|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ploče za kuvanje
25.11.2009 14:12:09   
Jeca*
Ako si u Bgu imas u hipermarketu Vero

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ploče za kuvanje
25.11.2009 14:16:48   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ako si u Bgu imas u hipermarketu Vero


Nisam....moracu kod Rodica u NS.da potrazim... user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ploče za kuvanje
25.11.2009 14:24:38   
Lenka_
e da, to sredstvo je odlično, a i najjeftinije.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ploče za kuvanje
26.11.2009 15:04:41   
jacagoga
Za ciscenje ravne plocew je odlican mister muskulo za ciscenje rerne, malo odstoji i sve skine

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ploče za kuvanje
14.2.2010 17:44:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mari86

Ja sam htela da kupim to sredstvo ali nigde ne mogu da nadjem...user posted image
Inace imam plocu onako na sredini kuhinje kao u filmovima..em brisem plocu em okolo user posted image user posted image



Jooj, Mari, ja zelim isto tako da postavim cim budemo imali kucu, a imacemo kad-tad user posted image ! Ja sam odusevljena tim rasporedom. Daj neku slikicu da vidimo.

Ja vecinu hemije, pa ukljucujuci i to za plocu, kupujem u dm-u, ono njihovo Denk Mit

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 12:52:24   
Alexis79
Ja sam proklinjala dan kad smo kupili taj sporet sa ravnom plocom.Kupila sam taj Frosch sa zabicom ,ali nista.E onda sam nasla kao onu strugalicu za te sporete.Prvo koristim nju pa Cif (nista ne smeta ploci),a onda Mer za staklo i sija kao nova.
Pada prasina ali to je bre sporet nije slikauser posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 13:17:52   
Mishica 77
Meni je ta ploča fantastična. Mislim da se bolje i lakše održava nego šporet sa običnim ringlama. Mada mi do sada ništa nije kipelo i gorelo po njoj, a imamo je tri godine.
Ranije smo kupovali Mr. Proper (u Rodiću) za keramičke ploče i caklila se. Sad već duže vreme ne možemo da ga nađemo nego smo kupili svašta uključujući i tu žabicu ali sve ostavlja neku kao masnoću po ploči. Nema šanse da se skine. Stalno izgleda kao da je po malo matirana. Bez veze. Izluđuje me.
I Proper je ostavljao zaštitni sloj ali to nije matiralo ploču.
Ako zna neko gde u Bg ima da se kupi taj Proper za ploče, bila bih mu zahvalna do groba. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 13:52:50   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nejtiri


IZVORNA PORUKA: Mari86

Ja sam htela da kupim to sredstvo ali nigde ne mogu da nadjem...user posted image
Inace imam plocu onako na sredini kuhinje kao u filmovima..em brisem plocu em okolo user posted image user posted image



Jooj, Mari, ja zelim isto tako da postavim cim budemo imali kucu, a imacemo kad-tad user posted image ! Ja sam odusevljena tim rasporedom. Daj neku slikicu da vidimo.

Ja vecinu hemije, pa ukljucujuci i to za plocu, kupujem u dm-u, ono njihovo Denk Mit


Draga tek sada vidim poruku..hocu evo sad cu da nadjem neku slicicu pa da zakacim...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 15:24:43   
Verus
Skontala sam da je najbolje uzeti sundjer za sudove (sa hrapavom stranom, ali ona sto ne grebe, sa kojom se moze prati i teflon sudje), i sapunice i fino oribati sa tim ploci.  Isprati cistim sudjerom i ispolirati krpom na kraju.  A ako se i dalje vidii malo masno-obrisati sa sredstvom za staklo.  Meni uspeva, evo vec par meseci, a u pocetku sam stalno nesto ribala i briskala....

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 15:30:44   
Lu
Verus jel imaš strugalicu onu kad nešto pokipi?
Osim toga i ja koristim spužvu od suđa i bilo koje sredstvo kojim trenutno perem,sudoper i velike plehove od pečenja koji ne mogu u suđericu(arf,cif,ovo-onouser posted image )
Takođe za sjaj je super sredstvo za staklo,ali tim obrišem naveče i inače nikad mi ne opada prašina na ploču,eh da mi je i to doživjetiuser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 15:34:18   
Verus
Nemam tu strugalicu.  Dobili smo uz sporet neki specijalni sundjer i tecnost za poliranje (u jaaako maloj bocic), ali to samo ponekada koristim.  Ja ako pokipi, zgrabim sundjer sklonim serpu i samo preletim da skinem hranu ili tecnost, tako se ne zapece za plocu.  Osim, ako mm kuva-on to "nekako" zaboravi da uradi. Ludica.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 15:42:56   
Alexis79
Stugalica ima da se kupi u Metro-u oko 250 din je.I super je stvarica

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 21:07:40   
jance

IZVORNA PORUKA: Lenka_


Ja imam Ariston ploču 2 godine i prezadovoljna sam. Meni je lakše održavati nju nego ringle jer se na ringlama masnoća skuplja u zazorima, a ovo samo prebrišeš i gotovo. A ja sam dosta pedantna po tom pitanju.user posted image



