|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 14:54:29   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Naša je daleko od divne.


To je onda druga prica... Svakom po zasluzi ☺️. Vesi delimo misljenje ❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:01:27   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: bubulence


 Vesi delimo misljenje ❤️

user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:26:24   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nisam za cvet... 28 dece u grupi i da od svakog dobije cvet... Meni je ti skroz bzvz...Zasto ne vi tih 200,300 din dali da se kupi neki lepsi poklon. Inace sam uvek za vaucere... 


Svako po 100 din i kupe veliku korpu sa cvećem. Čemu pokloni za 8. mart? Pa ćemo onda za rođendan, pa za Novu godinu....? A ne mogu da kažem da je zaslužila.

Oni su još uvek mali ali ja bih njih pustila da smisle šta žele da poklone. Da se sami organizuju. Ovako je to poklon od roditelja a ne od dece.



Slažem se Anci.
Bubi, meni nije bezveze, jer kod nas u odeljenju se donose skupi pokloni. Prosto znam da niko nece doneti cvece.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:30:50   
bubulence
Mi skupimo pare, kupimo buketic i vaucere, ili torbe... Nema da neko donese skuplji ili jeftiniji poklon, svi su isti...  Kod nas je jedan  cvet od 200 do 300 din. Toliko damo i za poklon, tako da se skupi lepa cifrra i kupi se lep poklon


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:34:59   
Sanjica26 RR
I jos nesto koristi se svaka prilika da se kupi poklon. Nebitno da li je kraj polugodista, Nova Godina ili kraj zavrsenog razreda. Meni je to suludo trosenje para.
Ja nasu uciteljicu mnogo volim i znam cime se ona raduje. Samim tim izabracu joj poklon. Da, bice cvet koji ona voli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:40:05   
veselicaa
Sanjice ne kupujete zajedno poklon?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:42:55   
Sanjica26 RR
Prosle godine su hteli uciteljici na ruke daju novac. Ne, vaucer nego novac. Ja sam se pobunila jer ce njoj biti neprijatno. Znam kako bi meni bilo. Poznavanjuci nju isto bi se osecala.

Vesi, ovo je bilo prosle godine. Ove godine se ne skuplja.

U vrticu po 500 dinara.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.2.2019 15:43:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:49:05   
veselicaa
Da daju novac user posted image Zeni bi sigurno bilo neprijatno.Super da si se pobunila,ljudi zaista ne znaju za lepo ponasanje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:54:22   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Prosle godine su hteli uciteljici na ruke daju novac. Ne, vaucer nego novac. 



Strasno!!! Ko jos daje uciteljima novac kao poklon (a da se ne shvati kao mito). Gde je masta roditelja!? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 15:55:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Kod nas se ne kupuje za rodjendan i novu godinu.


Ni kod nas, nego sam to mislila metaforički.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 16:29:35   
Sanjalicaaa
Ja sam i protiv vaucera.
Bilo je predloga i da im uplate na racun u banci.
Nekako me stvarno nervira to sa poklonima, i najradije bih poslala neku sitnicu, kao znak paznje, a opet ne bih da mi se deca izdvajaju od drugih, kao eto oni  nisu hteli da daju novac. 
I slazem se. Ovo je poklon od roditelja. Od dece je neki crtez, cestitka... zasto se uopste osecamo duzni da im damo drugi poklon.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 16:39:41   
veselicaa
Nasa uciteljica taj dan kada deca donesu poklon kupi svakom detetu kiflu i sokic.Deca nama naprave cestitke,bas lepe i donesu nam.Ja sam za poklon,samo je izgleda problem da se roditelji sloze.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 16:41:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Ja sam i protiv vaucera.
Bilo je predloga i da im uplate na racun u banci.
Nekako me stvarno nervira to sa poklonima, i najradije bih poslala neku sitnicu, kao znak paznje, a opet ne bih da mi se deca izdvajaju od drugih, kao eto oni  nisu hteli da daju novac. 
I slazem se. Ovo je poklon od roditelja. Od dece je neki crtez, cestitka... zasto se uopste osecamo duzni da im damo drugi poklon.


Sanjalice, to i ja kažem. Treba da dobije poklon od dece, kakav god on bio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 16:46:22   
veselicaa
Ana,pokloni samo postaju skuplji a eto neki bi i pare da daju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 16:50:23   
bubulence


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Nasa uciteljica taj dan kada deca donesu poklon kupi svakom detetu kiflu i sokic.Deca nama naprave cestitke,bas lepe i donesu nam.Ja sam za poklon,samo je izgleda problem da se roditelji sloze.


