porodiliste srem.mitrovica (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


masa masa -> porodiliste srem.mitrovica (28.12.2012 18:46:01)

da li je neko imao iskustva sa ovim porodilistem,kakvo je osoblje,lekari,tretman trudnica?




vikiveki -> RE: porodiliste srem.mitrovica (12.3.2013 12:30:26)

Ja imam iskustva pošto sam sa tamo porodila[sm=smiley36.gif] Nije tako loše....babice i ginekolozi su ok ali sestre koje rade u boksu sa bebama znaju malo da zanovetaju i nisu baš nešto raspoložene za razgovor ali ima i izuzetaka[sm=bravo.gif]




masa masa -> RE: porodiliste srem.mitrovica (14.3.2013 8:20:44)

Vikiveki,ako nije problem jel mozes malo opsirnije o porodilisti u sm, kako si se porodila, kojeg lekara preporucujes.....




zwezica _ -> RE: porodiliste srem.mitrovica (24.4.2014 20:31:00)

Pozdrav! Porodila sam se u ovoj bolnici, pa sam htela da vam prenesem moje iskustvo.
Bolnica je u dobrom stanju, spram ostalih koje sam videla. Lepo okreceno, oprema im je novija. Higijena je dobra, zene brisu sobe dva puta dnevno. Iznad svakog kreveta je zvono pa ako nesto zatrebate, pozvonite i sestra dodje u roku od par sekundi. Kupatilo je zajednicko ali uvek je bilo tople vode i slobodno (ja sam se tusirala dva puta dnevno, zbog rane).
Hrana i nije nesto, ali pretpostavljam da ni u jednoj bolnici nije dobar jelovnik.
Porodio me je dr. Slavko Arbanas, super je covek, sve je bilo ok.
Babice su bile ljubazne, i sestre na odeljenju. [sm=bravo.gif]
Jedino imam zamerku na pedijatre i sestre u boksu koje rade sa bebama. [sm=smiley24.gif]
Beba mi je malo poranila, nesto oko dve nedelje, i dobila je zuticu, pa mi je UOPSTE nisu donosili na podoje 5 dana, suncali su je, isla sam do boksa da bih je videla. Prilicno su bile neljubazne, kad sam im postavila pitanje obicno sam ostala bez odgovora. Na sve to, zbog malo kontakta i toga sto su je hranili danima na flasicu, kada smo dosle kuci nikako nije prihvatila dojenje.
Eto, ukratko toliko...




Stranica: [1]