|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav krevetac?
24.12.2013 8:52:11   
Peace*
Ako ćete svakako kupovati i putni krevetac, ja sam opciju jeftinijeg drvenog.
Ja sam kupila krevetac u Ikea, i prezadovoljna sam njime. Koristili smo ga za dvoje dece, kupili pre 7g, i i dalje je kao nov, čeka neku novu bebu u porodici.

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18755/

Moj je ovaj SNIGLAR. (1eur=292Ft otprilike)

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: kakav krevetac?
24.12.2013 15:49:28   
jokoono
Ako sam dobro izracunala to je u dinarima oko 20.000 gore-dole.. To je pristupacno, mada ima i povoljnije, pogledacemo i tamo! Svidjaju mi se fioke.. A da li se stranica krevetca spusta, ili mozda i skida? Drago mi je da cujem da vas je dobro posluzio :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: kakav krevetac?
25.12.2013 8:42:57   
Peace*
Pa, taj koji sam ja uzela je 8990Ft, što je oko 30eur. user posted image Ne spušta mu se stranica, naime, rešetke stoje fixno, dno ima viši i niži položaj. Znači, jedan sasvim obi;an krevetac.
KLIK

A ako si računala ovaj gore, KLIK, njemu se skida prednja stranica (piše pa sam ti pročitala user posted image ), i košta oko 180eur.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: kakav krevetac?
25.12.2013 23:14:13   
Jole84
Peace baš su jeftiniji nego ovde,mada sam ja gledala samo u Aksi,okvirno. A u kojoj Ikei si uzimala? Sad se mislim,Sofija mi je blizu,mogla bih da pošaljem mm u razlgedanje user posted image
Sviđa mi se ovaj beli Hensvik,klasika.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: kakav krevetac?
26.12.2013 8:38:59   
Peace*
Mi kada idemo, idemo u Budimpeštu u Ikeu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: kakav krevetac?
26.12.2013 9:08:08   
New Mom

IZVORNA PORUKA: jokoono

Mi nazalost ne poznajemo nikog da nam preporuci majstora za izradu kreveca po zelji, mada bi to doslo u obzir sigurno.. A meni su oci zamaglile od pretrage po internetu i opet sam dosla do zakljucka da su drveni kreveci 120x60 najlepsi vizuelno i najveci je izbor, a ovi 140x70 koje i trazim su u deficitu.. Postoji par u Simpu, ali svaki ima nedostatak, ili nema nivoe za dusek ili nema fioku..

Mi nismo imali klasičnog majstora po preporuci, pravili smo u Xylonu. Imaš negde nazad slike u postovima iz 2010.godine.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: kakav krevetac?
30.12.2013 10:19:31   
jokoono
Ipak samo se opremili ovde u bg, i vrlo sam zadovojna... Uzeli smo komletno sve od krunog namestaja i opreme u Meda shop-u. Krevetac je drven i ipak stndardnih dimenzija, jer kad bolje razmislim ne mogu ni ja da isplaniram da mi dete spava do 5 godina tu, to ce od njega zavisiti.. Ali moze se skinuti stranica pomerati dno, kao i na svim i to je sasvim dovoljno za pocetak.. :)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: kakav krevetac?
31.12.2013 11:03:49   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: kakav krevetac?
30.1.2014 15:16:40   
Jole84
Ja sam se odlučila za ovaj krevetac,samo još da dočekam tu "glavnu" kupovinu user posted image
Kako vam se sviđa user posted image KLIK

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: kakav krevetac?
30.1.2014 15:18:39   
Verolina
Meni je divan predivanuser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: kakav krevetac?
30.1.2014 15:20:23   
Jole84
Hvala dušice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: kakav krevetac?
30.1.2014 15:24:54   
mika79
Jole meni se sviđa što nije do dole, što može prednja strana da se spušta i što može da se podešava, mislim da je pravi izbor, i boja mi je lepa, ako bog da i ja ću takav da biram.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: kakav krevetac?
30.1.2014 15:27:47   
Jole84
Miko meni je najbitnije bilo da ima točkiće,da bih ga vozikala tamo vamo u sobici,da bude pored mog kreveta,te položaje i spuštanje vratanca čini mi se da imaju mnogi modeli,a ovde je plus i fiokica a nije glomazan,baš mi se dopao. Uskoro ćeš i ti da biraš user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: kakav krevetac?
30.1.2014 15:46:25   
dunja RR
Jolence, ne vidim ko je proizviđač?

Ja sam izabrala sličan, ali ima još i fioku dole, Bucko proizvodi. Evo ih, čini mi se da je ovaj koji mi se dopada LAURA, nego su menjali sajt izgleda danas, pa ne mogu da pohvatam KLIK

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ja sam se odlučila za ovaj krevetac,samo još da dočekam tu "glavnu" kupovinu user posted image
Kako vam se sviđa user posted image KLIK



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: kakav krevetac?
30.1.2014 17:54:46   
moja ciklama
Dunja i Jole84..baš su lepiuser posted image .

