RE: Najbolji film(film za preporuciti) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga i film



Poruka


branki* -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (13.2.2021 12:26:56)

odgledah ga upravo.




mati -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (13.2.2021 12:40:01)

Branki, jel ti se dopao? Moraću malo da procesljam ovu temu, da odvojim vremena za opuštanje, kad već ne planiram da izlazim... Ne pamtim kada sam poslednji put pustila neki film da odgledam...




IvanaSK RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (13.2.2021 13:16:47)

Jel gledao neku Zaraza sa Gvinet Paltrou? Ja sam ga gledala u vreme karantina i bas opisuje trenutno stanje.




Ana RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (13.2.2021 16:02:33)

Gledala sam ja, bio je na tv baš negde kada je počela korona. Jezivo je to što je film sniman pre nekoliko godina a kao da opisuje trenutnu situaciju 🙄





Duškić -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (13.2.2021 16:49:22)

Gledala sam i ja ,Ivana, upravo ovo sto nam se sad desava. Taj scenario.




IvanaSK RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (13.2.2021 18:50:01)

Evo trenutno gledamo seriju Vikend sa caletom i mnogo je bolja nego film. Film smo gledali pre dva,tri meseca u bioskopu.




mama Jo -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (13.2.2021 21:51:46)

E bas videh film zaraza da ide na hbo, i planiram da ga vratim.




branki* -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (14.2.2021 8:02:46)


IZVORNA PORUKA: mati

Branki, jel ti se dopao? Moraću malo da procesljam ovu temu, da odvojim vremena za opuštanje, kad već ne planiram da izlazim... Ne pamtim kada sam poslednji put pustila neki film da odgledam...

mati,ne znam kakve volis.ovo je drama,realisticna,moj muz bi ga nazvao dosadnim,jer on ne voli takve filmove,meni je bio ok,ostavlja utisak i prija mi sto je danski,evropljani bas imaju vidljivo drugacije filmove u odnosu na amerikance.nije spektakularan,ali je ok,drugaciji.




Lilly5 -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (14.2.2021 10:42:49)

Sinoc sam gledala "Meso" ima i istoimena serija.





mati -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (14.2.2021 22:44:44)

Žene ja sam totalno pod utiskom. Upravo ogledala film Bezvremenska Adelajn, na TV u je bio. Malo sam samo propustila dok sam bila sa Mazuljicom napolju, ali istrcavam kad krenu reklame, pa računam da ne propustim puno. Neverovatno da ga do sada nisam gledala. Odličan film.




jess021 -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 7:38:10)

Mati, ja sam ga davno gledala, nije na mene ostavio neki utisak, ali ja sam specifična, na mene retko koji film ostavi utisak 😁





mati -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 12:16:20)

[sm=smiley36.gif] primetila sam... Po tome kako si pratila Walking dead...
Bilo je veće ljubavnih filmova očigledno, posle je počeo još jedan. Raspiz..la sam se kao kiša. Pa eto, odavno nisam sela da oggledam fim od početka do kraja.




jess021 -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 13:15:38)

Mati, sto si takva🤣


Kad smo kod Walking dead, traje li to jos uvek? Cini mi se da sam neki dan naletela na reprizu neke epizode




Sanjica26 RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 13:24:48)



IZVORNA PORUKA: mati

Žene ja sam totalno pod utiskom. Upravo ogledala film Bezvremenska Adelajn, na TV u je bio. Malo sam samo propustila dok sam bila sa Mazuljicom napolju, ali istrcavam kad krenu reklame, pa računam da ne propustim puno. Neverovatno da ga do sada nisam gledala. Odličan film.



mati, secam se tog filma. Svideo mi se. Moram opet da odgledam, jer sam sve zaboravila




mati -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 13:30:18)

Sanjiće biće danas repriza na Cinestar-u samo ne videh u koliko. A film koji je išao posle nisam videla kako se zove, možda čak i bolji od ovog. Nisam odavno tako emotivno reagovala na filmove.
Eto Jess, o tome ti pričam. Neka epizoda kažeš neke sezone[sm=smiley36.gif]
Aprila počinje nova sezona.




Sanjica26 RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 13:36:49)

Ako stignem od ucenja, vraticu unazad. 





mati -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 13:39:29)

Sanjiće, odmori malo, uz film, prijace ti... Ni mozak ne može stalno samo informacije da prima. Čitaš, a kao da ne čitaš... Bar je tako meni bilo...
Evo sad sam pogledala, repriza sada u 15h. Ovaj drugi je Najbolje od mene. Oba su me oduševila. I nije mi jasno kako ih nisam gledala. Dosta dugo sam gledala samo premijere, a ima bas dobrih starijih filmova...




Ivanka 75 -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 14:08:24)

Ah gledala sam taj film, tako je mistican, predivan.
Sinoc sam gledala Devojke sa kalendara. Britanski, radjen po istinitom dogadjaju. Ekipa glumaca neprevazidena! Bukvalno lezala po stolu od smeha [sm=smiley36.gif]
Mislim daje Cinestar bio, to ne pamtim.
Ali odsrca preporucujem film.




Ana RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 14:16:34)

Ivanka, gledala sam ga više puta, odličan je [sm=bravo.gif]




Ivanka 75 -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (15.2.2021 14:29:07)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka, gledala sam ga više puta, odličan je [sm=bravo.gif]



Joj kako mi je prijao sinoc, obozavam Helen Miren! Posle izguglam malo o njima, kakve zene, kakvi poduhvati! 




dunja RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (20.2.2021 21:38:42)

I, kako spavati veceras? Zagrliti decu, veceras, i sutra...




mati -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (20.2.2021 21:42:21)

Suzi, jel gledaš film na prvom, Dara iz Jasenovca?




dunja RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (20.2.2021 21:46:11)

Da.

I jos nesto, ako ova gluma i sve ostalo, nije za oskara, namerno pisem malim slovom, sta jeste?A da, svet ne sme ovo da vidi.




mati -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (20.2.2021 22:37:15)

Ja sam počela da gledam, i onda videla da se i deca udubila, a neke scene malo teze bile, i promenila sam. Nije za njih.




Sanjica26 RR -> RE: Najbolji film(film za preporuciti) (20.2.2021 22:46:11)

Ja nemam želudac za to. A moja devojcice bi gledale. Nije mi bas za pred spavanje. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>