Ne znam kako ce biti kod uciteljice jer nam je prva godina ali se vaspitacice bas potrude da pocas_te decu, i uvek rade nesto posebno na taj dan... Sanjalice zamisljam facu uciteljice kada joj trazite br ziro racuna... Uzas... 


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 17:34:51   
bebilule
U nasem vrticu pripremaju priredbu sa djecom. Bice u sali Kulturnog centra i zamolili su nas da sav novac, koji smo namijenili za kupovinu poklona vaspitacicama, usmjerimo na ulaznice. Sva sredstva idu za lijecenje jednog djecaka. Kapa dole. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 17:52:12   
bubulence

IZVORNA PORUKA: bebilule

U nasem vrticu pripremaju priredbu sa djecom. Bice u sali Kulturnog centra i zamolili su nas da sav novac, koji smo namijenili za kupovinu poklona vaspitacicama, usmjerimo na ulaznice. Sva sredstva idu za lijecenje jednog djecaka. Kapa dole. 


bravo, bravo, bravo!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2019 18:32:55   
Rosita
Sećam se da smo mi u četvrtom r.samo skupili pare i kupili skroz sami ono što smo izabrali...to je bio zidni sat. I sami nosili da se ugravira IV3. Čoveče! To mi sad zvuči kao poduhvat. Kad uopšte deca sada sama rade tako nešto? Menja li se situacija oko poklona u bilo kom smislu od 5. do 8. razreda?
Bebi, bravo!
Mi dajemo po 300. Svakoj vaspitačici dođu po 3000. Kupimo poklon u duhu praznika, slatkišno- cvetni, taj tip. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2019 12:05:06   
lesica
Bebi, sjajno 💪💪💪



Poklon za našu učiteljicu je ova cela izgravirana kutija za nakit. Po stranicama su imena sve dece, a iznutra je posveta sa datumom. U crvenoj kutiji su čokoladice u personalizovanom omotu. Uz to još neko cveće, i kesa sa kafom i slatkišima za tetkice. 
user posted image
Za vaspitačice još razmatramo koju sitnicu uz karte za pozorište i cveće. I tete spremačice u vrtiću će dobiti takođe prigodnu zajedničku slatku poklon korpicu. 

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2019 12:10:39   
Ana RR
Les, to je super poklon. Nešto što zaista asocira na decu. user posted image gde ste to radili?

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.3.2019 12:11:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2019 12:15:15   
lesica
Anči, poslaću ti kontakt.

I da, da ne zaboravim, sitne novce smo skupljali (u vrtiću još skupljamo-bolesti i tako to)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
20.6.2019 14:44:14   
Ivanka 75
Stavicu Link ovde,
Poklon za rastanak

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
24.2.2020 19:40:09   
Misha i Ljisha
Iiii krecemo. Osmi mart. Evo ove u vrticu vec krenule. Vaucer od 2000 i plus buketi cveca. 3 vaspitacice. Ma kupila bih ja njima knjigu o epilepsiji. Cak se dvoumim da ako pitaju ko se javlja da kupi poklon stvarno odem i kupim 3 knjige "kako prepoznati epi napad" 😂😂😂


Cuj 2000. Ja stalno vidjam petoro dece u vrticu. A u grupi ih je valjda 20. 
Ovi za uciteljicu jos ne znaju. Slozicu se sa vaucerem u vulkanu. I nekim cvecem i to mi je sasvim ok. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
24.2.2020 20:00:58   
mama Jo
Nasa vrticka grupa vec uveliko o ovoj temi. Pre neko vece haos nastao, nsrsvno jedna mama napustila grupu.
Njih je 30 u grupi. Hoce da svako dete da 1000 dinara. Dve vaspitacice + 2 ttete u kuhinji valjda, ali tu su svaki dan.
Ljudi moji, 1000.din po detetu, to je 30.000 dinara? Aman zaman.
Hoce da im kupimo po sat u Boomar-u. Hej????

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
24.2.2020 20:11:22   
Misha i Ljisha
Ijuuuu ja sam nastavnik u skoli. Od svog razreda aam dobila poster sa njihovim slikama na hameru i plisano srce jedne godine. Druge godine cvet i plisanog medu. Jedne godine cak neku cizmu kao deda mraza. Sitnice. Ovo je nenormalno stvarno. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here