RE: Igracke za dete od 3. godine (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


danicabg -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.11.2013 2:39:25)

I moj sin obozava lego kocke i planiram uskoro da mu kupim ovakvu jednu igracku.




dijana1* -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.11.2013 7:05:59)


IZVORNA PORUKA: minnica

Moja preporuka za ovu igračku. [img]http://www4.slikomat.com/13/0802/9xk-12827.jpg[/img] M je dobila za 3. rođendan i obožava je. Naučila je skoro sva slova. [sm=smiley1.gif]


Ovo mi imamo i V je odusevljen. Malo je skuplja ali svima preporucujem[sm=bravo.gif]
On kaze, mama daj mi tetu da ucimo azbuku[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.11.2013 7:54:35)

Skoro smo bili kod komsinice i oni imaju tu igracku T se svo vreme igrala s njom, bas joj se svidela!




vikiveki -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.11.2013 8:21:01)

Ova igračka je stvarno super mada ne verujem da bi to moj najmlađi umeo da koristi[sm=smiley36.gif] možda se i varam. Ako dobro vidim ovo je igračka iz dexco asortimana[sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.11.2013 9:27:34)

Igračka je vrh, Marko piči po njoj kao lud, i jako se iznervira kada ne pogodi slovo. [sm=smiley36.gif]




minnica -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.11.2013 9:50:33)

A Mina nekad namerno greši da čuje "Oooo, neee!" i sve se kikoće. [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.11.2013 16:39:48)

Juce smo kupili ovu garazu [sm=smiley1.gif] odlicna je




Sanchy -> RE: Igracke za dete od 3. godine (16.9.2014 2:11:13)

Minnice,gde ste kupili ovu igracku Azbuka i koliko je kostala?Nikad ne znam sta deci da kupim od igracaka,garderobu ,obucu uvek pogodim ali igracke[sm=smiley13.gif]..,nije mi jasno zasto ne sortiraju igracke po godinama u prodavnicama pa jedna gondola prva godina,druga druga godina i tako redom ,em bi nam ustedeli vreme em bih znala da nisam pogresila ovako se vrtim po prodavnici kao izgubljen slucaj i nista mi ne znaci godina koja pise na kutiji jer oni to izgleda odokativno,M.na primer obozava Tomas vozice a na njima isto pise 3+,mi mu kupujemo od kad je napunio godinu




Anoniman -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.10.2014 9:37:30)

Nadjoh temu, da li je rano da detetu od 3 godine kupim trotinet za rodjendan[sm=zmeden.gif]
Ovaj mi se svidja

Iskustva molim[sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.10.2014 9:49:08)

NIje rano UM![sm=bravo.gif]
I ja cu mojoj kupiti za prolece! SAmo neki jeftiniji[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.10.2014 10:23:43)

UM mnogo je sladak trotinet, ali ja npr mojoj K nema sanse ni sada da bih kupila jer je prilicno smotana. Jedno vreme je bila zaludjena rolerima, do te mere, da je svaki dan pricala o njima jer je vidjala da voze deca (starija dosta) i onda ja pokleknem citajuci ovde da moze da vozi i odvedem je u N sport (cini mi se da se tako zove radnja[sm=zmeden.gif], neka sa sportskom opremom svakojakom, u Merkatoru) i ona proba. Jadna[sm=smiley13.gif] nije uspela ni da stane ni da krene i jako se razocarala, od onda vise nije spomenula rolere[sm=smiley13.gif]. Pokusala sam joj onda da joj preko nekog sajta porucim rolsule ali nije ih bilo u nabavci i odustadosmo obe. Tako da...mozda je bolje da probas prvo. K je probavala i trotinet kod komsija ali sem sto je neko vozio i pomagao nije uspela sama, tako da nije trazila trotinet.




bubulence -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.10.2014 10:34:56)

