RE: Frizura - II dio (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Verolina -> RE: Frizura - II dio (24.7.2014 12:28:22)

Dunja, ja te vise volim sa duzom kosom.Ali, ono sto mi je kod tebe prelepo jeste boja, uvek imas fenomenalnu boju kose.[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Frizura - II dio (24.7.2014 12:51:32)

Lepa je Dunja.
Ja bijem glavu nedeljama, imam zelju da pustim kosu ali kada se farbas u plavo to i nije bas moguce. Neznam... moram da smislim neki novi friz a i boju. Nesto bih do ramena i tamno plave boje da bude.




Ana RR -> RE: Frizura - II dio (24.7.2014 13:16:56)

Suzi, super je friz i boja [sm=smiley1.gif] rekoh ti ja, meni se dopada kako ti stoji malo tamnija nijansa, a ova je baš. baš lepa [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Frizura - II dio (24.7.2014 14:21:24)

Tnx drage moje [sm=smiley31.gif]

Jedva stigoh pre neki dan do frizera od ovog mog malog zvrka, a pravo da vam kažem, kada negde odem tako, strašno mi nedostaje :)




branki* -> RE: Frizura - II dio (24.7.2014 15:51:30)

dunjac,i meni se vise dopada tvoja duza kosa[sm=smiley1.gif]
nato,kakav ti je sad friz?ja sam plavusa sa slabom kosom[sm=smiley13.gif]ceo zivot pustam kosu i ceo zivot imam istu duzinu[sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: Frizura - II dio (24.7.2014 16:54:13)

Branki sad mi je ispod ramena stim da mi je boja nikakva jer sam sama zeznula isprobavanjem farbi. Boja nesto sivo, belo,braon. Ma nepitaj nemam volje ni kod frizera da odem. Kupila sam selectiv ampule ali krajevi definitivno moraju da odu. Znaci treba mi sisanje (ali ne previse jer mi nestoji kraca kosa) i nijansiranje, dolazi u obzir sve nijanse tamno plave, svetlo plave. Drugu boju necu jer mi plava prija.




big mum -> RE: Frizura - II dio (24.7.2014 17:34:04)

Ja ti ga dođem kao neki frizer i predlažem ti par frizurica KLIK


klik

Nešto duže KLIK

Ima toga još.

Moja je smeđa i jako kovrdžava stoga se šišam jako kratko tipa ovo klik




adulence -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 11:28:13)

[img]http://www.dodaj.rs/f/2s/57/42Kzq4JO/sam1358.jpg[/img]\
evo zene prvo sa vama da podelim sliku,vracam se u plavo,za prvi put odlicno malo sam zuta,ali bice bolje drugi put...




NadaR -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 11:38:56)

Lijepo. [sm=smiley1.gif]




Verolina -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 11:40:12)

Adulence, sledeci put ima da bude svetlo.
Kako imas lep ten[sm=bravo.gif]




adulence -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 11:57:19)

heheh hvala zene,Verka mislim da je to ipak do mog foto aparata....ali lepo izgleda...




NadaR -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 12:00:57)

Ja sebe ne znam fino sliknuti , samo se becim. [sm=smiley5.gif][sm=smiley29.gif]

Uglavnom glava sad ovakva [img]http://www.dodaj.rs/f/2J/b6/408733C5/105930301020339912837036.jpg[/img]

Boja crvena . [sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 12:14:16)

tebi nado bas stoji kratka kosa...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 12:19:34)

Hehe , to mi je najbolja odluka u zivotu . [sm=smiley36.gif]

Razmisljam da odem skroz skratiti siske . Mozda cu popodne .




pocahontas -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 12:20:37)

zenske super ste! adulence meni se svidja kako ti stoji plava!
ja sam se zaj... prosle nedelje, isla na pramenove, i ne odem kod moje frizerke jer mi je daleko nego odem kod neke koja ima salon u zgradi pored moje, jer sam na pola morala da dojim bebu i ona izgleda nije skapirala sta hocu (iako sam joj pokazala sliku) i sad imam vristi crvene pramenove...jako, jako sam se iznervirala ali sam iskulirala...sad se trudim da se ne gledam u ogledalo sem u krajnjoj nuzdi..




