|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.2.2020 20:48:40   
Sanidej
Cak je i pozeljno piti folnu kiselinu pre zaceca.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.2.2020 20:50:13   
Karirana tufna


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Cak je i pozeljno piti folnu kiselinu pre zaceca.



Odlicno, tako sam negde procitala, pa sam juce pocela piti 😁😁

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.3.2020 13:28:13   
princezicaaa
Da li ima nekoga na ovoj temi? Moram da podelim sa vama i bilo bi mi drago da imate odgovor na moje pitanje,bilo bi mi od pomoći. Skinula sam kondilome 18-og februara,doktori su rekli da cu menstruaciju dobiti najnormalnije kada i jeste vreme,medjutim desilo mi se sledeće,2-og je počelo blago krvarenje, samo kada se brisem, 3-eg je isto bilo tako i 4-og je prestalo,trebala sam juce da dobijem, medjutim mi se juče pojavilo samo ujutro isto blago krvarenje, samo kada se obrišem i već popodne je prestalo. Da li postoji mogućnost da sam ostala trudna između skidanja kondiloma? Molim za neki odgovor i ako se nekome to desilo, značilo bi mi mišljenje. Hvala puno i nadam se brzom odgovoru. Poslala sam isto poruku na forumu za kondilome, ali vidim da tamo dugo godina nikoga nije bilo. Pa ako moze mala pomoć od vas. 

(odgovor članu Karirana tufna)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.3.2020 21:08:32   
Sladjaana
Ćaos ženske,kasni mi već 4 dana, evo danas pojavilo mi se samo malo rozikasto nešto na gaćicama i ni traga više od krvarenja. Pre par dana me bolela jako glava,imala sam neke čudne preseke u stomaku. Osećam se pospano skoro svaki dan, imam bolove u donjem delu ledja kao da cu svakog časa dobiti, grudi su mi onako malo oset_ljive na dodir sa strana, boluckaju. Ne znam da li da uradim test ili da sačekam još par dana?


(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.3.2020 21:20:37   
vonavoj
Uradi test,dovoljni ti kasni.


(odgovor članu Sladjaana)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 7:55:42   
princezicaaa


user posted image da mi je pozitivan ili negativan, na slici brojke su koja je nedelja trudnoće. Hvala na odgovoru

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 7:56:31   
princezicaaa
Ovo oštećenje, sam ja slučajno probusila noktom kada sam ga uzimala, već kada je odrađen. 🤣🤣🤣


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 9:17:29   
Milena18
Princezice, ja ovde ne vidim drugu crticu, rekla bih da je negativan.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 9:22:01   
bubulence
I meni izgleda kao negativan. Nigde nema ni naznake za drugu crtu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 9:26:28   
princezicaaa
Hvala na odgovoru, za dva dana cu da ponovim. Pa da vidim sta kaze, ako opet pokaže ovako, malo vidljivo golim okom, a na slici je bas slabo vidljivo, kod doktora pravac. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 11:47:21   
Maslacak15
ja mislim da si mozda imala normalan ciklus od 2-4. marta. Nekad krvarenja mogu biti oskudna. Test deluje negativno. da si zatrudnela od odnosa pre 18. februara beta bi morala da bude vec u stotinama ako ne i hiljadama i da je test jasno pozitivan. Sve i da je ovulacija bila pet dana posle odnosa, uzmimo maksimalnu mogucnost koliko zive spermatozoidi, od 24, beruara proslo je 16, 17 dana.....
Sto bi isla kod lekara? Ja mislim da je u toku najverovatnije novi ciklus.


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 11:51:19   
lesli
Ja vidim neku naznaku druge linije, ali do sada bi trebala biti mnogo tamnija da je trudnoca, tako da mi lici na evaporacijsku crtu (tj. slika je napravljena nakon isteka od 10min)

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 11:52:22   
princezicaaa
Ja svakako kod doktora moram da idem na prvi pregled posle skidanja kondilo, taj prvi pregled bi trebao da bude 18-marta. Tako da, videcemo, donji deo ledja me ubi, danima me već boli,blage bolove u stomaku imam kao pred menstruaciju, a od nje ni reči. Pomislila sam i ja da je 2-4 bila menstruacija, ali na dan očekivane mi se pojavilo isto oskudno krvarenje, samo kada sam se brisala i posle toga nista

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 11:53:46   
princezicaaa
Pa samo postoji mogućnost, da sam 14-og ostala trudna, znači od tada je prošlo tri nedelje, posle toga odnose nisam imala. Ali u svakom slučaju sačekacu dva dana, pa da ponovim test


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 11:59:02   
Maslacak15
onda sigurno nisi trudna. Embrioni implantiraju izmedju 9-12 dana posle fertilizacije. Teoretska mogucnost implantacije je do 14 dana prisutna ali minimalan broj embriona prezivljava posle 12 og dana. Od 14. je proslo 25 dana. Idi svakako za kontrolu zbog kondiloma ali inace lekar nece moci nista pametno da ti kaze. Eventualno mozes da ides na pretrage od sledeceg ciklusa pa da proveris 3. dana kakvi su hormoni. I da ides na folikulometriju ako si nestrpljiva. Ovo kazem samo posto mi se i dalje cini da ne znas ni sama kad ovuliras.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 12:03:39   
princezicaaa
U svakom slučaju cu proveriti, bolje na više mesta, nego se držati samo jednog mesta. Ništa me ne košta, samo mi je sve ovo malo čudno, ali dobro. 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 17:54:05   
princezica1
I ja vidim drugu mada bledu liniju. Ponovi test.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 17:59:08   
princezicaaa
Hoću princezice1, kupila sam danas za dva dana cu uraditi opet test. Temperatura ne spada 37, 37,2 bolovi u leđima, danima ne prolaze, otecene dojke, blagi bol u stomaku kao pred menstruaciju, danima već naduvena. Videćemo sta ce reci test za dva dana. Hvala na odgovoru


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 18:02:17   
princezica1
Zelim ti jasnu crticu pozdrav.

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 18:03:24   
princezicaaa
Hvala princezice1. Pozdrav


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 18:35:23   
Maslacak15
princezice sve neke, pocinjem da sumnjam da se opet neko kome je dosasdno sa nama malo zavitlava. U svakom slucaju sve najbolje!

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.3.2020 18:40:48   
princezicaaa
Ne znam kome je bilo dosadno i ko se sa vama zavitlavao, ja sam samo tražila savet. Izgleda na pogrešnom mestu, pošto mislite da se neko zavitlavao sa vama. 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.3.2020 19:27:57   
MajaNec
Pozdrav,da li mogu da se nadam da sam ostala trudna?Radila sam juce betu ona je 0.18 dok mi doktor kaze da je jos rano da nisam trebala jos da radim jer mi je danas treci dan kako mi kasni imam mucnine.Da napomenem radila sam Hsg 21 februara.Da li da se nadam trudnoci? Hvala svima na odgovorima.


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.3.2020 20:00:19   
Tiziana
Tesko. Sa 3 dana kasnjenja bi morala da bude veca.. 


(odgovor članu MajaNec)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Znaci trudnoće III deo
11.3.2020 21:26:21   
vonavoj
Mala beta..tesko da je to trudnoca.ako su ti redovni ciklusi.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here