|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.7.2020 22:52:24   
Ivanica1
Cao, evo i mene opet. Radjena mi je kiretaza sredinom maja , 6 nedelja sam bila trudna . Sada mi kasni 2 dana, sumnjam da sam trudna, pa me brine da li je rano  za trudnocu , s tim da je proslo 2 meseca samo. Uradila sam sve analize koje su bile potrebne, sve je ok . :) pozz 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 7:48:42   
branki*
Pa,nije rano,desava se.ako je sve u redu.nema razloga da ne bude dobra trudnoca.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 8:46:25   
mama Jo
Ne bi trebalo da je rano, posebno ako se ti osecas spremno. I i te kako je moguce ☺️
Javni se kad budes znala vise, mi cemo da ti drzimo fige 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 9:08:12   
Nanabn
Hej evo i mene opet. Radili su mi progesteron, FSH, Anti milerov horm. I sve je u redu. Radila sam i HSG i tu je hvala Bogu sve u redu. Inace zahvat je skroz ok. Nisam radila nikakvu anesteziju ni bilo sta, malo grceve oset_ila ali to je to. E sad na jajnicima imam ciste. Na levom 1 cm. Na desnom 2cm i 3 cm. Doktor kaze da nije strasno i da je moguce da se povuku same od sebe. Ali da cemo pratiti. I tvrdi da ne uticu na plodnost. Ja se i dalje nadam... kazu nakon hsg se povecava sansa...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 10:27:51   
flamingos
Nanabn,srećno.Biće to sve ok.Od❤ti želim sve najbolje.


(odgovor članu Nanabn)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 10:38:45   
Ivanica1
Hvala na odgovorima. Idem danas da radim betu pa javljam 🤗

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 11:06:07   
flamingos
Ivanice,srećno,držim fige.❤


(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 14:18:34   
Ivanica1
Beta hcg 108,40 . Ovulacija mi je bila 28.6.2020 
Da li je ok vrednost? 😳

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 14:49:50   
Milena18
Ivanice, sudeći po ovome, ok je. Čestitam user posted image
KLIK

(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 14:54:42   
Ivanica1
Ponovicu je za 2 dana. Nadam se da ce se uduplati . :)  

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 15:03:11   
mama Jo
I mi ti drzimo fige da se udupla 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 15:22:05   
physio70
Ivanica1, lepe vesti. Imas odavde podrsku da sve bude kako zelis.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 15:39:02   
Ivanica1
Hvala vam . Mada sam malo zabrinuta, citam da je uglavnom beta veca u ovom periodu. 😳 nadam se da je sve ok ovaj put ☺️

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 15:43:11   
emicaa
Ivanica navijam,i da ovaj put sve bude kako treba 🤗



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:07:31   
Nanabn
Drzim fige da sve bude kako treba. 🤞🏻

(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:08:27   
Nanabn
Hvala puno, i ja se nadam. Samo sad brinem zbog ovih cisti na jajnicima. Jel ima neko iskustva s tim? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:34:25   
emicaa
Nanab meni je doktorica na prvom uz u drugoj trudnoci otkrila bas veliku cistu.Nekad u trudnoci je sama nestala,ali ne zna od kad sam je imala.Vjerovatno prije trudnoce



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nanabn)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:43:51   
mama Jo
Sad sam se setila da sam i ja na pocetku u drugoj trudnoci imala, ali vodenu cistu. Nikada pre toga nisam imala. Dr mi je rekla da je vrlo moguce da ce ona samo od sebe da pukne do neke nedelje trudnoce, ne secam se tacno koje. Jos jednom je videla, i onda mi je vise nije spominjala.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:46:09   
Nanabn
emica RR jel nisi nista osecala? Nisi inala neke tegobe? Ja nema nista posebno, u pislednje vreme samo ponekad inam nadimanje posle jela, ali to he to. Nemam nikakve bolove nista. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:47:47   
mama Jo
Nanabn je l' ti rekla jos nesto ili samo ciste? Meni je rekla da je vodena i da je bezopasna u principu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Nanabn)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:48:24   
emicaa
Nista,ni sumnjala nisam da je tu.Do poroda me pratila,posle na uz su vidjeli da je nema vise.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nanabn)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 16:49:50   
Nanabn
mama Jo meni nisu rekli sa li he vodena. Iskreno posto ne zivim u Srb i sve mi he na Engleskom pa su ti medicinski izrazi malo drugaciji. Ali otprilike pise moguca hemoragicna ili endometriozna. Ali kontrola tek za 4-6 meseci, tako da kapiram da nije bas nesto zabrinjavajuce

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 17:01:36   
flamingos
Ivanice,čestitam.Čuvaj se.Biće veća beta kada ponoviš.Tebi i svima ostalima želim svu sreću ovoga sveta i da vam se ispune želje.Da slavimo na našoj rr dolazak beba.❤


(odgovor članu Nanabn)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.7.2020 18:56:05   
Ivanica1
Hvala flamingos 🤗 Nadam se da mi je ovo treca sreca 🍀🍀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.7.2020 14:02:08   
Ivanica1
Idem sutra da radim betu, ali sam bas nestrpljiva .  Gledam u tabele vrednosti bete, a i citam  iskustva cini mi da mi je vrednost bete mala. 108 je bila juce, kasni mi 3 dana . Jel imao neko ovako nisku betu a da je trudnoca dobro zavrsila? 😳😳 inace dobijam na 29dana uglavnom, a krvarenj mi traje malo duze uglavnom 7 dana  .

(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here