|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 9:02:03   
nata11
Ma znam da je to vise posla. Bila spremna i ici 2x qko treba. Imala slicno i platila 6000 din. Kada joj pokazah odmah krenula da me prepravlja i ja videla da ona to ne zna. Rekoh OK ofarbajte me samo da nisam zuta. Na kraju se raspravljale i ona me ubedjuje kako sam JA izabrala pogresnu boju. Rekoh Gospodjo Vi ste frizer, vi birate koja farba ide. Ma strasno.



Joj Emice 🤣🤣

_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 9:34:32   
mati
Joj Nato, zasto si joj platila. Pa oni su mogli da te ubedjuju i da ti je kosa zelena, ali ti si pokazala sta zelis, videla je to, i znala je da li moze ili ne.
Trebalo je da ttazis dgazdaricu i da se ne pomeras dok ne dodje. Ja bi danas opet tamo, pa neka o svom trosku uradi sta treba.
Mene je tih stvari najvise strah, upravo sam o tome i pisala, volim da drzim sve konce u svojim rukama, i ako nesto zeznem, znam ja sam. Zato sama pravim fondane, torte, pinjate, sama se farbam... Da platim a da ne dobijem to sto zelim... Pojela bi ih.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 9:39:41   
vonavoj
Sta ti bi da odes kod frizera koji ne znas kako radi😁

Ja bas o tome vodim racuna,bas mi je bitno da proverim od vise ljudi. Nije stvar platila si stvar je kako sad ispraviti.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 9:57:30   
emicaa
Von ma nije ni to garancija,isla sam ja kod iste frizerke 4 godine.Na kraju me zena spali,i iato tako kad sam rekla pocela tuc muc U prevodu da aam ja kriva 🤦‍♀️



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 9:59:04   
Filadendronka
Nato, meni nisi strasna uopste. Ja ne volim platinasto plavu. Naravno da se razumemo, ne volim ni onu lisica zutu. Svirko, super! 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 10:03:12   
vonavoj
I to si u pravu emice.

I ja sam godinama isla kod jedne,pa me zadnji put lose uradila..2 puta ne ume isto da osisa.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 10:28:39   
branki*
ja retko idem kod frizera,ali uvek platim,i kad sam nezadovoljna.bude mi glupo nekako.dodjem kuci posle i placem.
mirko,bas je prirodno,super je.
ni ja ne volim platinasto plavo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 10:30:23   
emicaa
Ja sam platinasto plava 😂😂😂


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 10:34:45   
branki*
kako ,emice?onako bela?meni na mom liku to deluje bas vestacki nekako.
ja te znam,ali ne bih rekla da si platinasto plavauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 11:20:20   
Ivanka 75
Cerk moje kume htela ginger boju pre nekoliko godina. Isla na nekoliko mesta i svaki put nije ispalo kako treba. Na kraju ode kod moje frizerke (konacno, posle bacenih, racunali smo, 100 evra ravno), i zena joj, sa svojim farbama ofraba kosu da smo zanemeli. Drugi frizeri joj trazili te kupi ovu farbu te onu, pa da dodamo kap ove, kap one...


Raspitaj se ti dobro i nadji nekoga ko ume dobro da farba. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 11:45:48   
Filadendronka
user posted image



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 12:09:40   
branki*
Fil,jesi ovo ti??!

Predobro!!!Mnogo mi se dopada. Mnogo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 12:17:25   
emicaa
Fil ovo mi se mnogo svidja 😍


user posted image Branki evo boja ,zanemarite podocnjake 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 12:36:34   
Filadendronka
Emice, ti bas jesi platinasta, ali skroz ide uz tebe! Bas si lepaaaaaa! 🤗Branki, da, to sam ja! Meni se ne dopada taj gore tamni deo, mada takav je balayage inace. Sad razmisljam da trazim klasicne pramenove od korena, da bih bila vise plava. 

< Poruku je uredio Filadendronka -- 6.6.2020 12:41:21 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 13:12:42   
branki*
meni si ti,emice,slatka,ali opet mi se cini da bi ti bolje stajalo malo da ide na zutiju nijansu.mene platinasto vuce na sedo.
fil,ja ne bih menjala,ne znam ti lik,ali je odpozadi super.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 13:18:30   
emicaa
Branki nista ja ne bih mijenjala,nekako mi je ova boja to to.Ne volim zuckaste nijanse.Posle farbanja budem siva kao crkveni mis i zao mi sto se ispere to sivilo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 13:26:44   
emicaa


user posted image Ovo je odmah posle farbanja

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 13:27:47   
branki*
emice,to je jedino ispravno i merodavno,kako se ti osecas i licno misljenjeuser posted image ko je siguran.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 16:25:37   
Mirko Svirko
Fil, jel ovo tvoja kosa?

Svidja mi se boja, duzina i lokne. Sve mk se svidja 🤗

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 18:03:47   
mati
Branki, jel ti primas platu za svoj posao? I ako nesto pogresis i ne uradis kako treba snosis neke posledice. Ja se time vodim, svi mi radimo posao za platu i znamo sta radimo. Pa tako i frizer, zena joj pokazala sliku koliko sam razumela. I? Videla je sliku, znala je da li ume ili ne ume. I da joj platim mezadovoljstvo a pri tom je znala sta se trazi...
Emmice boja ti ke fantasticna super ti stoji.
A Nata izgleda povukla nogu user posted image ja se potamnela skroz, boja je bila kao emicina, izvlacila sam je par godina, postepeno. I sad uzmem neku pepeljastu i sve sam sj...ala. Ali na koga da se ljutim, na samu sebe jedino. Zato se i sama farbam. Znam ja sam kriva i toliko. Ma nije strasno, kosa raste. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 21:50:10   
Filadendronka

Da, da. Nego se uvek feniram na ravno, pa nije tako izrazajno kao kad su talasi. A razmisljam sledeceg meseca da posvetlim do korena  i da je skratim posto je bas duga. Kada je rec o frizerima... Za kuminu svadbu sam trazila prilicno jednostavnu frizuru, a neka “zamena” u salonu mi tad rece da mi je kosa bas komplikovana. Nije joj bilo jasno kako da rep uvije pramenom kose da se ne vidi gumica. Tad mi je bilo jasno u cijim sam rukama. Tad i nikad vise. 
IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Fil, jel ovo tvoja kosa?

Svidja mi se boja, duzina i lokne. Sve mk se svidja 🤗



(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Frizura - II dio
6.6.2020 23:06:31   
Mirko Svirko
Fil,kosa ti je predivna. 

A da ne zna da zaveze rep i obavije pramenom... kuku 😵
Ja bas volim dugu kosu. Bas je lepa tvoja kosa.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Frizura - II dio
7.6.2020 9:12:51   
flamingos
Fil,kosa ti je predivna,uostalom,kao i tvoj izgled.Sve pohvale ti upućujem.Pzdrav i poljubac.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Frizura - II dio
7.6.2020 10:57:28   
Filadendronka
Hvala devojke! 😊🤗

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Frizura - II dio
7.6.2020 11:04:53   
ivaMark
mati, slazem se u potpunosti sa tobom....svako prima olatu za svoj posao ..ono sto su nati uradili je grozno...tako ni ja ne bih uradila a nisam frizer....



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here