RE: kakav krevetac? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


adulence -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 10:31:54)

Ciklama predivan je....i ja bi sada kupila prenosivi a ne drveni definitivno....dunja oba su lepa,drugi mozda za nijansu lepsi...




jovicaa -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 10:36:12)

meni je drveni zakon za stan, kucu. a prenosivi za putovanja.




Jole84 -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 10:41:27)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

meni je drveni zakon za stan, kucu. a prenosivi za putovanja.


Tako sam i ja zamislila,prenosivi da mi služi kod kuće kao ogradica preko dana,za putovanja i za kod svekijevaca,a spavanjac drveni.
Dunjči meni se više sviđa prvi sa zekom [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




degu -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 10:50:29)

Dunja i meni se sviđa ovaj sa zekom tj oduševljena sam [sm=zz_inlove.gif]
Koje su cene krevetaca ovde?




dunja RR -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 10:55:02)

Znači nerešeno [sm=smiley36.gif]

Degu, mislim da su 15900 i jedan i drugi, ali ja radim sa firmom koja ih drži pa dobijam dosta povoljnije.




degu -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 11:00:27)

Idi bre Dunja, baš mi nije trebalo da se zaljubim sad u taj krevetac [sm=smiley36.gif]
Šalim se, divni su [sm=bravo.gif]
A čekamo još nekog da glasa za zeku [sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 11:09:48)

Dunjice i ja bih drugi, neobicniji je [sm=love.gif]




pari -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 12:14:02)

dunja, meni prvi, a i rekli su nam u školici da je bolje da su stranice zatvorene gde su bebina glava i noge, da nemaju šipke na tim delovima...tako da glasam za prvi [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 12:26:37)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

HELP!

Da li ovaj KLIK
ili ovaj KLIK

Znači, samo se trebam odlučiti za dizajn (do sledeće nedelje, kako bi mi rezervisali), dubina im je ista, kvalitet isti, i biće u boji drveta.

Unapred hvala


Glasam za prvi [sm=smiley1.gif]




mika79 -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 12:36:12)

prvi definitivno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 12:38:39)

Prvi mi je sladji [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 12:58:44)

E Pari, ja zaglavila sa majstorima, ne stižem u školicu. Jel mora skroz da bude zatvoreno ili može kao kod ovog prvog? Šta su rekli u školici, zašto je to dobro?

IZVORNA PORUKA: pari

dunja, meni prvi, a i rekli su nam u školici da je bolje da su stranice zatvorene gde su bebina glava i noge, da nemaju šipke na tim delovima...tako da glasam za prvi [sm=smiley1.gif]





anci kv -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 18:40:34)

prvi,lepši je




Trcosava -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 19:45:03)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

E Pari, ja zaglavila sa majstorima, ne stižem u školicu. Jel mora skroz da bude zatvoreno ili može kao kod ovog prvog? Šta su rekli u školici, zašto je to dobro?

IZVORNA PORUKA: pari

dunja, meni prvi, a i rekli su nam u školici da je bolje da su stranice zatvorene gde su bebina glava i noge, da nemaju šipke na tim delovima...tako da glasam za prvi [sm=smiley1.gif]




Dunja, ja za to prvi put čujem. Jedino što mi pada na pamet je da može rukice da provuče (mada ima ona ogradica, pa mi nije jasno). Osim ako nije zbog zidova i hladnoće zidova.
Ana je imala sa svih strana rupe [sm=jezicek.gif] pa joj ništa ne fali

EDIT: očajno kucam, ne znam šta je samnom????




Ana RR -> RE: kakav krevetac? (29.3.2014 20:37:47)

Dunja, ovaj plavi krevetac je bio naš izbor (samo u drugoj boji) ali se na kraju odlučismo za Bambino jer nam se dopao model i dezen. Mislim da je Bucko malo kvalitetniji, ali možda grešim.

Što se tiče stranica, mislim da nije bitno, ali kod ovih krevetaca sa zatvorenim stranicama je nezgodno staviti ogradicu jer nemaš za šta da vežeš. Mene je to izluđivalo [sm=smiley36.gif]




pari -> RE: kakav krevetac? (30.3.2014 9:00:48)

dunja RR
E Pari, ja zaglavila sa majstorima, ne stižem u školicu. Jel mora skroz da bude zatvoreno ili može kao kod ovog prvog? Šta su rekli u školici, zašto je to dobro?


pričali su da je najbolje ovako kao kod prvog jer se bebe najčešće pomeraju gore i dole pa da im se ne bi zaglavila glava ili noga u rešetke...Ali tačno je da kad se stavi ogradica, onda nema mnogo veze... Tako da je na kraju svejedno...




