|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
13.3.2020 18:11:00   
princezicaaa
MajaNec ima li šta novo? Jesi opet radila betu? 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.3.2020 17:08:33   
ellada
Pozdrav devojke! 

Da podelim i ja svoje muke.Prva M posle porodjaja bila je 27.02. 13,14 marta sam oset_ila O, zbog bolova u jajniku i sekretu. Imali smo nezasticene odnose dva dana pre i 13.marta. Bolovi kao mensteualni i neko probadanje u grudima, kao neko iglama da me bode i svrbe me. Sinoc i jutros sam imala uzasnu glavobolju pracenu mucninom. Imam 3 dece, 4 puta sam bila trudna ( 3 trudnoca se zavrsila u 12ned jer je bio missed) svaka trudnoca je prica za sebe kao i simptomi. Na trenutke pomislim ma trudna sam sto posto, a onda razmisljam ma dobicu sto posto 😂 i tako u krug . Ne zurim ja nigde, tek je proslo 6 meseci od porodjaja, ali zenska psiha je cudo, pa sam morala.negde da napisem o cemu razmisljam po ceo dan dok sedimo u karantinu 😂😅 

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.5.2020 19:11:06   
Anoniman
Cao zene i devojke ☺️ Kasni mi  5 dana, radila sam betu posle jednog dana kasnjenja i posle 3. Bila je prbi put 85, sledeci put 203 . Koliko se ja razumem vidim da se uduplala . E sada,posto sam imala biohemijsku u oktobru prosle godine,malo sam zabrinuta. Imam bolove u ledjima, najvise ih oset_im dok lezim. Kada sam u pokretu manje. Zanima me da li je to normalno jel imala neka od vas slican bol? Idem sutra kod ginekologa iako znam da ne moze jos uvek nista videti ali cisto da se posavetujem . Pozz

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 953
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.5.2020 19:53:32   
smeško
Ja sam imala bolove u ledjima i stomaku. U tom periodu sve moze i ne mora da znaci. 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.5.2020 19:58:40   
princezicaaa
Cao žene. Anonimna, sta imaš od simptoma? Pitam zato sto je meni bila ovulacija 25-og. A odnos smo imali 24 na 25 od pre par dana mi je naduven stomak,ziganje u jajnicima i na sredini donjeg stomaka,pojavi mi se muka u nekim momentima. Još uvek mi je naduven stomak, kao pred menstruaciju, a tek treba da dodje veštica za 7 dana. 😊


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.5.2020 22:18:37   
branki*
AnonImNa, navijam!i da nam javiš da je sve u redu!ja sam bila ubeđena da sam trudna sad ovaj put.Ali,stvarno.I nisam laik.tri puta sam bila trudna do sad.tako da..nema ti tu puno neke razlike...imaćeš osećaj kao da ces da dobiješ. .Ali.nećeš dobiti.vidi šta će dr da kaže. .Možda, eventualno da koristiš uteogestan ili progesteRon inj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.5.2020 22:49:48   
Anoniman
Hvala vam puno na podrscii! Javlja sve u  utorak,nadam se lepe vesti. :) Princezice meni je muka bila ujutru kada sam gladna, povisena temp na 37sa 3,4. Naduvenost , i bolne grudi. Oset_ljive i meke,  bradavice kao malo da su tamnije :)  Opusti se i ne razmisljaj tih 7 dana, znam kako ti je. Mi smo vec 7-8 meseci vredni ali eto tek sada je doslo do zaceca. :) Koje ce nadam se zavrstiti se dobro. 

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 957
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.5.2020 22:53:29   
Anoniman
branki videcu u utorak za lekove ,on je upucen u moju proslu biohemijsku pa ce  valjda mi nesto prepisati ako bude bilo potrebe. Mada mi je prosli put rekao kada sam prokrvarili "ne vredi puskom ici na miša" , ako plod valja ostace ako ne bolje da ode. :/ 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 958
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.5.2020 19:44:31   
Anoniman
Cao zene. Samo da javim da vise nemam bolove u ledjima i osecaj kao da cu dobiti. Ali mi se pojavio neki zuti iscedak  :/  Zakazala sam Uz za cetvrtak,ne mogu ranije jer rade skraceno zbog VS . Javljam sve ❤️

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 959
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.5.2020 20:58:41   
branki*
Navijam da buse sve u redu i da se potvrdi trudnoca! !!

