Gde kupiti....? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


nata11 -> Gde kupiti....? (11.3.2013 13:07:47)

Evo da se okusam u pravljenju tema. Videcemo sta kazu moderatori [sm=smiley1.gif]
Mozda bude zanimljivo posto se meni stalno desava da vidim nesto sto mi se posvidja a neznam gde da trazim.
Konkretno sada me zanima gde da li neko zna gde bi mogla da nabavim papir crn, malo grublje povrsine, veceg formata, na njemu se slika kredom. Videla sam u jednoj ordinaciji i odusevila se bila je slika nekih granicica sa cvetovima.




imperial -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 14:23:49)

Nato,tema je zanimljiva,pogledaj u knjizari nekoj bolje snabdevenoj,neznam gde bi drugde to moglo da se nadje,inace moze da bude zanimljiv detalj u kuci kad se na njemu nesto nacrta[sm=smiley1.gif]




Sanchy -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 14:26:16)

Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupi[sm=zmeden.gif]




Ivanka 75 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 14:27:53)

Nato, vidim da si malo južnije, ako dolaziš u Niš ima u knjižari Hijeroglif preko puta Voždove škole.




nata11 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 14:28:55)

Imperial hvala [sm=smiley9.gif]
Pitala sam danas u knjizari ali nemaju imaju one kao masne, mesarske. Pitacu jednu rodjaku njena cerka ide u umetnicku skolu.
Sanchy ima u apotekama bar sam ja tamo uzimala te najtanje.




Ivanka 75 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 14:29:36)

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupi[sm=zmeden.gif]


Kupi one jednokratne rukavice,isto su svetle boje, mislim da je 50kom oko 300din u Merkatoru. Ili beše 20kom, 300din.....




nata11 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 14:31:24)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nato, vidim da si malo južnije, ako dolaziš u Niš ima u knjižari Hijeroglif preko puta Voždove škole.


Hvala Ivanka. Da dolazim cesto bas, sestra mi zivi u Nisu. A ona knjizara u samom centru kod konja, Meka. Jel to ista ili ne? Posto neznam gde je Vozdova skola.




Ivanka 75 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 14:34:10)


IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nato, vidim da si malo južnije, ako dolaziš u Niš ima u knjižari Hijeroglif preko puta Voždove škole.


Hvala Ivanka. Da dolazim cesto bas, sestra mi zivi u Nisu. A ona knjizara u samom centru kod konja, Meka. Jel to ista ili ne? Posto neznam gde je Vozdova skola.


Mislim da u toj knjižari kod Meka nema, a Voždova škola ti je od pozorišta prema bolnici, jedno 200m, nije teško naći. Da pitaš prolaznike znali bi da ti kažu.




17 joka -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 15:28:53)

Nato  ja  nisam  videla  nesto  tako,ali  cu  bas  pogledati  da  li  ima  ovde  kod  nas!




liliana -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 17:10:32)


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupi[sm=zmeden.gif]

Sanchy, to imaš da kupiš u prodavnicama boja i lakova, tj u onim radnjama gde se kupuje oprema za krečenje i farbanje




nata11 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 19:23:36)

Hvala u svakom slucaju, narucicu da mi donesu.




Figaro88 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 19:25:42)

Ja bezuspesno trazim Snuks za Andreu[sm=zmeden.gif]Jedna prodavacica mi kaze da dobiju bukvalno po jednu seriju i to je to.




Maraj -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 19:28:06)


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Trebaju mi one kesaste rukavice sto se dobijaju u farbama,u mojoj nema a posto je vrlo tamna volela bih da kupim ako to uopste ima negde da se kupi[sm=zmeden.gif]


Ima pakovanje rukavica da se kupi u svim marketima stoje tamo gde stoje folije kese i ostale stvari...




Sanchy -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 19:28:30)

Hvala devojke na odgovorima,potrazicu[sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 19:29:23)

Figaro a sta je to?




caca81 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 19:45:11)


IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja bezuspesno trazim Snuks za Andreu[sm=zmeden.gif]Jedna prodavacica mi kaze da dobiju bukvalno po jednu seriju i to je to.

Ako si iz Bg-a, ima u Aksi.




caca81 -> RE: Gde kupiti....? (11.3.2013 19:47:12)


IZVORNA PORUKA: nata11

Evo da se okusam u pravljenju tema. Videcemo sta kazu moderatori [sm=smiley1.gif]
Mozda bude zanimljivo posto se meni stalno desava da vidim nesto sto mi se posvidja a neznam gde da trazim.
Konkretno sada me zanima gde da li neko zna gde bi mogla da nabavim papir crn, malo grublje povrsine, veceg formata, na njemu se slika kredom. Videla sam u jednoj ordinaciji i odusevila se bila je slika nekih granicica sa cvetovima.

Pretpostavljam da misliš na crni hamer papir. Ima ga u svakoj knjižari.




Figaro88 -> RE: Gde kupiti....? (12.3.2013 9:07:27)

Nisam,iz Lazarevca sam.Predpostavila sam da ima tamo,ali necemo u Bg jos dve-tri nedelje,a ona kuka svaki dan.Nikada nije kukala ni za jednu igracku,ako joj kazem da nema ili ne moze ona vise ne trazi,ovo je prvi put da bas hoce nesto pa sam i ja zato resila da ga nadjem[sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: Gde kupiti....? (12.3.2013 20:01:12)

Tek sad sam se setila da mogu da porucim Snuks na internetu[sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Gde kupiti....? (28.10.2013 14:51:40)

Jel neko video negde zemlju za orhideje?




lelaigor -> RE: Gde kupiti....? (3.9.2014 16:22:17)

Da li neko zna gde u Novom Sadu (nebitno gde: kinezi, pijace, pordavnice) imaju da se kupe povoljne helanke, ali da su onako lagane i rastegljive, ne znam kako da opišem, da nisu one jako krute što zaustave cirkulaciju kad ih obučeš? Da mogu da uguram svoj trudnički stomak a da me ne stisnu. Imam samo jedne takve (piše na njima 80% pamuk i 20% spandex) i ostale te krute, koje ne mogu da obučem.




bubulence -> RE: Gde kupiti....? (3.9.2014 16:43:13)

bilo ih je ranije u onoj maloj radnjici na uglu Bul. Oslobodjenja i Kralja Petra, cini mi se da se zove La Kosta, domaci [sm=smiley36.gif]. oni imaju bas divan pamuk, tamo sam uvek uzimala donji ves, potkosulje, arapice... imaju i majoce i helanke, deciju garderobu.
a imas u u Kralja Petra, preko puta brze hrane minut, ne znam kako se zove butik, ali velikim slovima pise extra cene. pored je zdrava hrana.




lelaigor -> RE: Gde kupiti....? (3.9.2014 16:47:56)

Cotonela ili tako nešto se zove. E, baš ću otići da pogledam.
hvala! [sm=smiley31.gif]




bubulence -> RE: Gde kupiti....? (3.9.2014 16:50:11)

ee daaaa, Cotonela. uzela sam tamo trenerke nekoliko puta i bile su odlicne. jednu nosim vec trecu godinu. a znam da imaju i helanke pa pogledaj




lelaigor -> RE: Gde kupiti....? (3.9.2014 16:55:38)

Superiška, hvala, baš hoću!




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>