Trcosava -> RE: kakav krevetac? (30.3.2014 9:39:40)

IZVORNA PORUKA: pari

dunja RR
E Pari, ja zaglavila sa majstorima, ne stižem u školicu. Jel mora skroz da bude zatvoreno ili može kao kod ovog prvog? Šta su rekli u školici, zašto je to dobro?


pričali su da je najbolje ovako kao kod prvog jer se bebe najčešće pomeraju gore i dole pa da im se ne bi zaglavila glava ili noga u rešetke...Ali tačno je da kad se stavi ogradica, onda nema mnogo veze... Tako da je na kraju svejedno...




Ah, smart me [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




degu -> RE: kakav krevetac? (30.3.2014 14:56:11)

Meni se OVAJ krevetac najviše svideo, a sve kao tražim da mi te krupne stvari budu neutralne, a ne muške ili ženske, ali mislim da ovom krevetiću neću odoleti [sm=smiley1.gif] pa ako bude drugo muško smislićemo kako da zakamufliramo cvetiće ili leptiriće [sm=smiley36.gif]




pari -> RE: kakav krevetac? (31.3.2014 8:27:30)

degu, baš je lep!




New Mom -> RE: kakav krevetac? (31.3.2014 8:42:04)

degu, presladak je!

Dunja, meni lepši prvi isto. Samo što ti Ana reče, tu okolo ne može posteljina (mada kad već pričamo o školici, kod nas kategorički i ne daju da se stavlja, da dete ne bi se podvuklo ispod toga).




Jole84 -> RE: kakav krevetac? (31.3.2014 9:15:33)

Degu mnogo je lep,videla sam ga u Aksi [sm=bravo.gif]
Dunjči šta si odlučila [sm=smiley36.gif]




viking -> RE: kakav krevetac? (29.4.2014 0:25:57)

Iz mog nevelikog iskustva, ovako:
uzmite krevetac sa što tanjim prečkama da možete bolje da vidite bebu. Ja imam dva kreveca, oba sam dobila, jedan je baš raskošan, od punog drveta, sa debelim rešetkama, punim zaglavljem i slično. Izgleda super. Drugi je baš sirot u odnosu na taj prvi, izgleda kao da je na njega potrošeno 20% materijala koji je potrošen za prvi krevetac. Međutim, iz njega se beba mnogo bolje vidi i zato u njemu držim sina koji mnogo bljucka a zna i da povrati dok je devojčica koja ne bljucka uopšte u ovom krevecu sa debelim prečkama, jer nju ne moram da gledam svaki čas da li će se udaviti tokom noći.




tillia -> RE: kakav krevetac? (16.6.2014 11:07:04)

Koji uzeti,sa fiokom ili bez nje?
Kazu neki ne znaci,ali opet mislim,pa bar nesto sto ne koristis mozes odloziti.




Klarita -> RE: kakav krevetac? (16.6.2014 11:11:45)

Fioka skuplja prasinu [sm=smiley11.gif] Imam sa fiokom drveni, ali imam i prenosivi, tj platneni. Ja bih sad da uzimam, kupila iskljucivo dobar prenosivi krevetac[sm=smiley1.gif] nikad drveni. K se vrtela kao cigra, stalno udarala u drveni deo i muvala ruke i noge kroz resetke, nije pomagala ni ona pamucna ogradica sarena. N za sada spava u oba, ali ipak 90% vremena je u drvenom jer je jos mali i ne prevrce se, cim krene okretanje, ne pada mi na pamet da ga drzim u njemu.




minnica -> RE: kakav krevetac? (16.6.2014 11:12:40)

Mi nismo kupovali drveni krevetac, pošto sam imala moj, ali bih, da sam kupovala, svakako uzela sa fiokom jer razlika u ceni mala, a može se jako dobro iskoristiti. Naročito ako živite u manjem prostoru, svaki kutak za odlaganje dečijih stvari je dragocen.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>