UM ni nemamo trotinet ali je Ema celo leto vozala od komsinoce i odlicno joj je islo, iako je kao i Klaritina Klara , malo smotana, Ema mozda malo vise [sm=jezicek.gif].
taman kada smo hteli da joj kupimo, ona se ohladila i nije joj vise bilo zanimljivo... pa je dobila bicikl.
a sada je u fazonu knjiga, i knjiga i knjiga, poneka slikovnica i opet knjige. iskreno malo ludim jer ne mogu 6 sati dnevno da joj citam... nadam se da ce je uskoro proci...




big mum -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.10.2014 10:46:43)

Ako je dijete iole spretno nije rano,nek se uči voziti po kući pa onda na ulicu.Kupi joj štinike i kacigu i polako.

Moja Sofka je dosta spretna na ovim spravama rola i vozi trotinet ko blesava.Ali ne voli biciklo i ne želi da ga vozi.
Inače je dosta spretna u penjanju po raznoraznim spravama,drveću i sl.Inače je ovako vrlo ženstvena[sm=zz_ninja.png]




vonavoj -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.10.2014 11:04:05)

Meni je azbuka dexy co odlican poklon,jeste da je 3800..ali videcu da joj neka baba kupi,ili ja za NG[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ivannna -> RE: Igracke za dete od 3. godine (20.1.2016 13:51:08)

doktor set
plastelin sa modlama
bojanke sa nalepnicama
lalalupsi lutka
kuhinja
masa i meda
...




degu -> RE: Igracke za dete od 3. godine (30.3.2017 13:54:13)

T je napolju glavno biciklo sa pomocnim tockicima, a unutra bojanke,obozava da bojadise, da crta, onda sudovi i mali sporet pa kuva, pa postavi lutku na stolicu pa je hrani, kocke isto voli da slaze i njena wow igracka joj je zakon, obozava da stavlja cike u kola u kucicu neku, inace voli te tako sitne igrackice pa onda ona napravi pricu usput, bas se smisleno igra.




emicaa -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.4.2017 15:12:19)

Teodora obozava da se igra plastelinom i da skraba po tabli.Po meni ta tabla je prava stvar.




Sanjica26 RR -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.4.2017 17:06:59)

Sofi se igra sa bockicama. Voli da slaze kockice. Igra se sa barbikama, pa im kobajagi pravi kucicu. [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.4.2017 17:08:59)

Sanjica Dora ima tri barbike i ne gleda ih uopste [sm=smiley36.gif] radije se igra sa auticima nego sa njima




Duškić -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.4.2017 17:14:13)

Emice, kao moja cerkica.!
Ma kakve barbike...Jos malo da porastu, pa ce sminkanje i presvlacenje... Plastelin i samo plastelin.. a mogla bi na ljuljasci da spava po ceo dan bi se ljuljala..




degu -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.4.2017 17:15:31)

Tako i moja Doda, svim tim kao barbikama je pocupala noge a autice obozava. A plastelin nikako da napravim a sve necu da kupim jer hocu da napravim [sm=smiley36.gif] a vreme je za plastelin,kad sa mnom mesi testo kao uvek pravi kucu od njega.




Duškić -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.4.2017 17:18:01)

Degu, pravi joj za cas se napravi..Uzivace...Modle moja D pokupi i moje iz kuhinje i njene pa je haos..[sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Igracke za dete od 3. godine (7.9.2017 23:43:31)

Jedna super igracka i za decake i za devojcice: Pertini Macro Puzzle.... sjajna stvar, moja cerka ih obozava!




mama Jo -> RE: Igracke za dete od 3. godine (8.9.2017 8:40:08)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nadjoh temu, da li je rano da detetu od 3 godine kupim trotinet za rodjendan[sm=zmeden.gif]
Ovaj mi se svidja

Iskustva molim[sm=smiley1.gif]


Ja isto mislim da nije rano, da je taman 😊




krin 40 -> RE: Igracke za dete od 3. godine (8.9.2017 8:42:23)

Taman❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>