Ja bih ovako nešto user posted image .

Čitala sam ovu temu i nailazila na prednosti ovih prenosivih..ali da čujem mane..

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: kakav krevetac?
31.1.2014 20:47:56   
Jole84
Dunjči pravo da ti kažem ne znam ko je proizvođač user posted image Videla sam ga u Aksi i posle toga u Ready za 2 hiljade jeftiniji,isti skroz.
Baš je lep ovaj Laura user posted image
Ciklamice presladak je user posted image cvetići su zakon user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: kakav krevetac?
31.1.2014 20:54:27   
Didy
Moja drugarica je imala za ćerkicu takav, Ciklama, i bila je vrlo zadovoljna. Do 4. godine je spavala u njemu, nosili su ga na more. Nisamo se udubljivale u detalje, ali ako te nešto konkretno zanima, mogu je pitati.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: kakav krevetac?
11.2.2014 12:26:56   
Misha i Ljisha
Mi smo kupili onaj veci krevetac za decu do 7 godina i prezadovoljna sam. Dunja se vrti okrece na sve strane cak nekad imam utisak da joj je i ovaj krevetac mali ne znam kako bi sad spavala u onom manjem. Mom bratancu je krevetac je brzo postao mali i onda je poceo da spava sa roditeljima (jos uvek spava sa njima)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: kakav krevetac?
11.2.2014 17:43:32   
anci kv
D spava u mom drvenom krevecu,samo smo ga prefarbali a pokretni/ogradicu parkirali smo u dnevnusobu i njemu je preko dana
Inače,stari krevetac ima isto što i novi,točkiće,pomera se stranica,dno...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: kakav krevetac?
11.2.2014 19:48:47   
Anoniman
ciklama, mi smo prvo kupili takav neki (ali esprit, mnogo lice), ali smo shvatili da je M mnogo nemirna beba i razglavila ga je pa smo kad je napunila 8 meseci kupili obican drveni.

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 1095
   RE: kakav krevetac?
12.2.2014 16:30:07   
Klarita
Ciklama, predivan je. Da mi je ova pamet kupila bih prenosivi krevetac, mislim da je zaista prava stvar. Dete ne moze da se povredi, ne moze da zaglavi nogu, ruku, sto se nama desavalo user posted image da se udara tokom noci vrteci se, sto je uzas i dusa boli. Mi smo posle dobili na poklon neki jadan nikakav prenosivi, ali sluzi svrsi, pa eto sad imamo oba. Inace, ponavljam, da sad kupujem uzela bih iskljucivo i samo neki dobar prenosivi krevetac.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: kakav krevetac?
17.2.2014 23:38:30   
Mama 82
Da vam podelim moje iskustvo u vezi krevetića MEDA 3u1.Suprug i ja smo se odlučili za ovaj krevetić i naručili ga. Naravno da sam bila sumnjičava, jer nisam navikla da kupujem preko neta, ali kad je stigao kući i kad smo ga namontirali sve sumnje su pale u vodu. Kupili smo beli.Bebac je evo dva meseca i spava u njemu,trenutno ga koristimo kao kolevku jer postoji ta mogućnost. Komodica je i pult za presvlačenje, i fenomenalna je stvar, jer ja se lično užasavam i na samu pomisao da se mala beba presvlači na krevetu. Nema savijanja kičme!!! Ima dve fioke u dnu i tri ispod pulta za presvlačenje. jedina zamerka je što fioke nisu dublje tj. po celoj širini kreveca. Covek koji ih prodaje rekao da se kreveci ovde prave a prodaju u Grčkoj. Našla sam i sajt u Grčkoj i evo linka:
http://www.motherbaby.gr/products1.php?wh=1&lang=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36
Da napomenem da smo dobili i dušek debljine 16 cm, sa oprugama i platnom koje je antialergijsko.
Dok smo trazili krevetac, slala sam upite za neke kombinovane modele kreveca i cene se krecu od 1000 do 2500 eura. To su uglavnom kreveci iz uvoza, Cilek turski, Alondra španski. Za krevetac Medu 3 u 1 koji smo mi kupili za 250 evra, mogu da kazem da je s obzirom na to sto nudi odlican krevetac koji je po ceni primeren našim uslovima, a kvalitet je zaista dobar.

(odgovor članu jokoono)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: kakav krevetac?
29.3.2014 9:41:29   
dunja RR
HELP!

Da li ovaj KLIK
ili ovaj KLIK

Znači, samo se trebam odlučiti za dizajn (do sledeće nedelje, kako bi mi rezervisali), dubina im je ista, kvalitet isti, i biće u boji drveta.

Unapred hvala

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mama 82)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: kakav krevetac?
29.3.2014 9:44:06   
lesica
Ja bih ovaj drugi plavi user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: kakav krevetac?
29.3.2014 9:55:07   
branki*
kako su lepi kreveciuser posted image .
dunjci,ja bih ovaj drugi....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here