RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (8.11.2013 22:10:07)

Super,brzo ces ti u postupak. Cekamo te sa utiscima.




PalcicaBg -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (19.11.2013 21:22:07)

Kopiracu post i ovde...Evo i ja da se javnem.Danas bila na konsultacijama u Valjevu i mogu reci da sam prezadovoljna osobljem,tretmanom...Svi su tako fini,ljubazni,da ne poveruje covek da je u drzavnoj bolnici.Bicu na duzem protokolu,od sledeceg ciklusa mikroginon,a u januarskom krecemo sa stimulacijom.Eto toliko za sada...




Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (19.11.2013 21:42:10)

Palcice super,brzo ce i januar. Jesi li razmisljala da uzmes stan u Va ili ces da putujes?




Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (19.11.2013 21:48:29)

Jel bilo guzve danas za konsultacije? Nadam se da ce me pozvati ovih dana za konsultacije,pa mozda u januaru budemo zajedno za vto. Kod mene ce verovatno opet kratak protokol zbog malog Amh. Mada mozda bude i dug,ko zna,samo razmisljam naglas.




PalcicaBg -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (20.11.2013 9:21:41)

Uzecemo stan od januara,nema sanse da putujem,juce izasli iz kuce u 7 vratili se kuci u 17h.Jos kad pocne zima,sneg,ma kakvi...Bilo je 5,6 parova,ali nisu svi cekali za konsultacije koliko sam videla.




Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (20.11.2013 9:43:26)

Kad budes otisla za prve boce,kupi novine Napred i Oglase014,tako ces najlakse i najpovoljnije naci dobar(komplet opremljen) stan. Neznam koliko ima na internetu da se nadje.




PalcicaBg -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (20.11.2013 14:31:31)

Hvala stetice,videcu 27og kad budem isla na kontrolu.




Lilu KV -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 10:10:56)

Nova sam na forumu pa sam samo htela da vas pozdravim.U januaru idemo u Valjevo i pocinjemo sa stimulacijom.[sm=smiley1.gif]Kad sam usla u celu tu pricu sa vantelesnom oplodnjom citala sam sve sto mi je bilo dostupno,a vasa iskustva koja ste razmenjivale na ovom sajtu su me pripremila na to sta me sve ceka i pomogla mi dosta...




dunja RR -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 10:21:06)

Lilu dobro nam došla!

Navijamo za tebe, piši nam svoja iskustva, i želimo ti da rezultat bude jedna lepa beta [sm=bravo.gif]




Skijasica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 21:25:54)

Cao svima, evo i ja da vam se prikljucim. Trebace mi malo vremena da pohvatam sve stvari ovde. Prvi put sam na nekom forumu.
Treba mi mala pomoc. Pre dva dana smo muz i ja prosli komisiju za VTO u Narodnom Frontu. U listi zelja napisalismo Valjevo. Da li neko zna koliko se dugo ceka na poziv?




zece -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 21:37:20)

Zosto nemozam da najdam kade imam napisano oti denes mi e rodenden oti denes polnam29godini




dunja RR -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 21:50:31)

Skijašice dobrodošla i srećno [sm=bravo.gif]

Zece, obično sam tvoj prevodilac ali sada nisam razumela šta ne možeš da nađeš?

Srećan ti rođendanac [sm=rozica.gif][sm=bravo.gif]




jole82 -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 21:55:52)

zece...Jel zašto ne možeš da nađeš gde je ovde napisano (tema) da je tebi danas rođendan?




Skijasica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 21:56:19)

Hvala na dobrodoslici![sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 22:05:49)

Meni se čini da zece pita kako znamo da joj je danas rođendan, tj. ne zna gde je to napisala, ali možda grešim ;)
IZVORNA PORUKA: jole82 RR

zece...Jel zašto ne možeš da nađeš gde je ovde napisano (tema) da je tebi danas rođendan?





Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 22:08:24)

Skijasice dobro dosla. U Valjevu to ide brzo,pozivaju za 15-20 dana da zakazu konsultacije,a ako sam dobro ispratila vto sad zakazuju za januar-februar. Ja sam prosle nedelje prosla komisiju u Nf,a nadam se da ce me ovih dana pozvati za konsultacije.




Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 22:11:37)

Lilu kv,dobrodosla na forum i da nas u januaru obradujes sa visokom betom.




zece -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 22:13:22)

Da nemozam da najdam kade imam napisano za mojot rodenden inaku stvarno mi e rodenden denes




Skijasica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 22:45:32)

Hvala za dobro doslicu! Ja cak nisam ni sigurna da li ce nas pozvati u Valjevo. Mi smo to napisali u onoj listi zelja. Ne znam da li pozivaju tamo gde ste pozeleli ili vam oni odrede kliniku?




Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 22:54:34)

Pozivaju vas tamo gde ste zaokruzili na prvostepenoj komisiji. Nema razloga da oni sami nesto menjaju. Odakle si,kad te to brine?
Znam da postoji u fondu ono kom delu Srbije pripadas po tome bi kao trebalo i kliniku da biras,ali znam da su Palcica i Bebana iz Bg pa idu u Va na vto. Nemas razloga za brigu.




jole82 -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 22:56:24)

zece napisala si u temi gde se drugoj članici čestita rođendan,koja se zove mati.
A poruka je odatle obrisana i otvorili smo ti temu...

AAaa sad vidim da si je našla [sm=bravo.gif]
Nek ti je srećan rođendan i ovde [sm=bravo.gif]




Skijasica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 23:00:06)

Iz Uzica sam. Zato sam i zaokruzila Valjevo, a i cula sam da se najmanje ceka za VA>




Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 23:06:44)

Neopterecuj se sigurno ce vas pozvati usko. A pridruzi nam se i na ostalim temama da brze prodje vreme u ovom iscekivanju.




Skijasica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 23:18:19)

E, hocu, samo malo da ukapiram kako ovo funkcionise. Ako sam dobro ukapirala mozda i zajedno budemo na konsultacijama.




Štetica -> RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje (22.11.2013 23:30:26)

Pa moze lako da se desi da se vidimo na konsultacijama a i da budemo u isto vreme u postupku,jer smo u 7 dana razlike prosle komisiju. Volela bih da se upoznamo,da ozivim neke stare uspomene iz tvog lepog grada.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>