|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 13:12:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vremenska prognoza
14.10.2009 12:23:18   
Anck Su Nmaun
I sta kaze vremenska prognoza oce ostati ovako hladno ...brrrrrrr..ja se trudim da iz kuce ne izlazim .....user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 52
   [Obrisana poruka]
16.10.2009 17:12:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vremenska prognoza
3.12.2009 10:28:24   
Anoniman
Treba mi DUGOGRČNA vremenska prognoza, za Sloveniju, za prvu polovinu januara. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vremenska prognoza
3.12.2009 10:33:10   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Treba mi DUGOGRČNA vremenska prognoza, za Sloveniju, za prvu polovinu januara. user posted image


Sacekaj tamo negde do 15. tada malo proguglaj, jer sada izlalze prognoze uglavnom za dec, a ove dugorocne (tipa do feb sledece godine) nisu uopste pouzdane. Strpi se jos malo (ako ti bas nije hitno)

Sada sam se setila da ja uvek na BBC proveravam prognozu (joj, valjda je BBC), a vidi i koja je adresa hidmeta u Slo


< Poruku je uredio LillyT -- 3.12.2009 10:37:11 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vremenska prognoza
3.12.2009 10:38:21   
Anoniman
Jeste mi hitno. user posted image  Stvar je u tome da mi ne treba baš jako jako detaljno u smislu dal će biti -15 ili -10, i dal će biti 30cm snega ili 20cm snega. Ali bi mi značilo da li će biti snega (koliko god).

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vremenska prognoza
3.12.2009 10:53:11   
LillyT
Evo ti pa prevedi user posted image user posted image doduse, prvo pronadji sta te zanima, moj slo je bas los

PROGNOZA


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vremenska prognoza
3.12.2009 10:59:04   
Anoniman
Bila sam dušice tu, i sve što sam našla kakvo je vreme SADA... user posted image

Hvala user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 58
   [Obrisana poruka]
17.3.2010 7:29:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vremenska prognoza
17.3.2010 7:44:20   
NadaR
user posted image user posted image user posted image napokon sunceeeeeeee ... user posted image

Posebno se radujem toplom vikendu,vodim Milosa na selo i pusticu ga da trci i da uziva prirodiuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 60
   [Obrisana poruka]
17.3.2010 7:45:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vremenska prognoza
17.3.2010 12:30:25   
eugenija
Zadnja tri posta - banjalučanke, i temu otvorila banjalučankauser posted image .


Verujem da ste već u šetnji, ja čekam Vika da se probudi... Njaaaa, čekajte nas prekrasne banjalučke aleje, stižemooooouser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vremenska prognoza
26.5.2010 12:11:36   
dunja RR
hihihi visila sam na ovoj prognozi prošle godine pred polazak na more, evo malo za Beograd:

http://www.accuweather.com/en-us/EUR/CS/YI003/Belgrade/Forecast.aspx

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vremenska prognoza
26.5.2010 12:33:38   
ksenija81
dunja, ova prognoza nije bas dobra.
Pratim je vec vise od dve nedelje zbog vencanja i svaki dan je pokazivala drugacije.
Ne znam, mozda je dobra za par dana, ali def za dugorocnu nije dobra.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vremenska prognoza
26.5.2010 12:38:16   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: ksenija81

dunja, ova prognoza nije bas dobra.
Pratim je vec vise od dve nedelje zbog vencanja i svaki dan je pokazivala drugacije.
Ne znam, mozda je dobra za par dana, ali def za dugorocnu nije dobra.user posted image



Meni se pokazala kao super prošle godine na moru......ovde na forumu sam našla link, mislim da je naša Vučko postavila i stalno sam pratila......sve je bilo ok....obzirom da sam išla na Krf a tamo kraj avgusta bude uvek malo hladniji nego u kopnenom delu Grčke. Ja sam išla baš krajem avgusta a ova prognoza je pokazala jako toplo vreme, i bilo je tako, samo jedno veče pala kišica( to je ta čuvena oluja)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vremenska prognoza
15.8.2010 0:47:07   
dunja RR
Dajte mi neki link za dugoročnu prognozu, bar 20 dana.....ove što gledam kažu sledećih 10 dana loše vreme u Španiji, ali mene zanima onih 10 dana posleuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vremenska prognoza
15.8.2010 0:58:31   
dunja RR
neko???
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vremenska prognoza
15.8.2010 1:02:10   
Verus
www.weather.com

pa gore ukucaj grad i dace ti u narednih 10 dana

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vremenska prognoza
15.8.2010 1:02:40   
Verus
user posted image  sad citam, paaa ne znam nijedan za 20-mislim da ne daju tako dugouser posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

www.weather.com

pa gore ukucaj grad i dace ti u narednih 10 dana

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vremenska prognoza
15.8.2010 1:15:46   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  sad citam, paaa ne znam nijedan za 20-mislim da ne daju tako dugouser posted image
IZVORNA PORUKA: Verus RR

www.weather.com

pa gore ukucaj grad i dace ti u narednih 10 dana



hvala Veruškice... da tražim za 20 dana jer stižem u Španiju 27-og, a tada piše pljusak, hoću da vidim šta me dalje čekauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vremenska prognoza
15.8.2010 1:17:39   
Verus
Jaoj, pa i onda moze romanticne setnje po kisi....po Barseloniuser posted image   divno

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vremenska prognoza
15.8.2010 1:19:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Jaoj, pa i onda moze romanticne setnje po kisi....po Barseloniuser posted image   divno

sve ovo i radim zbog Barse, joooooj, i can't waituser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vremenska prognoza
19.8.2010 22:36:47   
dunja RR
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej
opet ubola lepo vreme

http://www.accuweather.com/en-us/es/cataluna/calella/forecast2.aspx

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vremenska prognoza
19.8.2010 22:46:05   
gagana83
Koliko je 90stepeni F???




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vremenska prognoza
19.8.2010 22:50:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagana83

Koliko je 90stepeni F???




32,2 C , provjerila na mobiteluuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here