Verolina -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 12:29:42)


IZVORNA PORUKA: adulence

tebi nado bas stoji kratka kosa...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Da, i ja sam tog misljenja.[sm=bravo.gif] A inace volim dugu kosu...




adulence -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 13:49:39)

Isto obozavam dugu kosu,ali nekim ljudima jednostavno kratka stoji najlepse...




Torbica -> RE: Frizura - II dio (1.8.2014 22:23:42)

IZVORNA PORUKA: pocahontas

sad se trudim da se ne gledam u ogledalo sem u krajnjoj nuzdi..

[sm=zz_running.gif] jooooj! A meni si skroz lepa!

Moracu da se sliknem ovih dana, ja sad moju kosu "zguzvam" prirodnim Alverde lakom, i bude bas lepo talasasta, nema ni cesljanja, i izgleda bogatije. Kooooonacno sam nasla resenje za moju slabu tanku ravnu kosu!

Adulence, prelepa! Nado, slatka!




big mum -> RE: Frizura - II dio (2.8.2014 8:53:13)

Torbice drago mi je da si napokon našla rješenje za svoju kosu.Baš je nezgodno kad nemožeš napraviti ništa sa kosom.Sad imaš recept i drži se njega.

Volim vidjeti lijepu i njegovanu kosu ma koje dužine ona bila.Bitno je da nije neuredna,ispucala,masna.Nemora biti čak ni ofarbana samo da je njegovana i da ide uz lice i sam karakter osobe.

Imam gustu i kovrdžavu kosu i kad je duga zaista je lijepa na oko.Ali i nju treba održavati u suprotnom izgleda otrcano.Takođe imam i sitno lice i tolika kosa me bukvalno poklopi.S toga se šišam na kratko i odlično mi stoji.

Adulence i Nado frizure su vam odlične [sm=smiley20.gif] odgovaraju vašim crtama lica.




Torbica -> RE: Frizura - II dio (3.8.2014 21:22:48)

[img]http://www.dodaj.rs/f/37/Lz/3hYWuCgy/dsc0100.jpg[/img]

Lezala sam, pa gore nije bas, ali skontacete o cemu pricam. Ovo je pre pranja, tad sam uhvatila mm..Posle pranja je samo castim onim Fructis cudom od Peace i Alverde organskom penom, poguzvam. Sutradan pokvasim, dodam jos malo pene. Treci dan pranje. Pa ispocetka. Prezadovoljna! Bez fena, i ostalog smaranja, brzo i lako!




big mum -> RE: Frizura - II dio (4.8.2014 8:11:22)

Baš lijepo izgleda,malo pjene i imaš frizuricu.Jesi li razmišljala o pokojem pramičku,zabavnije izgleda na gužvanu kosu.




dunja RR -> RE: Frizura - II dio (4.8.2014 9:06:11)

Torbi, baš mi se sviđa, Adulence super ti je plava, Nado standardno odlično, i imamo skoro isti friz.

Kakva je to organska pena Torbi?

Treba mi nešto za oblikovanje kratke kose, na brzinu, ne volim da se mlatim .. šta predlažete, a da nije agresivno?




Trcosava -> RE: Frizura - II dio (4.8.2014 9:18:25)

Adulence, ja volim crvenu kosu, ali tebi mnogo lepše stoji plava kosa.

Nado, ja obožavam kratku kosu. Lepo ti je

Torbice, prelepo ti kosa izgleda





mamica 91 -> RE: Frizura - II dio (17.9.2014 20:25:23)

Nisam videla da ima tema svecane frizure ili tako nesto, ali se meni moja frizura jako svidjala [sm=smiley36.gif], 31.8. sam kumovala..prvi put sam se odlucila za pundjicu (a da nije ona kucna varijanta dok spremam po kuci pa je dignem da mi ne smeta [sm=jezicek.gif]) i nisam se pokajala... inace ne volim bas da experimentisem puno sa kosom, volim svoju peglanu pustenu plavu kosu...

[img]http://www.dodaj.rs/t/2F/FU/OZb9ys9/106533601020515219879089.jpg[/img]

[sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Frizura - II dio (17.9.2014 20:28:13)

divna ti je i frizura i boja [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>