|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 13:39:26   
dunja RR
Lesli, znači krenulo je, jupi, navijam jaaako user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 13:45:45   
Zvoncica_
Jeste,na 3.spratu,tu radi njena cerka Gala..

E sad ne znam da li uputi samo zenice koje idu privatno (pa  je to jos jedan dodatan trosak) ili i one preko fonda?Moja rodjaka je radila kod nje fet pre 3 godine ali nije isla na te terapije,mislim da tada nisu ni postojale kod njih u klinici.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 13:54:23   
dunja RR
Tada nisu, i ja sam pre skoro 3 godine radila jednu vto, a pre 2 godine još jednu, i tada me slala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 13:55:48   
Zvoncica_
Pa da,tada nije to radila..

Da li ti se desavalo da imas povremeno boluckanke u stomaku u 6 nedelji? Meni se to desava i ucestalo mokrenje.(Mada ja pijem puno vode inace)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 14:30:01   
dunja RR
Jeste, i ne brini, sve je to ok user posted image

Da li si bila na prvom UZ, ili tek treba da ideš?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Klinika Ivanović
10.6.2020 14:58:28   
Zvoncica_
Tek treba da idem,zakazano mi je na kraku 7 nedelje..pa me malo i to iscekivanje brine..🙈


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 7:30:06   
lesli
Andjo, zao mi je. 😔Nazalost, moglo se naslutiti. Beta je bas bila niska za 11. dan sa blastama. Nadam se da ce ti uspeti sledeci put.Dobro je sto mozes da ostanes trudna. Ako se ponavlja, negde postoji nesto sitno sto koci. Zelim ti da ubrzo ugledas jedno srculence na ekranu!
Zvoncice, moja trudnoca je bila sve samo ne normalna. U 6. nedelji sam uveliko krvarila i imala ful menstrualne bolove. Nisam ti od pomoci...Pridruzi se trudnickom chatu 😊
Dunja, krenuli 😁Bas ostadoh sokirana sto je tako brzo pokrenula postupak. Sad se pitam kako cu da postignem sve do transfera 😂A za terapiju, nije toga bilo pre 2.5 godine...



(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 7:51:40   
jess021
Lesli, navijam!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 8:11:35   
lesli


IZVORNA PORUKA: jess021

Lesli, navijam!! 





Hvala jess 🤗

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 9:06:41   
branki*
lesli,da je srecan pocetak i jos bolji zavrsetakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 10:26:39   
lesli
Hvala branki 🤗Vucite me za sobom ti i Maruska 😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 11:50:14   
branki*
vucem jaaako!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 15:10:36   
Anoniman
Devojke, danas mi je 8 dan ciklusa, 6 pilula sam popila do sad, ali i dalje krvarim, ne mnogo, ali nosim npr dnevni uložak, jel se nekome dešavalo? Prošli put kad sam bila na mikroginonu nisam tako, stalo mi je normalno 6 dan ciklusa kao i uvek. 


(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 15:30:51   
Zvoncica_
Ne brini,ja sam od mikroginoga krvarila sve vreme,bez prestanka..i kada sam zavrsila sledeci dan bez pilule su mi racunali kao prvi dan ciklusa..malo je nezgodno pogoditi prvi dan ciklusa ako krvaris sve vreme..nije to nista strasno,bolje da si uzela Yasmin,isto je a recimo od njega nisam krvarila..meni je cak od mikroginina bio povisen pritisak. Uzivaj,sve je to normalno.. 🍀


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 15:57:11   
Anoniman
Ma okej se ja osećam, nemam neke probleme (više me muči ovo vreme, sva moguća godišnja doba u toku dana🤔😁) osim tog mrljanja, krvarenja. Hvala ti na odgovoru 🎀🤗 

(odgovor članu Zvoncica_)
  Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 16:17:37   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma okej se ja osećam, nemam neke probleme (više me muči ovo vreme, sva moguća godišnja doba u toku dana🤔😁) osim tog mrljanja, krvarenja. Hvala ti na odgovoru 🎀🤗 


Nema na cemu,sve je to normalno..jel se nakon mikroginona spremas za transfer? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 16:25:25   
Anoniman
Daaa, jedva čekam. Odložen transfer, pa su mi bebice u frizu😁 Nadam se da je jedna moja🤗😍

(odgovor članu Zvoncica_)
  Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Klinika Ivanović
11.6.2020 21:45:50   
lesli
I ja sam tako. 4 meseca pred postupak i mesec pred transfer. Pila sam prvo mikroginon, pa Yasmin. Meni bilo isto. Krvarila sam maltene bez prestanka. Po 8-9 dana, pa stane na 2-3 dana, pa opet krene. Nije to krvarenje, vise neko smedje mrljanje. I sto kaze Zvoncica, ako krvarenje ne prestane prvi dan bez pilule je prvi dan ciklusa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Klinika Ivanović
12.6.2020 0:18:32   
Aandjaa
Hvala Lesli. Ma to da mogu ostati trudna sam znala i bez njih i njihovih preso terapija :-) sve mi je u savrsenom redu,nalazi su mi fantasticni,ali imamo nepokretne spermatozoide,pa mi je i sada,kao i prosli put, rekla da su blastice slabe jer nam je los kvalitet spermatozoida,ali naravno nakon ubacivanja,pa me to iznerviralo,ako su lose nemoj mi ih ni ubacivati,odledi druge pa stavi najbolju. Dr Goca mi je stvarno super,ali me nervira ta njihova pohlepa za parama koju vidim na svakom koraku,cim vide da imas para ide guljenje,kao sto je neko gore napisao,i meni je samo receno ides gore na preso,ides u Katanicevu kupi 5 kut ovog 5 kiut onog i svaki put mi ostane po 2-3 kutije jer promeni terapiju sa sl dolaskom. Jedina mi je sreca bila sa Estrofemom sada u nestasici ja sam imala par kut kod kuce od ranije.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Klinika Ivanović
12.6.2020 0:20:14   
Aandjaa


