|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnina
30.10.2016 22:11:10   
Khaleesi
MM ne brini... ja sam obe trudnoce povracala nenormalno, i na kraju sve je bilo ok. Cak sam u osmom mesecu povracala. Kako je tada teako da cucnes pored solje i povratis...uzas kad se setim samo...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Mučnina
30.10.2016 22:38:11   
MicinaMama
Ma sta ces bice onako kako biti mora i to je priroda.Ako nesto ne ide i neva bolje je tako.
Spremna sam na sve.

Ma sto se mucnine i tice bolje i sto je tu i da se malo namucis ali da sa bebom bude sve kako treba i da prodje trudnoca uredno.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Mučnina
23.11.2016 16:02:27   
krin 40
Bože dragi jel ovo normalno sa mojim mučninama:( U sedmoj i osmoj sam povraćala,u devetoj onako.U desetoj,jedanaestoj sam imala mučnine ali nisam nešto mnogo povraćala.Sad u 13-toj povraćam svaki dan gore nego na početkuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Mučnina
23.11.2016 18:43:16   
emicaa
Krin do poroda sam imala svaki dan mucnine da umrem a do 6 mjeseca redovno povracala.nista mi nije pomagalo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Mučnina
24.11.2016 7:13:04   
krin 40
Emice sećam se,imala si i neke glavobolje:( Jedina srećna okolnost je što mi nisu onako strašne kao u prošloj.Tada nisam glavu mogla iz kreveta da dignem.Sad i radim,nije ništa ne podnošljivo.Nek bar tako ostane

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Mučnina
24.11.2016 7:46:34   
MicinaMama
Jao ne spominjite mi glavobolje,ja crkoh.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Mučnina
24.11.2016 8:17:30   
emicaa
Jao Krin da,glavobolje.A posle je tu dosla i kicma user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Mučnina
24.11.2016 16:59:27   
krin 40
Kičmu tek čekam,sad sam četvrti,ako sve bude ok tamo oko šestog meseca će i kičma da krene.Em što inače imam problem sa ledjima em godina proizvodnje:P

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Mučnina
26.11.2016 12:33:25   
emicaa
Ja imam problem sa mucninama jos uvjek,David ima 4 i po mjeseca a meni je i dalje skoro svaki dan muka.Sinoc sam opet povracala.Imate li ideju koji je moj problem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Mučnina
26.11.2016 12:38:00   
eca89
Emice, ja imam rjesenjeuser posted image !
A, mene prozivas tamo po trudnickim temamauser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Mučnina
26.11.2016 15:03:23   
emicaa
Ma bjez' Eco mene ubi ovo user posted image moja dr prvo rekla da je to zbog nervoza,prestace a ono i dalje.Trebala bih otici doktoru ali mi ih je preko glave za ovu godinu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Mučnina
26.11.2016 15:52:01   
eca89
Emice, ja isto imam čest problema sa dijarejom od poroda. Išla sam ovde dr, isto mi je rekao da je od nervozeuser posted image !
Ja sam inače sikirant po prirodi, sve me pogadja!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Mučnina
26.11.2016 17:16:57   
emicaa
Ma ja sam sad ok,od kako je Davidov test negativan i Dorini rezultati bolji dosta sam se smirila ali mucnina ne prestaje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Mučnina
26.11.2016 17:36:56   
krin 40
Rešenje je da zabebiš sa bar znaš što ti je mukauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Mučnina
26.11.2016 18:00:44   
emicaa

IZVORNA PORUKA: krin 40

Rešenje je da zabebiš sa bar znaš što ti je mukauser posted image

A ne hvala,ne bih user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Mučnina
26.11.2016 18:05:00   
krin 40
Hoćeš,hoćeš samo još ne znaš:P

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Mučnina
9.1.2017 1:35:52   
Skockica
Uh prva tri meseca ove trudnoce me uništila. Nista nisam mogla jesti, bukvalno sve mi se gadilo. Nisam povracala, mozda sto nisam ni imala sta. Koristila sam neke tablete po potrebi, dr mi dala, ali je bilo situacija da mi ni one ne pomazu.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Mučnina
9.1.2017 18:12:10   
emicaa
moja se mucnina malo smirila,a taman sam htjela sad posle praznika zvati doktora user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Mučnina
8.11.2017 22:28:16   
Srecko47E
Povracala i na stolu za porodjaj.Cim je beba iskocila,povracanje je nestalo.Uredna trudnoca pa opusteno mame

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Mučnina
9.11.2017 0:19:26   
choopa choops
Sa L nijednom, sa M do nekog trećeg mjeseca čini mi se, a sa I----> Bogu dušu Bog je neće user posted image Do iza petog mjeseca, i onda me malo pustilo, pa je počela žgaravica. Užas.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Mučnina
9.11.2017 7:22:52   
Mala Elena
Od petog meseca mi je bilo lakse...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Mučnina
9.11.2017 14:52:20   
mama Jo
Sad sam baa pisala u temi trudnicki meni..
Meni se vratila mucnina evo u 8.mesecu... ali to je ona gorusica i mucnina zajedno, i to samo uvece kad legnem da spavam, ne mogu ni na levu ni na deanu stranu da se okrenem, i prestane oko pknoci... evo vec nedelju dana tako...
Do ponoci sam u sedecem polozaju onda tek uspem da se nekako namestim i da zaspim...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Mučnina
13.11.2017 12:23:09   
MamaNecaVo
Povradjala.sam 9meseci i mesec dana posle porodjaja.
Pomagao mi je samo pirinac i caj od djumbira ostalo..
A lekarima sam na VMA bila osoba za isprobavanje lekova sto se.mucnine tice.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Mučnina
13.11.2017 12:25:07   
mama Jo
Joj....
Razumem te skroz....
Ja ne pijem nista od lekova za mucninu, samo uzimam kao tu neku hranu da mi pomogne ali to sve slaba vajda od toga

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Mučnina
13.11.2017 13:02:20   
MamaNecaVo
U mom slucaju pomoci bas nije bilo..
Grozne je bilo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here