Kakav iscedak? Ako je sekret..normalan je da bude s vremena na vreme u trudnoći. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.5.2020 22:29:32   
princezicaaa
Dobro veče. Anonimna biće to sve uredu. Žene, mene i dalje žiga stomak, imam zatvor, jedem kao nenormalna i imam velike mučnine posle svakog obroka,a i užine🤣 za četiri dana bi trebala da ne dobijem😊kada je najbolje test uraditi iz krvi? Kada izostane ili može dan dva ranije, pre menstruacije? 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.5.2020 22:31:00   
princezicaaa
A sto se tice PMS nemam nikakav simptom, čak ni grudi nisu bolne. 🤣 Za čudo, jer obično po dve nedelje pre menstruacije počinju grudi. 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.5.2020 22:46:12   
Anoniman
Princezice odlican ti je Viola test. Ja ga nisam mogla naci, ali dobar je jer je oset_ljiv. Dobije se dva u kutiji. Mojoj drugarici je 10 dana nakon zaceca pokazao dve crtice :) al najbolje da sacekas da izostane ,moj savet :) 

(odgovor članu princezicaaa)
  Direktna veza do poruke: 963
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.5.2020 22:47:26   
Anoniman
A sekret mi je bele boje,malo gusci ali bez mirisa.  Generalno takav sekret uvek imam pred menstruaciju , alo ne znam da li je u trudnoci normalno ga imati ? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 964
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.5.2020 22:47:59   
princezicaaa
Ma ja bih odmah krv vadila mislim da je to najbolje i najsigurniji. Samo ne znam kako je kada radis betu, koliko ranije može da pokaže. 😊


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.5.2020 1:18:12   
lesli


IZVORNA PORUKA: princezicaaa

Ma ja bih odmah krv vadila mislim da je to najbolje i najsigurniji. Samo ne znam kako je kada radis betu, koliko ranije može da pokaže. 😊





Beta iz krvi moze da pokaze ranije nego test. Koncentracija u krvi je veca nego u urinu ;)Uradi betu i srecno :)

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.5.2020 6:36:33   
branki*
Ja sam imala,a i jos žene ovde po forumu.Normalno je.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.5.2020 7:07:48   
Anoniman
Hvala brankii na odgovorima  ❤️

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 968
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.5.2020 12:25:11   
Srcas_ta5577
Moj jedini simptom da sam trudna je što sam bila primjetila da mi se jedna (ne obe, već samo jedna) bradavica na siki povećala tj. proširila i potamnila. Nisam za taj simptom čula pa sam pomislila da nešto umišljam. Test na 13. dan od transfera (radila VTO) mi je dao blijedu drugu crticu. Odradim odmah privatno betu i bila je 776 :)
Aninimna srećno !!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.5.2020 12:54:24   
Anoniman
Cao devojkee , samo da javim bila sam na UZ. Doktor kaze rana trudnoca u pitanju. na nalazu pise " U kavumu gestacijski mesak 4.6mm, desni jajnik sa zutim telom" sta god to znacilo sada .😀 ja se nadam da je sve okej, dobila sam neke vitamine, i da se javim lekaru za 2 nedelje 😚😚

(odgovor članu Srcas_ta5577)
  Direktna veza do poruke: 970
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.5.2020 14:03:25   
Srcas_ta5577
Ma bravo Anonimna! Čestitam!!!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.5.2020 15:22:23   
branki*
Divno, anonimna! Baš si me obradovala.drago mi je zbog tebe.super! Uživaj sad.

I javi nam se,nemoj da nas zaboravis😊

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.5.2020 15:40:41   
Ivanica1
Javljam sve naravno. Hvalaa vam puno na podrsci.❤️❤️❤️

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.5.2020 15:14:43   
princezicaaa
Cao drage moje. Javljam se posle dužeg vremena. Treba mi savet od iskusnih žena koje su bile i koje su sada trudnice. 25-og mi je bila ovulacija, odnos smo imali 24-i na 25-i. Od 26-og imam naduven stomak, koji još uvek stoji 😊 i ziganje u jajnicima i na sredini donjeg stomaka,kao blagi grčevi, od pre par dana imam mučnine, i primetila sam da jedem malo više, ali to i nije neki simptom pošto jedan dan mogu da jedem, drugi već ne mogu i čim jedem malo više, jave mi se mučnine. Temperatura mi je 37, u wc idem non stop, ali i to ne mogu da kažem da je simptom, pošto mi se to često javlja. I naravno, novi simptomi zatvor i videla sam na stidnim usnama pepeljasto sivu, preliva na ljubičastu boja. I pojavile mi se kvrzice na areolama. Ali grudi uopšte ne bole, što je čudno,jer mene obično kada drma PMS bole dve nedelje grudi do menstruacije. Menstruacija treba za dva dana da (ne) dodje. I samo da napomenem, da imam redovno, na 29 dana. Hvala


(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.5.2020 16:00:31   
Tiziana
Boga mi si do detalja sve proucila😉Generalno svi ti simptomi se javljaju tek kasnije.. do izostanka menstruacije se obicno nista ne provaljuje. barem je kod mene tako oba puta bilo. i bolne grudi, i mucnina i mojrenje, sve to dodje za nedelju, dve, tri nakon izostanka m. 

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here