RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


liliana -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.3.2013 0:17:14)

Ja sam, kad su me probudili iz anestezije, samo pitala da li je beba plakala. Kada su mi rekli da sse "drala iz mozga", samo sam rekla:"Hvala Bogu-u redu je:"




mama kukunka -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.3.2013 0:49:54)

pomislila sam ,,Da li je moguce da iz mene ovakve izadje jedno tako savrseno bice!?-




Misha i Ljisha -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.3.2013 7:12:07)

nista nisam pomislila, cekala sam da je cujem i da cujem koliko je teska i dugacka i da zaspim konacno sto sam i uradila. Zaspala sam na porodjajnom stolu, a borila sam se da ne zaspim dok mi govore sve te SILNE cifre[sm=jezicek.gif] da sam cak upitala koliko je teska? iako su mi rekli ali nisam valjda mogla da se skoncentrisem




Trcosava -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.3.2013 7:23:25)

Prva misao? Zašto ne plače [sm=smiley36.gif]




kunigunda -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (14.3.2013 9:15:29)

Ne znam šta sam tačno pomislila. Mnogo toga mi je kroz glavu prolazilo od pitanja da li je sa bebom sve u redu do toga da me zašiju pa da idem u sobu. [sm=smiley36.gif]




minna -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (14.3.2013 9:20:21)

Kad sam se probudila iz anestezije cinilo mi se da sam spavala sto godina, pa sam prvo pomislila sta se desilo sad, i onda pitala jel beba dobro




jole82 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (13.6.2013 21:55:54)

I mi smo prebrojali sve prstice dok smo bili jos u stomaku...
A posto je gospodjica odmah zaurlala, pre nego li je babica uspela da je digne za noge..znala sam...dakle...da je sve u redu..
Ali posle bukvalno 24 sata nespavanja, 6 ipo sati lezanja na onom stolu...iskreno...prvo sto mi je palo na pamet je...
Sad cu da spavam dok me budu sili...




milicicak -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (13.6.2013 22:06:02)

Prvo sto sam pomislila Ja je rodila, ona isti otac [sm=smiley36.gif]
Drugo sto sam pomislila (kad sam shvatila da ce mi raditi reviziju) Idiote, izlazi iz boksa, ovo bas i ne moras da gledas
Trece sto sam pomislila Nisam odradila statistiku
A onda sam prestala da mislim...




vukosava -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (13.6.2013 22:34:44)

1. Zive smo! (hitan CR nakon indukcije do 8 cm)
2. Kad ce vise da mi prestanu da se tresu ove ruke
3. Dok su brojali gaze da li nece mozda nesto da zaborave u meni
4. A posle kad sam otisla u svoju sobu - sta je u podznaku - isla sam na net da nadjem.




mali_mis -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (22.6.2013 15:07:28)

Prva pomisao, "kad pre?", kad su mi dali bebu u narucje "pa ti si najlepsa beba na svetu".




majared -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (22.6.2013 19:03:42)

Juuuuu, koliko kose ima ovo dete, znaci tacno je ono za gorusicu. Pa onda - vidi nije plav, celav i glavat kao sto sam ocekivala [sm=smiley36.gif]

Uh, dobro je, place, sve je dobro proslo posle svega




Meisje -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (9.7.2013 22:07:08)

Wow,mali covek!




Torbica -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (9.7.2013 22:24:37)

Hvala ti Boze! Sva tri puta! [sm=smiley1.gif]




Janncica -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (9.7.2013 22:45:03)

1. Prvo pomisla sto ne place....milion glupih misli mi proslo kroz glavu...kad je pocela da place,pomislila sam...kako sam gladna [sm=smiley9.gif]

2.Prvo sam pomislila...placi,ajde placi...kad je poceo,pomislila sam HOCU VODE... [sm=smiley36.gif]




mtajcica83 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (9.7.2013 22:58:20)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Sva tri puta kad sam se porodila kroz glavu mi je prošla misao:Da li ima sve prste na rukama i nogama? a kada sam videla da je sve uredu e onda sam mislila o tome na koga liče


Ovo sam prvo pitala dr kad je beba izašla [sm=smiley1.gif]
Iznenadila sam se kad sam je videla onako smežuranu, crne kose koja joj je padala na čelo i prvo što sam joj rekla je "Ti si mamin mali šar-pej"




I ja sam prvo pitala dr da li ima sve prstice na rukama i nogama i da li je sve ok..[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (9.7.2013 23:16:20)

Prvo sta sam pomislila na prvom porodjaju jeste da li sam ziva?[sm=zmeden.gif] Budim se iz anestezije u mracnoj sobi sa crvenom lampicom ispred sebe,jezivo[sm=smiley13.gif]
drugi put cim sam se probudila pomislila sam gde nestade onoliki stomak,dok sam pomerala bolnicki prekrivac.
Misao o bebi stigla je malooo kasnije.




Azra_ -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (9.7.2013 23:33:21)

Ja sam bila u adrenalinskom šoku. Sve se pomešalo. Kada je zaplakao , rekoh s olakšanjem, ˝Gotovo je. Hvala Ti!˝




Leptiric123 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 0:24:13)

Pošto je bio jako težak prodjaj kad su je podigli isto sam pomislila "Samo da zaplače" a kad je zaplakala i kad sam je videla pomislila sam "Vredelo je roditi te" [sm=smiley1.gif] Najpametnija stvar koju sam uradila u životu je što sam rešila da imam dete [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 14:31:01)

Poslije 1.porođaja jer je bio jako dug i težak-DIŠE LI!?!
nakon drugog-(rizična trudnoća)-napokon je sve gotovo!!!!




New Mom -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 14:41:37)

Prvi put sam nekako bila zbunjena, pitala se zar to ide tako.
Drugi put sam imala deza vi i pomislila i rekla "Isti Kaca!".




Sosa Mena -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 15:33:53)

Posto sam Menu rodila carskim rezom prva misao kad sam legla na sto bila je hvala ti Boze sto si mi dao mogucnost da postanem majka. A prva nakon anestezije gde je moj stomak? Da bi babica viknula: Eno ga u drugoj sobi [sm=smiley36.gif] Sad mi je smesno, ali tad bas i nije bilo tako. [sm=smiley36.gif]




Ushtipak -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 15:46:29)

Ja sam bila totalno zbunjena i ne znam ni na sta sam mislila. Poradjala sam se hitnim carskim rezom posle dugog lezanja u bolnici i dugog teskog porodjaja i secam se da sam cula da dete ima 4350gr i da sam pomislila "au, kolika beba". I da su mi ga doneli da ga poljubim i da sam pomislila kako ima lepa usta. A doktori su pitalineku sestru Mariju zasto nije obezbedila dovoljno konca, a ona im je rekla da joj nisu simpaticni, i ja sam rekla "sestro, mene radi, dajte im jos konca!" a oni su se nasmejali. To je sve cega se secam, kao da mi je sve u izmaglici.




Mama.Veki -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 20:48:58)

"Uf koliko mi je lepo sada" ... bila sam srecna i osecala sam se lako kao perduv [sm=smiley36.gif]




anci kv -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 20:55:06)

kako lepa beba,zar sam ja ovo rodila.




superm -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.2.2014 21:05:59)

konacno...sad pocinje ono pravo i lepo...to sam ja pomislila




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>