Idemo u vrtić-2. deo (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


lesica -> Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 9:59:59)

Pošto nam je pretgodna tema KLIK došla do 100 stranica,da nastavimo ovde o iskustvima iz vrtića.




bojanica7 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:05:13)

prva!!! [sm=bravo.gif]

ja sam prezasdovoljna vrticem zasad. vaspitacice su bas simpaticne, i nekako predane, gala je zadovoljna, uvek zeli da ide u vrtic kad je pitamo, jedino sto spava kao zecm budi se nekoliko puta i trazi prstic od vaspitacice (juce je trazila da legne pored nje, a vaspitacica je bila u fazonu eeeeh da mogu)... ali sve ostalo je super. [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:06:26)


IZVORNA PORUKA: bojanica7

prva!!! [sm=bravo.gif]

ja sam prezasdovoljna vrticem zasad. vaspitacice su bas simpaticne, i nekako predane, gala je zadovoljna, uvek zeli da ide u vrtic kad je pitamo, jedino sto spava kao zecm budi se nekoliko puta i trazi prstic od vaspitacice (juce je trazila da legne pored nje, a vaspitacica je bila u fazonu eeeeh da mogu)... ali sve ostalo je super. [sm=smiley1.gif]

[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:08:52)

Mi smo predali papire za Hanicu prosle nedelje...sad cekamo!




Olga75 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:09:35)

e , ja sam ostala duzna za zamenu vaspitacice
i sad , ova vaspitacica je " poslepodne " tako da kad ja dodjem po zvercicu ona je budi i oblaci , da joj uzinu i dovidjenja
svako dan je pitam kako je , ona kaze : bila je dobra ( naravno kad je moja [sm=smiley36.gif] )
i to je to
zvercica naravno pominje Anicu ali nista ne govori o novoj , kao sto sam i predpostavila
i tako , videcemo
ali apdejtovacu [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:11:42)

Lenka i dalje odbija da obavlja nužde u vrtiću [sm=smiley13.gif] a što se ostalog tiče dobra je.




bojanica7 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:13:01)

ANM, kad pre godinu dana... ajaooo. [sm=bravo.gif] super. i nisam znala da mogu da se predaju papiri tako pre konkursa. mislim pre marta? hm?

olga, vidis da je ona to podnela bolje od tebe [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:16:09)

Pa moze, ja sam i jednoj i drugoj predala van konkursa [sm=smiley1.gif]

Tara je cak primljena isti dan [sm=jezicek.gif]




bojanica7 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:20:29)

e hvala ti. mada ce moja marta mapuniti godinu dana bas u martu kad bude bio konkurs [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 10:42:11)

Ah da,danas imamo priredbicu gde će nam klinci recitovati "Pera kao doktor" čika Jove Zmaja,i još neke dečije pesmice čija su tematika lutke [sm=smiley36.gif] Jedva čekam da vidim kako će to izgledati.




Modessty -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 12:52:23)

Lesice baš lepo kod vas u vrtiću! [sm=smiley1.gif] A kod nas juče bilo slikanje. Dete mi je jelo u vrtiću i doručak i ručak (doduše samo pire, nije hteo supu i meso). Veeeliki je to napredak. Danas ostao kod kuće sa bakom i dekom [sm=smiley13.gif] Zapušen mu nos, užas jedan
Da li kod vas po vrtićima već pominju organizaciju Nove Godine ili ne? Kod nas niko ništa ne pominje.




bojanica7 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 12:54:08)

niko kod nas ne pominje novu godinu. doduse traazili su da donesemo prazne teglice od hrane i kad smo pitali za sta, rekli su za poklon za bozic [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 12:56:40)

mi smo do sada imali priredbu : suncana jesen zivota
isle moja mama i ja [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 12:56:58)

Kod nas je već isplanirana velika novogodišnja priredba-maskenbal,doduše ne znam kada će biti,a uskoro treba da imamo roditeljski vezan za dogovor oko novca i poklona.




Didy -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 13:06:48)

Olga, ja svracam vec danima ne temu da cujem kako je Zvercica docekala novu vaspitacicu. Bice to sve dobro, treba joj vremena da se privikne.
Kod Stefana u vrticu u ponedeljak treba da bude jesenja priredba. On je lisica u basni " Lisica i gavran".
A za Novu godinu uvek imaju priresbu, Deda Mraza, poklone i maskenbal, verovatno ce isto biti i ove godine.
I ja sam Sofiju prijavila za vrtic za sledecu godinu. Kod nas se dobijaju bodovi za cekanje, tako da sto pre prijavis, imace dete veci broj bodova kad izadje lista.




