Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


sneza24 -> Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (9.8.2009 14:21:53)

Da li se neko ovde porodio u skorije vreme?Planiram da se tamo porodim pa me interesuje kakvo je stanje tamo.




sneza24 -> RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (11.8.2009 12:28:06)

Izgleda niko.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




RenataP -> RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (22.2.2011 9:41:57)

Mene zanima da li se neka od vas poradjala cr u skorije vreme u ovom porodilistu.Poradjala sam se 2008. i tada nije bila mogucnost za spinalnu anesteziju pa me zanima sadasnja situacija




gagić -> RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (14.7.2011 0:21:27)

Skoro sam bila na održavanju trudnoće i nisam baš zadovoljna sa doktorima i sestricama, čast izuzecima. Imam nekoliko prijateljica koje su se porodile u Somboru i mogu reći da su se razočarale u sve tamo, imale su komplikacije posle zbog greške lekara...




Anoniman -> RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (15.1.2013 21:34:19)

kakva je procedura posle carskog reza,koliko se ostaje u porodilistu,dali su bebe sa mamama iako su blizanci?




sneza24 -> RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (15.1.2013 22:10:44)

Ja sam se porodila prirodnim putem pa ću ti reći onoliko koliko znam.
Prijem u porodilištu je dan ranije od zakazanog cr.Posle porođaja te smeštaju u 4-oro krevetnu sobu,tu su samo žene porođene cr.Ako je sve u redu ostaje se 5-7 dana.Prva 2 dana bebu ti donose na 3 sata a ostalih dana sve u zavisnosti od toga kako se porodilja oseća.
Za blizance neznam kako postupaju jer dok sam ja bila tamo nijedna žena nije rodila blizance.
Ako te interesuje još nešto pitaj.




Jov@n@ -> RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor (10.11.2014 22:55:32)

Planiram porodjaj u Somborskoj bolnici. Javite mi iskustva. Hvala unapred!




Stranica: [1]