RE: Ugaone garniture (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


milicicak -> RE: Ugaone garniture (30.12.2018 12:10:04)

Dunja, odlicna je i bas izgleda kvalitetno uradjena.  Dopada mi se sto rade po meri, meni sve treba nestandardnih dimenzija, svakako cu ih imati u vidu kad budem kupovala. Hvala!




Sanjica26 RR -> RE: Ugaone garniture (30.12.2018 14:33:54)

Opa evo nas prvom prilikom. :)
Prelepa je garnitura. 




IvanaSK RR -> RE: Ugaone garniture (30.12.2018 15:26:16)

Lepa je Suzi. Neka vas dugo sluzi.




Maraj -> RE: Ugaone garniture (31.12.2018 9:36:26)

Dunja imam pitanjce
Sad gledam njihovu stof kartu na internetu...
Kako si odlicila koju ces boju odabrati....mislim...sve je drugacije na netu a drugacije kad izivo vidis...plus ne mogu da dodirnem taj materijal da osetim kakav je...kako si ti izabrala?




vocicana -> RE: Ugaone garniture (31.12.2018 9:41:03)

Lepo ste se ponovili, bas je lepa. Mi necemo jos neku godinu, pa posle zdravlja boze planiramo da uzmemo vecu, imace prostora, pa ce se uzivati.




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 11:36:49)

Suzi, kako vam se čini garnitura do sada?

Mi još uvek gledamo i gledamo... u subotu ćemo do Tahirovića, njih nikako nismo obišli. Dopala nam se jedna u Vitorogu ali ima žičano jezgro a sa tim nemamo iskustva pa se dvoumimo. Mm se dopada Feydom ali ne daje mi se toliko novca.




Sanjalicaaa -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 16:25:35)

 sam cula dosta negativnih komentara za Vitorog.
Tahirović na Bulevarutrenutno ima rasprodaju jer se sele. Na eksponate imaju 50% popusta.
Mi smo gledali bracne krevete i svi koji su se nama dopali su se prodali. Ugaone nisam gledala. 





Ana RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 16:28:58)

Aha, videla sam da imaju rasprodaju. Idemo kod mojih pa ćemo taman prvo do njih u subotu.

Još nisam našla nešto da mi je wow.





vonavoj -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:07:29)

Mi imamo vitorog,evo vec 2 godine.odlicna je..i materijal,nigde se nije isteglila..ja sam zadovoljna..a platili smo je valjda 39.000..bila je 56.000.




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:18:50)

Meni se sviđa neka Atlantic, 75 hiljada. Ali nisam sigurna zbog tog žičanog jezgra. Ovakva, samo u tamnijoj boji

[img]https://i.postimg.cc/7CVBPWF1/Capture.jpg[/img]

Dopala mi se još jedna, sa nekim italijanskim mehanizmom, ali cena je 130 hiljada što mi je ipak previše.





vonavoj -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:24:01)

Ana,lepa je.Ja kazem nase iskustvo,pri tom smo.mi stalno ja njoj..nasa je bianca,ali sivo ljubicas_ta.BIANCA




vonavoj -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:25:49)

Vidim da je bila 53.000😂




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:30:22)

Pazi, nama je radnica u Vitorogu, sad u subotu dok smo gledali neku garnituru Tara, prišla i rekla tiho "Ovo niste čuli od mene [sm=smiley36.gif] ali imamo puno reklamacija na tu garnituru, otpada joj dno." A cena 90 hiljada. Ona je sa onim lift mehanizmom. I mi naravno batalimo.

Kažem, najviše mi se dopala ta sa italijanskim mehanizmom, ona ima poseban dušek od memo pene za spavanje i metalnu konstrukciju koja se izvuče. Mnogo je lepa i velika. I ne pravi je Vitorog već neki bosanci. Ali 130 hiljada - onda ću radije kupiti Feydom. Ali svakako ne želim da dajem toliko para.




dunja RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:36:41)

Anci, odlicna!
Non stop smo na njoj, a nekih mesec i po D i S svaku noc spavaju na njoj, jer nam je ova soba toplija.
Udobna, stof zategnut, odlican.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, kako vam se čini garnitura do sada?

