|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 12:58:13   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: nensi27

Alexx,jel to ona baby hit?


Nemam pojma, znam da na etiketi piše Pandan user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 13:04:33   
Trudnicica83
Mi imamo tu vrecu iz Akse, a imamo i neko cebence koje se snira do pola na rajsfeslus, a dole se zakopcava nitnama, zovu ga dunjica. Mada nismo koristili do sad ni jedno ni drugo, jer se Lana jos ne otkriva, a teskom mi je da je spustim u vrecu kad je uspavamo, kladim se da bi se probudila. Za sad se pokrivamo jorganom, a spava u bodiju sa dugim rukavima i plisanom ili pamucnom zeki, zavisno od vremena, vec sam pisala o tome.

E sad, ako bih je stavila u tu vrecu iz Akse, da li treba da se pokriva necim ili je to dovoljno? Mislim, da li vi pokrivate ili ne..ok, za vrecice od NM (koje su btw preslatke!user posted image ), preko njih bih je pokrivala sada, ali za ovu iz Akse, koja je malo tanja od jorgancica...sta preko?

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 13:13:14   
*Alexx*
Ja ne stavljam ništa preko vreće user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 13:37:07   
Nensi*
Jel ovakva? Ova je isto Pandan...

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 13:51:34   
*Alexx*
Ja mislim da je takva, i cena je ista, sad sam gledala na Aksinom sajtu. Jedino što je dezen drugačiji, i nismo dobili u kutiji, već pravo sa ofingera user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 13:54:45   
Anoniman
ja sam danas bila u Mrvici i naručila vreću za Luku, dužine 110cm user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:09:07   
Jeca*
mi to u zivotu nismo koristili ...ja bih poludela da me neko stavi u vrecu za spavanje, a Luka izgleda vuce moj gen user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:09:57   
Anoniman
Kad bude naučio da se pokriva, neću ga staviti u vreću. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:11:00   
*Alexx*
Ma Jeco, da znaš kako Andrej spava... Zaspi sa jedne strane kreveta, ujutru ga nađem na potpuno suprotnoj strani.... Celu noć bih provela pokrivajući ga user posted image Ovako nam je vreća super stvar.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:11:35   
Trudnicica83
Da, moja je takva, ali moram priznati da ima dve mane - prva je sto se rajsfeslus zakopcava odozgo na dole, tako da ne mozes da ostavis malo raskopcano, a gore je uska kod vrata, pa sve imam osecaj da je davi, a druga (mada tu imaju sve) je sto kopcanje ide samo donekle, tako da moras bebu da uvuces unutra, a to nije zgodno kada je ona vec zaspala, pa je meni malo neprakticna.

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:12:05   
Didy

IZVORNA PORUKA: Tash

ja sam danas bila u Mrvici i naručila vreću za Luku, dužine 110cm user posted image


Naša je 120.user posted image Do nedavno smo imali veličinu br.6 i postala mu je mala i tesna, ovu kad sam videla, uzela sam je bez razmišljanja. Odlična je!user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:13:02   
Trudnicica83
A da li mi se cini ili ova vreca ima obrnuto postavljen rajsfeslus?? Onda je to ok, ali ne vidim dobro sa slike..

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:13:36   
Anoniman
U Mrvici šiju po narudžbi, da znaš. Jesi ti beše iz NS? user posted image

Ova velika je 1060din. Debela, jorgan vreća.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:14:02   
Didy

IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

a druga (mada tu imaju sve) je sto kopcanje ide samo donekle, tako da moras bebu da uvuces unutra, a to nije zgodno kada je ona vec zaspala, pa je meni malo neprakticna.


Naša ima kopčanje do kraja.user posted image Proizvodi je "Stefan", ovi što i posteljinu prave.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:16:15   
Didy

IZVORNA PORUKA: Tash

U Mrvici šiju po narudžbi, da znaš. Jesi ti beše iz NS? user posted image

Ova velika je 1060din. Debela, jorgan vreća.



