stvari. U iskusenju sam da uzmem pantene , on jaca vlas .




mati -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 21:08:03)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I dalje mi opada kosa. ..ne znam da li je faza posle porodjaja ili zbog sampona [sm=zmeden.gif] da bar znam da ga promenim. Trenutno imam Syoss .

ME i meni strasno opada jos uvek... Ali ima tema o opsdanju kose, da nastavimo tamo.




big mum -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 21:19:23)

Afroditin šampon za kosu i tijelo.Imam jaku jaku i zdravu kosu i odgovara joj




SunFlower -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 23:09:59)

Ja trenutno onaj buckuris od koprive, ricinusa, vitamina itd. Ma kosa mi je divna, a antenice (nove kose) kolko hoces. Konacno mi se kosa oporavlja.
ME, opadanje je normalna pojava nakon porodjaja, i da, moze dugo da potraje. Ja na tvom mestu ne bih koristila jake sampone, sto blaze moguce - najbolje bebece.




mati -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 23:11:09)

SF koji je to buckuris. Jer to nesto protiv opadanja? I ja imam podmladarke na sve strane...




Klarita -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 23:13:44)

panten aqua nesto...trenutno. Inace najcesce lorealove vrtim...ovaj panten sampon sam uzela zajedno sa regeneratorom i sprejem za sjaj kose u neseseru koji je divaaaaan za 7evra u Grckoj onomad[sm=smiley1.gif] a, znam i da operem samponom mm kad ne mogu da nadjem moj u "gomili" u kupatilu




SunFlower -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 23:18:41)

Mati pisala sam recept u temi Zdrava i lepa kosa, pre jedno mesec-dva. Ide sampon od koprive, riconusovo ulje, kapi koprive, ad kapi i pantenol. Po cela bocica od svega. Ali ako je opadanje posle porodjaja, to je bev proces koji ce se sam od sebe srediti kad se srede i hormoni, ti ne pomazu samponi (bar ja tako mislim)




mati -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 23:20:35)

Hvala videcu... Jeste opadanje posle porodjaja al se oduzi, evo vec ce 11mes.
[sm=smiley1.gif]Da ne masimo temu.
U bre pa to mu dodje posle velika kolicina.




bubulence -> RE: Koji šampon koristite? (30.9.2014 23:22:10)

trenutno H&S, a najbolji koji sam koristila je bio Bad Head ali ne ovaj sto se prodaje u Srb. planiram da pravim taj sto je napisala SF...




Vatrena -> RE: Koji šampon koristite? (1.10.2014 11:37:45)

MIGROS classic- ultra mild već neko vrijeme i ok je,ovakav samo zeleni [img]http://www4.slikomat.com/13/1001/vhi-DSC-03.jpg[/img]




Bibilib -> RE: Koji šampon koristite? (1.10.2014 11:41:21)

trenutno neki protiv opadanja kose...




soni -> RE: Koji šampon koristite? (1.10.2014 11:41:33)

Meni i posle 2 godine opada..nista ne pomaze..jbg

IZVORNA PORUKA: mati

Hvala videcu... Jeste opadanje posle porodjaja al se oduzi, evo vec ce 11mes.
[sm=smiley1.gif]Da ne masimo temu.
U bre pa to mu dodje posle velika kolicina.





emicaa -> RE: Koji šampon koristite? (1.10.2014 11:43:32)

Inače head&shoulders a sad imam gliss kur od schwarzkopf-a,mislila da je maska kad ono šampon.




Bibilib -> RE: Koji šampon koristite? (1.10.2014 11:51:16)

Uzmi Follisan u apoteci ja taj koristim i pocela je po malo da mi raste nova kosa....




nata11 -> RE: Koji šampon koristite? (15.10.2014 13:47:59)

Jel koristi jos koja farbana plavusa nivei za plavu kosu.? Neznam da li sam umislila ili mi on dodatno susi kosu [sm=zmeden.gif]




isidora88 -> RE: Koji šampon koristite? (15.10.2014 16:03:46)

meni nivea i dove upropastili kosu. sad koristim subrina recept protiv opadanja.
jedino ne znam kako da sredim kosu koja je bas suva, necu nikakva ulja jer mi se od njih masti kosa, nego neku masku, ali nemam pojma koju da probam




madre -> RE: Koji šampon koristite? (15.10.2014 23:48:56)

ja se vratila na litarski afroditin od koprive[sm=smiley36.gif] nekako mi on najvise odgovara[sm=zmeden.gif]




little_one -> RE: Koji šampon koristite? (16.10.2014 8:07:53)


IZVORNA PORUKA: madre

ja se vratila na litarski afroditin od koprive[sm=smiley36.gif] nekako mi on najvise odgovara[sm=zmeden.gif]


Meni je nekad daaaaaaaaaaavno super bio od breze, samo nisam sigurna da li je bio afroditin...to se vise ne nalazi kod nas...a hiljade sam ih promijenila i na kraju jedini od kojeg mi kosa ne opada i ne dobijam perut je fitoval. Crveni. Jeste malo skuplji ali je i dalje pristupacna cijena a pase mi.




Trcosava -> RE: Koji šampon koristite? (16.10.2014 8:24:46)

LO Fitoval me meni isto malo pomogao, ali mi se ne da da se akam po apotekama da ga tražim. Pila sam jedno vreme i tablete, ali sam se užasno nagojila od njih!

Kad sam njega potrošila, porblala sam (vrovali ili ne) šaumu, neki keratin strong čini mi se i isto je ok. Ne opada mi kao nekad. Kad se porodim, moraću ozbiljnije da se pozabavim opadanjem kose.




little_one -> RE: Koji šampon koristite? (16.10.2014 8:37:29)

|Kod nas se prodaje u svakom vecem trznom centru, po marketima, ne samo u apoteci. Odlican je.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>