Mi još uvek gledamo i gledamo... u subotu ćemo do Tahirovića, njih nikako nismo obišli. Dopala nam se jedna u Vitorogu ali ima žičano jezgro a sa tim nemamo iskustva pa se dvoumimo. Mm se dopada Feydom ali ne daje mi se toliko novca.





dunja RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:45:03)

Kada su dosli kod nas u stan, pokazali su mi stof kartu, ja sam znala da hocu tamno sivu i samo sam dodala da hocu najkalietniji stof i oni su mi ponudili ovaj koji sam izabrala a svideo mi se i na dodir. E sad sto se boje tice, jako je lepa, ali cesto skupljam mrvice, sve prijanja, jer S stalno dovlaci nesto. Zahtevna je, jer je glat tamno siva, nije melirana pa da zakamuflira. Ali ipak mi je lepsa nego neka svetla boja. Eventualno sam mogla neku svetliju sivu, koja mi je manje lepa ali cini mi se zahvalnija za odrzavanje.
IZVORNA PORUKA: Maraj

Dunja imam pitanjce
Sad gledam njihovu stof kartu na internetu...
Kako si odlicila koju ces boju odabrati....mislim...sve je drugacije na netu a drugacije kad izivo vidis...plus ne mogu da dodirnem taj materijal da oset__im kakav je...kako si ti izabrala?





Ana RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 22:48:13)

Da, i ja gledam takvu boju. To je model "Ana" je l'?

A kakav je mehanizam za razvlačenje?




dunja RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 23:04:25)

Zaboravih kako se zove, mozda sam gora stavljala link.
Spusta se naslon za spavanje, mnogo bolje nego ono izvlacenje odozdole.
Takva nam je bila prosla, ovo je neuporedivo udobnije.




dunja RR -> RE: Ugaone garniture (21.2.2019 23:09:45)

Mi nismo planirali da spavamo na njoj, osum kada n am dodju gosti, sad ce dolaziti svekrva itd. Ali S bio bolestan pa ga zato prebaciamo ovde, i hvala Bogu orija mu ova soba, zdrav je od kad spava ovde, ide u vrtic. Sad kada dodje svekrva ona ce sa njim ovde spavati, a mi u spavacoj sa bebom. Ja spavam sada u drugoj spavacoj koja je toplija, ususkana isto kao i dnevna, ne grejem, ne prija mi.




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (22.2.2019 11:14:10)

Super Dunjči, hvala ti na info [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Ugaone garniture (22.2.2019 11:24:14)

Dunja, kako se spusta naslon, jel kao kauč?




dunja RR -> RE: Ugaone garniture (22.2.2019 11:33:29)

Da kao kauč, jednim potezom, lako je sve. To me je Ljiša posavetovala, mnogo je kvalitetnije ovako i udobnije.




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (24.2.2019 9:18:07)

Mm i ja smo noćas do 2 sata sedeli i gledali koju ćemo garnituru [sm=smiley29.gif] sto puta smo premeravali, kombinovali, da li ovu ili onu (def. smo se odlučili za feydom samo još uvek nismo za kombinaciju). Kod jedne choice nam se dopada što ima naslon svuda tj te velike jastuke. Ali je preko 100 hiljada. Sviđa nam se i neka gemini L i dosta je velika (300_x_220 plus tabure 80_x_80) ali sa obe strane ima lufta bez naslona. Meni se dopada i manja gemini ali ona je 220_x_220 plus tabure. Ali to nam je malo. Mada se meni dopada što je nekako kompaktna. Od tahirovića smo odustali, sviđa mi se samo jedan model (sve drugo je nekako starinski) ali je 275x175 što nam je opet kratko. Komplikovani smo. Feydom ima popust do 28og pa se nadam da ćemo uspeti da odlučimo.





Ana RR -> RE: Ugaone garniture (25.2.2019 10:31:48)

Sinoć je mm opet premeravao sobu [sm=smiley36.gif] šou sa njim. Danas idemo u feydom a još uvek nismo def odlučili šta ćemo. Malo nismo normalni [sm=smiley36.gif]




mirana1 -> RE: Ugaone garniture (25.2.2019 10:54:27)

Bas bi bilo lepo da postavite sliku kad uzmete.
Bas mi se svjdja ova gore od clanice sto je postavljala, za mene licno skupa ali lepa.




Ana RR -> RE: Ugaone garniture (25.2.2019 20:58:54)

Važi, staviću fotku. [sm=smiley1.gif]

Večeras smo poručili, još se premišljamo za boju (imamo fore da javimo ako se odlučimo za drugu). Mi smo poručili tamno sivu ali nam se mnogo sviđa neka tirkizna i super bi nam se uklopila uz ostali nameštaj i zidove. Ali nešto nemam hrabrosti [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>