Kuca ili stan? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Skockica -> Kuca ili stan? (12.3.2013 16:11:29)

Drage moje da li biste vise volele da zivite u kuci sa dvoristem negde na periferiji ili u stanu u urbanijem delu grada?
Mene uvek odusevljavaju prizemne kucice velicine nekog trosobnog stana, sa dvoristancem gde deca mogu da se igraju do mile volje [sm=smiley1.gif]




tatjana1 -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:13:50)

Lepse je od stana, manje skuceno, mozes da radis sta hoces u svom dvoristu, mozes da imas i tri psa, cvece, da sadis jagode... Ne moras da brojis do hiljadu kad komsija burgija u 3 popodne... Sve u svemu, mnogo bih volela kucu umesto stana...




imperial -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:17:28)

Kuca obavezno,jeste da ima mnogo vise obaveza od stana zbog dvorista i svega,ali osecaj kad sednes u dvoriste,gledas cvece i pijes kaficu....neprocenjivo.....




Figaro88 -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:18:42)

Ja bih sad bez razmisljanja otisla u neku kucu na periferiji.Moj brat zivi u kuci,ulica je mirna,igraliste je blizu,ima veliko dvoriste,a do centra mu autom treba najvise 10min kad je guzva.Ja sam u centru,u stanu,buka je non-stop,sve nam je blizu,ali mi nedostaje mir i tisina...




milenatea -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:21:29)

rodjena sam u kuci sa ogromnim dvoristem, u centru grada, zivim tu 28 god, menjala bih za stanove odmah jer je kuca rupa bez dna, pogotovu ako je velika kao moja pa treba dosta ulaganja. stan je zakon volela bih da imam stan na dva nivoa. nadam se da ce mi se i taj san ostvariti. mozete misliti da sam luda, ali bili smo velika porodica onda su svi umrli i ja sam ostala sama sa bakom i sestrom. dok mm nije dosao da zivimo ovde bilo je haos bez muske ruke. zato glasam za stan




Sanja90 -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:22:03)

Kuca definitivno,jer svaka kuca ima i dvoriste,pustis decu napolje i mrna ti glava. Imas svoj mir i ne moras da pazis na komsije[sm=smiley36.gif] Sto kaze imperial jeste da ima obaveza i u kuci oko kuce,ali to je tvoje i mozes da radis sta hoces i da lupas i da treskas i da deca vriste do mile volje[sm=smiley36.gif]




Shishica -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:26:10)

Nikad, nikad stan, neka je kuca po 100 puta teska za odrzavanje... nista ne moze kucu da zameni.. [sm=smiley19.gif]




imperial -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:26:28)

Ma da,ja zivim u kuci,imam dvoriste i jedva cekam lepo vreme da krenem da sadim cvece,pa imam divnu ljuljasku,pa puno jagoda,i inace mi je dvoriste puno voca,ma milina,celo leto jedem svoje voce,a da ne verujete zivim u samom centru,ali je kuca na takvom mestu da je mir i tisina ko da smo na selu,mesto nam je boli glava[sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:29:06)

Lepo je imati i jedno i drugo, ja sam ceo život živela u stanu ali kuća ipak daje neku slobodu, dvorište, neka voćka, zato mi je sad u kući odlično.




Didy -> RE: Kuca ili stan? (12.3.2013 16:33:22)

Tema vec postoji STAN ILI KUCA
Ovu treba zakljucati!




Stranica: [1]