Imam i ja Ariston plocu, onako malo duguljastu, nije skroy kockasta, i mogu da kazem da je meni sasvim prakticno. imam je vec dve godine i mogu da kayem da nebi mogla da zamislim da kuvam na obicnoj ringli.
Sto se odrzavanja tice, koristim neki Mr.Musculo za staklokeramicke ploce, ide 4 kapi na celu plocu, tazmaze se sa papirom i obrise se sa papirom i to je to! A opet imam i onaj nozic za skidanje, koristim ga i nisam dosad primetila ogrebotine. Kazu da samo nesme da se prosuje secer na vruc deo ploce, ali meni je vec bio iskipeo serbet i nije cak ni fleku ostavio!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 21:26:47   
Mishica 77
Joj, baš sam ćurketina!
I ja sam mislila na Mr. Muscolo, neeeee Mr. Proper! Bem li ga. Nemi mister jeste.
Mr. Muscolo je zakon ali ne mogu nigde da ga nađem, ljudi!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ploče za kuvanje
26.2.2010 23:59:25   
jance
u Rodicu, bar u NS ga je bilo. Mali je ( znas vec) pa se tesko nalazi (moj muz ga nije nasao kad sam ga poslala da kupi. Ili Merkator... u svakom slucaju i meni je na izdisaju pa cu videti... ako nadjem javljam!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ploče za kuvanje
27.2.2010 0:01:32   
Mishica 77
Ma nema ga više ni u Rodiću, ni u Maxiju, ni u Metrou...
Sve nešto sačuvaj Bože!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ploče za kuvanje
27.2.2010 9:40:44   
jance
pazi, ja danas idem u shoping pa ako nadjem, cu da ti ga posaljem user posted image user posted image
(mislim, nadam se da cu da ga nadjem! jako se nadam user posted image )

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ploče za kuvanje
1.3.2010 14:58:26   
Alexis79
Jel' taj Mister Muscolo zuta boca sa prskalicom?Ili kako vec...?
Videla sam u Metrou taj za kuhinju u zutoj boci sa narandzasti prstenom.
Pa ne znam da li je to taj za ravne ploce

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ploče za kuvanje
1.3.2010 15:19:56   
Mishica 77
Nije prskalica. Mala, pljosnata, sive boje, piše na njoj za staklokeramičke ploče.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ploče za kuvanje
1.3.2010 18:06:03   
jance
tacno tako..ona mala siva..i ne nisam je nasla ovog vikenda u Merkatoru ni u Tempu..videcu Ideu i Univer za koji dan, mada sumnjam.
A inace onu zutu sam isto koristila ali to je samo odmascivac...nista narocito :)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ploče za kuvanje
1.3.2010 21:51:17   
Alexis79
Aaaaaaa
pa sad znam sta da gledam.To je znaci neka mala boca.


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ploče za kuvanje
1.3.2010 21:51:39   
Lu
Sad znam o čemu pričateuser posted image
Ja inače koristim ovaj za inox ali super čisti i keramičku pločuuser posted image
Nisam taj vidjela doduše nisam ni tražilauser posted image

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ploče za kuvanje
1.3.2010 22:24:52   
Ana RR
Lu, isti takav ima i za čišćenje ploče, ja sam ga koristila.
Međutim, već duuuugo ga nigde nema, pa sam kupila jedino što sam našla a to je neki Frosch (ili slično) i uopšte nije loš.

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.3.2010 22:27:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čišćenje šporeta
8.4.2010 9:01:40   
Jeca*

IZVORNA PORUKA: pepino

Vidim da imate temu ciscenja ravnih ploca,i moj je sporet sa ravnom,ali meni je problem cistiti ga okolo,ne znam kako bi vam objasnila,kao rosvajni je od prilike,ne znam kako se taj materijal zove!?Jako mi je tesko da ga cistim,svaka packica se vidi izludjuje me,probala sam svacim,sta god da mi je na pamet palo,ne vrijedi,uvijek je kao umazan,mastan,i kad ga posusim krpom opet ostaju muzge.Pomagajte,cim vi cistite???
Ako ima ista ova tema,neka je moderatori izbrisu i prenesu,ja nisam mogla naci!user posted image




prebacila Jeca RR i promenila naziv teme user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čišćenje šporeta
12.9.2011 23:05:55   
Mishica 77
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

IZVORNA PORUKA: jance

imamo i mi staklokeramicku plocu, samo sto je marka Ariston...nema neke razlike, kolko kontam, uzeli smo je samo zato sto nije cisto kockasta nego  je malo vise sira nego sto je duza...
sto se tice ciscenja te staklokeramicke povrsine, donedavno sam koristila ono posebno sredstvo za staklokeramicke ploce, mala siva flasica mislim da je bio Mr.Muscolo, ili tako nesto, 4 kapi na plocu i dva papria ona kuhinjska, sa prvim razmaszes te kapljice a sa drugim ga obrises. meni je cistio savrseno da bolje nije mogao... evo sada koristim jedno vreme samo odmascivac pa sam zadnji put morala da koristim i onaj zilet za struganje sa ploce...
a sredstvo mi je trajalo dobrih pola godine, mozda i vise...


jance, gde ga ima? Ranije smo kupovali u Rodiću, a sad ne mogu da ga nađem bar godinu dana. Svašta sam koristila i ništa nije kao to. Sve mora naknadno da se glanca jer ostaje beličasta skrama. Odvratno! Trenitno koristim neku tečnost u spreju, crvene boje. Ne znam kako se zove ali je najmanje zlo od svih.





< Poruku je uredio Mishica 77 -- 12.9.2011 23:06:29 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here