IZVORNA PORUKA: Aandjaa

Hvala Lesli. Ma to da mogu ostati trudna sam znala i bez njih i njihovih preso terapija :-) sve mi je u savrsenom redu,nalazi su mi fantasticni,ali imamo nepokretne spermatozoide,pa mi je i sada,kao i prosli put, rekla da su blastice slabe jer nam je los kvalitet spermatozoida,ali naravno nakon ubacivanja,pa me to iznerviralo,ako su lose nemoj mi ih ni ubacivati,odledi druge pa stavi najbolju. Dr Goca mi je stvarno super,ali me nervira ta njihova pohlepa za parama koju vidim na svakom koraku,cim vide da imas para ide guljenje,kao sto je neko gore napisao,i meni je samo receno ides gore na preso,ides u Katanicevu kupi 5 kut ovog 5 kiut onog i svaki put mi ostane po 2-3 kutije jer promeni terapiju sa sl dolaskom. Jedina mi je sreca bila sa Estrofemom sada u nestasici ja sam imala par kut kod kuce od ranije. Srecno Lesli 🙆🐣                  



(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Klinika Ivanović
12.6.2020 8:18:30   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: Aandjaa

Hvala Lesli. Ma to da mogu ostati trudna sam znala i bez njih i njihovih preso terapija :-) sve mi je u savrsenom redu,nalazi su mi fantasticni,ali imamo nepokretne spermatozoide,pa mi je i sada,kao i prosli put, rekla da su blastice slabe jer nam je los kvalitet spermatozoida,ali naravno nakon ubacivanja,pa me to iznerviralo,ako su lose nemoj mi ih ni ubacivati,odledi druge pa stavi najbolju. Dr Goca mi je stvarno super,ali me nervira ta njihova pohlepa za parama koju vidim na svakom koraku,cim vide da imas para ide guljenje,kao sto je neko gore napisao,i meni je samo receno ides gore na preso,ides u Katanicevu kupi 5 kut ovog 5 kiut onog i svaki put mi ostane po 2-3 kutije jer promeni terapiju sa sl dolaskom. Jedina mi je sreca bila sa Estrofemom sada u nestasici ja sam imala par kut kod kuce od ranije.




Andjo,meni su i prosli put i sada rekli da su navodno odlicne blastociste a takodje nam je spermogram losiji..prosli put biohem.a sad cekam UZ pa cemo videti.. Mislim da nije u redu da ti kaze nakon ubacivanja.. e sad meni nije jasno da li ce oni uvek da kazu ako je losijem kvaliteta,tj.da li mogu da kazu da su odlicne a ustvari nisu? Trebala si pitati kakvog su kvaliteta te sto su zamrznute da znas za sledeci transfer. Vidim da dosta zenica moze da pogleda svoje embrione,da im to doktori u klinika pokazuju.. ja recimo kod Ivanovica jos nijedmom nisam gledala na ekranu nista..ni kad su ubaceni embrioni,nista..drugarica je gledala tackicu na UZ kad je uradjrn transfer..i kako mi da znamo sta se tu sve desava 😕Ne sumnjam ja u Gocu,ona je stvarno veliki strucnjak i odgovorna je al neke stvari mi ne budu na kraju jasne..mnogo mi je zao sto si dva puta prosla kroz isto a na kraju da ti kaze da su losijem kvaliteta..

(odgovor članu Aandjaa)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Klinika Ivanović
12.6.2020 8:20:39   
Zvoncica_
A sto se tice estrofema nema ga na trzistu a onaj Cyclo Progynova ima navodno isti sastav,samo sto je 5 puta jeftiniji od estrofema..nije mi ni to bas najjasnije 😕

Isto tako mnoge zenice i nakon tranafera koriste utrogestan koji mogu da kupe u bilo kojoj apoteci koji je takodje skoro duplo jeftiniji od ovog sto mi kupujemo u apoteci Laurus..

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Klinika Ivanović
12.6.2020 21:53:05   
lesli
Hvala Andjo.
Aha, nisam znala sta je problem.
Nadam se da ce sledeci put biti uspesan!

Sto se utrogestana tice, ja sam ga prosli put na recept trazila od svog lekara u dz. Nije mi padalo na pamet da ga kupujem u Laurusu. Nisam ni znala da postoji razlika u ceni, to sam saznala u toku trudnoce...kada su se ovde zene zalile.

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Klinika Ivanović
13.6.2020 11:40:14   
Zvoncica_
Devojke moje,juce sam imala uzasan dan..jako krvarenje sa ugruscima.. odem kod dr..uradim betu koja je 1427..vidi jedan mesak od 3mm ,a meni je 5+2 i kaze da to odgovara toj nedelji.Pa da pitam vas da li i vi tako mislite?

Danas sam ponovo radila betu,cekam rezultat,u ponedeljak ponovo.. sumnjam da mi sa tim ugruscima juce i krvarenjem otisao drugi plod..a ovaj mesak se vidi od 3mm..kao ne moze jos nista da potvrdi..

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Klinika Ivanović
13.6.2020 11:43:30   
branki*
jao,malopre smo nesto o velicinama pisale u trudnicama.ja ne znamuser posted image
miruj i nadam se da ce biti sve u redu.je li koristis nesto?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here