Olga75 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 13:12:22)

a Didy , ona nista ne kaze za novu vaspitacicu [sm=smiley13.gif]
sve je Iva ( ona stara ) a spominje i Anicu ( ona je otisla ) a Bubicu nista
a bubica ima svoju logiku , ok je , znaci , kod nje deca spavaju dok roditelji ne dodju , u stvari ne znam jer ja sam tamo vec u 14 i 30 i ona oblaci Mariju , pitam kakva je bila , ona kaze , dooobra , e sad ja znam da zver ne moze da bude dobra preko tri sata ali ajde ok
i tako
sledece nedelje je Bubica ujutro pa cu je ugnjaviti a verovatno meni treba vise vremena , Bojanica je definitivno u pravu , da se naviknem




lesica -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 13:15:30)

Zato moja L poznaje sve vaspitačice u jaslicama [sm=smiley36.gif] a i ja. Hoću da kažem koliko smo dugo išli na adaptaciju,nije moglo drugačije. A i spajaju stariju i srednju grupu često,da se svi skupa igraju,pa bude 30-40 dece sa 6 vaspitačica u tim trenucima.

Olga,daj Zverčici još koji dan da se upoznaju i biće to super.




Didy -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 13:23:28)

Ma, da, Olga. Navikava se Zvercica, pisti je jos malo. Inace, meni je ta fora sa spavanjem dok roditelji ne dodju po dete skroz ok. Nase bude u 13:30h i to ki je skroz bezveze jer Stefan pre 13h nema sanse da zaspi, pogotovo ako ih ne izvedu napolje da se izjuri. On taman zaspi, one ga bude.




Olga75 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 13:30:58)

ma kazem , meni treba vreme , Anica je otvarala vrate tj budila ih oko 14 i 15 , Iva takodje a Bubica ( ne znam kako se zove [sm=smiley13.gif] )budi je kad dodjem i to je ok
ali ona je sa njim i nesto pre spavanja a ja bih volela da mi opise svaki minut , znam ja da to ne moze ali samo da se naviknem [sm=smiley23.gif]




Olga75 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 14:05:56)

evo spremam se po zver i ponovo knedla
o Boze , Olgaaa , imas ti jos nesto od zivota osim svog detetaaaaaaa [sm=smiley29.gif]




Modessty -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 14:21:02)

jao a kod nas nikakve predstave niti pomen za NG niti neki roditeljski... ništa!




cockic -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 14:24:43)

moj petar je imao predstavu u utorak i kaze da je bilo ok.a juce im je dolazio zubar mm zaboravi da pita vaspitacice kako se ponasao.mada on kad ode po njega oko pet,pola sest kako kad tad su samo neke dezurne koje ga cuvaju od 16h pa slabo znaju ista da kazu.




Anck Su Nmaun -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 15:03:29)

Ni kod nas jos nista, ali sad ce, verujem , pocetkom decembra, onda se dogovamo i oko slikanja sa deda mrazom, i o poklonima.




Olga75 -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 15:30:05)

evo da apdejtujem odmah [sm=smiley36.gif]
danas mi je nova vaspitacica rekla da je moje dete do krvi ogrebalo drugo dete jer joj je otimao loptu
ja sam bila [sm=smiley3.gif] jer je vaspitavam po principu : sto ne zelis tebi da rade nemoj drugo
i potam : pa da li ste je kaznili ?
a ona mi kaze : nisam , ona se samo branila
i ja sam sad onako , znam koliko sam kukala sto ne zna da se brani ali evo izgleda da je naucila i ovo mi je bas nekako strasno
i tako [sm=smiley24.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Idemo u vrtić-2. deo (23.11.2012 15:35:16)

Znaju oni i te kako da se brane kad im dodje, to sam naucila kod svoje dece.
Isto sam se bojala za T kad je krenula, dok mi mm nije rekao kako se privikavala u vrticu, prvi dan je tako jednog malog zavarila da je izleteo iz one njihove kucice.
Sad Hana sa 13 mes, zna i te kako da se odbrani [sm=bravo.gif] Naucila ranije u borbi sa sekom [sm=jezicek.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>