Nije po narudžbini, takvu sam je našla u prodavnici. Odličan je kvalitet i boje su super. Slikaću je kad se Stefan probudi i kad ga izvučem. Bila je 1500 din, ako se ne varam. I nije predebela, što mi potpuno odgovara.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:17:13   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Da, moja je takva, ali moram priznati da ima dve mane - prva je sto se rajsfeslus zakopcava odozgo na dole.


Joj, da, to kopčanje je stvarno čudno user posted image Ali ima svojih prednosti - ne može da žvaće rajsferšlus, to je Andrej redovno radio.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:18:27   
Anoniman
Meni je to naopako kopčanje vrh! Ne bode ga i ne može sam da otkopča. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:18:34   
Didy

IZVORNA PORUKA: nensi27

Jel ovakva? Ova je isto Pandan...

user posted image


Istu ovakvu smo imali donedavno br.6, sad nam je mala. Po meni je ova predebela. Zgodnije mi je da mu obučem pidžamu, a da džak bude tanji.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:19:53   
Trudnicica83
IZVORNA PORUKA: Didy
Naša ima kopčanje do kraja.user posted image


user posted image  To je prava stvar! A gde oni imaju da se kupe? Mislim, te "Stefan' stvari?

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:21:28   
Trudnicica83
Pa znam, ima to svoje prednosti - ne moze npr da zvace onaj kraj rajsfeslusa sto se ja uvek tripujem da ce da proguta na trenerkama, ali ipak mi nekako smeta za noc, jer jorgancic uvek ide do ispod ruku...

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:25:39   
Didy

IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

IZVORNA PORUKA: Didy
Naša ima kopčanje do kraja.user posted image


user posted image  To je prava stvar! A gde oni imaju da se kupe? Mislim, te "Stefan' stvari?


Ja sam uzela u nekoj prodavnici za bebe i decu u Bačkoj Palanci. Probaj na sajtu negde da nađeš, pošto sumnjam da ćeš ovamo dolaziti.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 14:35:50   
Jele
Ja sam Urošu uzela debeli plišani punjeni džak u Turbolimaču, cene idu i po veličini, njegov je najveći br, mislim 110 i bio je oko 1700 dinara čini mi se, baš je topao, samo što je tu ipak puno sintetike (u punjenju), pa hoće malo i da se oznoji. Evo ga:

user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 15:50:07   
usamljena
Moja se sefica se budila pa sam bila OFF. Jele i ja imam ovakvu, 2 zapravo, jednu manju jednu vecu. Kad spava u njoj bude totalno mokra, imam i tu Stefan (to joj je deda kupio) i jos tu pamucnu. Ove iz TL su po meni jako dobre jer se kopcaju sa strane i siroke su.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Andrej se, recimo, znoji kad zaspi, bio u vreći ili ne. I to se znoji samo po glavi. Ja kontam da ispušta nakupljenu energiju, hladi se. Kad prestane da se znoji, tek onda ga obučem u tu vreću.

Ovako kod nas pocinje, glava kao da sam joj prala kosu! Svaku noc- bila u vreci ili ne. Najgore je oko 23 ili 00 00, samo brisem, i ujutro. Ma ja ne znam ni kako se zove ovo cime je pokrivam. To sam dobila od nekoga, dimenzije 2, 20x2,20, pa sam ja to isekla i napravila jorgance za nju. Nije jorgan nije cebence user posted image Lagano a jako toplo. To sam joj napravila u periodu kad nije htela u vrecu. Pokusacu veceras u toj tankoj pa cemo videti i to  tek kad izbaci znoj- "visak" sto kaze Alexx


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 15:50:17   
Anoniman
Jel moze beba da spava na stomaku ako je u dzakuuser posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2010 16:13:03   
Didy
Stefan spava na stomaku u vreći, mada se on više ne računa u bebe.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here